Jump to content
Dogomania

Skóra i kości na łańcuchu- PIES- bez pomocy, teren Wojtyszek. Udało się- JASMINEK ma DOM <3


Recommended Posts

Przepraszam że nie odpisuje na Wasze komentarze i że musieliście troszke czekać na wieści, ale miałam adopcje w przytulisku i tak to wszystko zleciało.

Jaśminek baarrdzo się związał ze swoimi wybawicielkami, co widać na zdjęciu, nie chciał się za bardzo rozstać z Asią i jej koleżanką, biedny pewnie myślał, że zabiora go do siebie....Ale z Anetką szybko się zapoznał, pospacerowali i poszedł odpoczywać. Jest w stanie lepszym, Aneta mówiła, że chudy nadal ale nie tak przeraźliwie, weterynaryjnie trzeba zrobić wszystko przy nim. Z charakteru wydaje sie bardzo spokojnym, grzecznym pieskiem.

Z tego mówiła mi wczoraj Asia to ten właściciel bardzo dziękował im za pomoc dla pieska, on sam też trafi do domu opieki na dniach.....więc gdyby nie one, to....

Asia zostawiła Anecie 200 zł od nich na potrzeby psiaka.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, kiyoshi napisał:

Przepraszam że nie odpisuje na Wasze komentarze i że musieliście troszke czekać na wieści, ale miałam adopcje w przytulisku i tak to wszystko zleciało.

Jaśminek baarrdzo się związał ze swoimi wybawicielkami, co widać na zdjęciu, nie chciał się za bardzo rozstać z Asią i jej koleżanką, biedny pewnie myślał, że zabiora go do siebie....Ale z Anetką szybko się zapoznał, pospacerowali i poszedł odpoczywać. Jest w stanie lepszym, Aneta mówiła, że chudy nadal ale nie tak przeraźliwie, weterynaryjnie trzeba zrobić wszystko przy nim. Z charakteru wydaje sie bardzo spokojnym, grzecznym pieskiem.

Z tego mówiła mi wczoraj Asia to ten właściciel bardzo dziękował im za pomoc dla pieska, on sam też trafi do domu opieki na dniach.....więc gdyby nie one, to....

Asia zostawiła Anecie 200 zł od nich na potrzeby psiaka.

Jak bardzo się cieszę! Brak mi słów. Chociaż świat się dziś nie zmienił, to dla Jaśminka jednak tak :) To już bardzo dużo. 

Link to comment
Share on other sites

Pomoc przyszła w porę dla niego. Jak widać na tym przykładzie, to czasem nędza psa wiąże się z nędzą człowieka. Pan pewnie czuł się bezradny, nie wiedział gdzie szukać pomocy dla Jaśminka.  Całe szczęście, że trafiły na niego wspaniałe dziewczyny.

A czy on miał jakieś imię u pana?

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, kiyoshi napisał:

Tak. I trzeba przyznać że po tym tygodniu dokarmiania przez Asię gotowanym jedzeniem wygląda dużo lepiej! Taki miś trochę :) 

Nooo nie do końca :( Miś to tylko z poczciwego pyska. Na zdjęciach widać, że żebra świecą przez skórę. Dobrze, że się nim zajęły :) Dziękuję. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...