Jump to content
Dogomania

Skóra i kości na łańcuchu- PIES- bez pomocy, teren Wojtyszek. Udało się- JASMINEK ma DOM <3


Recommended Posts

A ja przypomnę casus Trevorka. Wszyscy odradzali dom z czwórką dzieci, ja też na początku zjeżyłam się od razu wewnętrznie. A rodzina okazała się super, rodzice mądrzy i rozsądni, dzieci grzeczne i wychowane, Trevor jest bardzo kochany i ma dużo rąk do głaskania (ale wcale nie za dużo ;). Wszystko zależy od ludzi.

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, Poker napisał:

4. dzieci to nie 8. czy 11. , bo tyle jest w domach rodzinnych. Zazwyczaj te domy finansowo nie stoją najlepiej. Można zadać pytanie po co  ma być kolejne zwierzę?

 

Tzn. Oni zadzwonili z tego.ogloszenia Asi które wystawiła na facebooku z blaganiem o pomoc dla tego psa- na początku jak go znasz lazla. Więc to raczej na 1szym miejscu oni po prostu chcieli pomoc. Asia się ucieszyła sądząc że ja też się uciesze że jest chętny dom. 

No ja się właśnie boję że tam jest kilkanaście bardzo różnych dzieci. 

8 godzin temu, bakusiowa napisał:

Tak :) widziałam że ruszyło :) dziękuję za każde udostepnienie

Link to comment
Share on other sites

Ja bym Jaśminka nie oddała... To nie jest kwestia stereotypowego myślenia nt takich rodzin, ale zwyczajnie nie widzę tam Jaśminka. On potrzebuje teraz troskliwej opieki, możliwości wyciszenia i zbudowania poczucia bezpieczeństwa. Do adopcji chyba jeszcze daleka droga.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 11.01.2021 o 16:33, kiyoshi napisał:

Na koncie psiaka nowe pieniązki <3

  • 10 zł od Dusia-Duszka
  •  

DZIĘKUJE <3

Najmocniej PRZEPRASZAM, pomyliłam się. OD DUSIA-DUSZKA wpłynęlo 30 zł !! a nie 10 jak wczoraj wpisałam :( Przepraszam- już poprawiłam w rozliczeniu

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, kiyoshi napisał:

Tzn. Oni zadzwonili z tego.ogloszenia Asi które wystawiła na facebooku z blaganiem o pomoc dla tego psa- na początku jak go znasz lazla. Więc to raczej na 1szym miejscu oni po prostu chcieli pomoc. Asia się ucieszyła sądząc że ja też się uciesze że jest chętny dom. 

No ja się właśnie boję że tam jest kilkanaście bardzo różnych dzieci. 

Tak :) widziałam że ruszyło :) dziękuję za każde udostepnienie

Ja też tak pomyślałam- że to pozytywni ludzie, którzy chcieli pomóc psu w potrzebie.

Ale patrzmy z punktu widzenia potrzeb Jaśminka- co dla niego będzie najlepiej.  Już nie jest zagłodzonym szkieletem na krótkim łańcuchu, potrzebującym ratunku na już, jest u Anecik :)), można szukać spokojnego domu, który da mu czas na przestawienie się na zupełnie inne funkcjonowanie. Bez nadmiaru bodźców.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, Baltimoore napisał:

Ja też tak pomyślałam- że to pozytywni ludzie, którzy chcieli pomóc psu w potrzebie.

Ale patrzmy z punktu widzenia potrzeb Jaśminka- co dla niego będzie najlepiej.  Już nie jest zagłodzonym szkieletem na krótkim łańcuchu, potrzebującym ratunku na już, jest u Anecik :)), można szukać spokojnego domu, który da mu czas na przestawienie się na zupełnie inne funkcjonowanie. Bez nadmiaru bodźców.

Tak. Już wczoraj odmowilam... Za dużo wątpliwości. Dobre by to było miejsce w sytuacji podbramkowej ale w obecnej mamy czas by celowa w bardziej dopasowany dom

Dziś Jasminek jedzie na badania. Pewnie pierwszy raz będzie u weta biedaczek. 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Jasminek był dziś u weta. Bardzo.ladnie się zachowywał :) 

Waży 12,5kg (powinien ok 18) wet ocenił że ma 5-6 lat. Pobrano krew do badań. Wet ocenił że wydaje się być raczej zdrowy, gdyby w krwi wszystko było ok to najlepiej karmić go na razie karma dla szczeniąt. 

Poza tym mam ładny filmik jak Jasminek sobie bryka ślę wstawię dopiero wieczorkiem

  • Like 1
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Jedzonko zamówione:)

Twoje zamówienie

     
 

Artykuł

Suma z VAT

 
 
         
         
  Alpha Spirit kość z szynki serrano, połowa - 3 sztuki      
         
 

Nr artykułu 573615.1

     
         
 

1x 12,80 PLN

 

12,80 PLN

 
         
         
         
  Simpsons Premium Sensitive Puppy Salmon & Potato - 12 kg      
         
 

Nr artykułu 365779.1

     
         
 

1x 189,80 PLN

 

189,80 PLN

 
         
         
         
  Dolina Noteci Premium, 12 x 800 g - Dziczyzna      
         
 

Nr artykułu 853661.3

     
         
 

1x 94,80 PLN

 

94,80 PLN

 
         
         
     
 

Suma z VAT

297,40 PLN

 
     
 
   
Link to comment
Share on other sites

Znalezione na FB

 
POMÓŻCIE NAM TO NAGŁOŚNIĆ!
CZY BĘDZIEMY ŚWIADKAMI KOŃCA OCHRONY
ZWIERZĄT W POLSCE?!
chce ZAKAZAĆ organizacjom możliwości odbierania zwierząt maltretowanych, głodzonych i bitych."Zwierzęta to własność prywatna" - mówi.
PODPISZCIE PETYCJE!
Obraz może zawierać: 1 osoba, tekst „PODPISZ PETYCJĘ! OTOZ ANIMALS Poseł Sachajko Kukiz '15 chce ZAKAZAĆ organizacjom ratowania zwierząt!”
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...