Jump to content
Dogomania

Skóra i kości na łańcuchu- PIES- bez pomocy, teren Wojtyszek. Udało się- JASMINEK ma DOM <3


Recommended Posts

Dnia 8.01.2021 o 09:47, Nadziejka napisał:

    Fantuskow niewiele ,boc wyczarowalalm naraz kilka kramkow

             Zapraszam  serdecznie ogromnie

 Niechaj spelni najpiekniejszy los Tobie Jaśminku Nadziejkowo do 20.01..

Rozliczam kramik Jaśminkowy zakonczony

            bedzie ok 83 zl, lada dzien wysle Tobie Izu

Jaśminku tulinkam ogromnie ogromnie cudny

Link to comment
Share on other sites

25 minut temu, Nadziejka napisał:

Rozliczam kramik Jaśminkowy zakonczony

            bedzie ok 83 zl, lada dzien wysle Tobie Izu

Jaśminku tulinkam ogromnie ogromnie cudny

Wow. To bardzo dużo Nadziejko. Dziękuję slicznie

11 godzin temu, b-b napisał:

Wracam tu co  jakiś czas aby popatrzyć na zdjęcie z jego uśmiechniętym paszczakiem :))

Sama człowiekowi gęba się uśmiecha :)))

Prawda. I ja patrzę na niego z zachwytem :))) 

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, kiyoshi napisał:

Bardzo dobre ogłoszenie! :) Wszystkie konkretne informacje są, zgrabnie ujęte w całość, zalety Jaśminka pokazane, Twoje wymagania też jasno postawione. Super! Telefony powinny dzwonić gęsto :)

Link to comment
Share on other sites

Dorzucę swoje 3 grosze. Nie pisałabym ,że zachowuje czystość w boksie, bo to może sugerować ,że można go adoptować do boksu.

I napisałabym tylko , że pod Katowicami.

Szkoda , że nie jest zmierzony.

Wysokość do kolana dorosłej osoby czyli jakiej? 190 czy 165 cm ?

Przy jego niedoborze wagi rzędu 5 kg trudno go przekarmiać. Napisałabym raczej jaką karmę powinien dostawać.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, agat21 napisał:

Bardzo dobre ogłoszenie! :) Wszystkie konkretne informacje są, zgrabnie ujęte w całość, zalety Jaśminka pokazane, Twoje wymagania też jasno postawione. Super! Telefony powinny dzwonić gęsto :)

 

52 minuty temu, Poker napisał:

Dorzucę swoje 3 grosze. Nie pisałabym ,że zachowuje czystość w boksie, bo to może sugerować ,że można go adoptować do boksu.

I napisałabym tylko , że pod Katowicami.

Szkoda , że nie jest zmierzony.

Wysokość do kolana dorosłej osoby czyli jakiej? 190 czy 165 cm ?

Przy jego niedoborze wagi rzędu 5 kg trudno go przekarmiać. Napisałabym raczej jaką karmę powinien dostawać.

dziękuje dziewczyny.

O przekarmianiu napisałam pod kątem przyszłości- on się rzuca na jedzenie, więc osoba która go adoptuje musi miec od początku silna wole żeby pilnowac mu diety. To ważne, bo jak go ktoś utuczy to siądą mu stawy i zrzucić tez będzie potem trudno- nawet bardzo. W tym momencie jest na karmie wysokokalorycznej dla szczeniąt, ale po zjedzeniu worka trzeba będzie go przerzucić na normalną karme bytową dobrej jakości. To zbyt długi wywód na ogłoszenie.

W kłebie mam go zmierzonego- poszukam i poprawie.

 

Trzymajcie kciuki. Mam w głowie bardz konkretny obraz tego jak ma wyglądać ta jego nowa rodzina...oby się udało.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

42 minuty temu, b-b napisał:

Trzymamy i oby to coś dało :))

będę dorabiac jeszcze ogłoszenia na inne miasta: Kraków, Opole, Wrocław, Bielsko, Warszawe. Na razie to tylko takie rozeznanie ;) trochę mam malo zdjęć, które się do ogłoszeń nadają...

Może jakieś mi pomożecie wybrać z wątku?

Link to comment
Share on other sites

20 minut temu, kiyoshi napisał:

będę dorabiac jeszcze ogłoszenia na inne miasta: Kraków, Opole, Wrocław, Bielsko, Warszawe. Na razie to tylko takie rozeznanie ;) trochę mam malo zdjęć, które się do ogłoszeń nadają...

Może jakieś mi pomożecie wybrać z wątku?

Mogę ogłosić gdzieś chłopaka ale tekstu nowego nie ułożę - niestety ni w ząb mi to nie wychodzi :/

Link to comment
Share on other sites

Dnia 24.01.2021 o 19:05, kiyoshi napisał:

będę dorabiac jeszcze ogłoszenia na inne miasta: Kraków, Opole, Wrocław, Bielsko, Warszawe. Na razie to tylko takie rozeznanie ;) trochę mam malo zdjęć, które się do ogłoszeń nadają...

Może jakieś mi pomożecie wybrać z wątku?

I ja też mogę ogłosić na któreś miasto ( do Wrocławia mam najbliżej ;))

Link to comment
Share on other sites

Dziękuje kochane, ale już zrobiłam ogłoszenia na wszystkie miasta. Szybko się uwinęłam wczoraj i dziś bo akurat na olx jest promocja i jedno wyróżnienie kosztuje 6 zł :)
Teksty na szybko pisane, w wekend poprawie i zdjęcia tez, chodziło mi tylko o to, żeby wyróznienia zdążyć zrobić w promocji :D

Wszystko wyróznione 5 x 6 zł = 30 zł :) odliczam z finansów Jasminka i prosze o kciuki

 

Link to comment
Share on other sites

Za pobyt Jasminka w styczniu Aneta wystawiła fakturę na Fundację ZEA. Pobyt opłaci y że środków zebranych na zbiórce. Tolu daj znać ile tam było żebym mogła rozpisać. 

Dziś ogłosiła Jasminka jeszcze na Częstochowę. Póki co był tylko 1 telefon od jakiegoś młodego chłopca... :) 

Takze czekamy, wierzymy

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...