Jump to content
Dogomania

Już nie jestem nikim, ... Kokosek . Gościnnie Rabarbarek zostaje w swoim ds :). A Kokosek pojechał do ds :). Czekamy aż się zaaklimatyzuje.


Onaa

Recommended Posts

11 godzin temu, KrystynaS napisał:

Byłoby cudnie gdyby Murka znalazła dla białaska miejsce u siebie. Może jakiś pies od niej jedzie wkrótce do domku.

Na wątku było napisane,że u Murki nie ma miejsca.Wielka szkoda bo by psiak był już zabrany.Tam w zimę są okropne warunki,nie wiem czy hangar jest ogrzewany nagrzewnicami ale chyba nie.

Link to comment
Share on other sites

Tak, w tym rejonie zimy są bardziej surowe. Jak te psy wytrzymują mrozy. Żeby choć boksy były lepiej zabezpieczone od warunków atmosferycznych. Ale ja wciąż mam nadzieję, że znajdzie się gdzieś miejsce dla tego psa. I żeby do tego czasu nie został pogryziony przez agresora

Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.01.2021 o 23:29, betka napisał:

W Brodnicy jest hotel, są tam dogomaniackie pieski. Ania (szefowa hotelu) ma słabość do białych owczarków.

Tylko trochę daleko :(

http://hoteldlapsowbrodnica.pl/

i fb https://pl-pl.facebook.com/bialypieshotel/

 

Onaa, czy kontaktowałaś się z hotelikiem?

Nie patrzyłabym na cenę na stronie, bo często hoteliki mają zupełnie inne, zindywidualizowane ceny dla psich bezdomniaków.

Z dexterką też warto się skontaktować.. szkoda transportu, który się szykuje. 

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, Anula napisał:

Na wątku było napisane,że u Murki nie ma miejsca.Wielka szkoda bo by psiak był już zabrany.Tam w zimę są okropne warunki,nie wiem czy hangar jest ogrzewany nagrzewnicami ale chyba nie.

Budynek nie jest niestety ogrzewany:(

4 godziny temu, KrystynaS napisał:

Tak, w tym rejonie zimy są bardziej surowe. Jak te psy wytrzymują mrozy. Żeby choć boksy były lepiej zabezpieczone od warunków atmosferycznych. Ale ja wciąż mam nadzieję, że znajdzie się gdzieś miejsce dla tego psa. I żeby do tego czasu nie został pogryziony przez agresora

Ja też wciąż mam nadzieję, że się uda. Dzisiaj TZ dzwonił  do swojego znajomego, który mieszka w okolicach Biłgoraja i jakiś czas temu oferował pomoc dla jakiegoś bardzo potrzebującego psa, ale niestety w tej chwili nic z tego nie będzie, pan wraca z zagranicy dopiero na wiosnę.

1 godzinę temu, Jaaga napisał:

Zaglądam w nadziei, że cos się dla niego znalazło.

Nie wiem co udało się uzgodnić Reni, tez czekam...

19 minut temu, Tyśka) napisał:

Onaa, czy kontaktowałaś się z hotelikiem?

Nie patrzyłabym na cenę na stronie, bo często hoteliki mają zupełnie inne, zindywidualizowane ceny dla psich bezdomniaków.

Z dexterką też warto się skontaktować.. szkoda transportu, który się szykuje. 

Jeśli transport będzie, to prawdopodobnie pojedzie jakiś maluch  do szafirki. Tylko dobrze byłoby podać  teraz chociaż orientacyjny termin, bo muszę chociaż orientacyjny  podać w schronisku.

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, KrystynaS napisał:

Tak, w tym rejonie zimy są bardziej surowe. Jak te psy wytrzymują mrozy. Żeby choć boksy były lepiej zabezpieczone od warunków atmosferycznych. Ale ja wciąż mam nadzieję, że znajdzie się gdzieś miejsce dla tego psa. I żeby do tego czasu nie został pogryziony przez agresora

Dzisiaj przeglądałam stare foldery i znalazłam zdjęcie tego psa, chyba z 2017 roku, czyli w schronisku też marnuje życie:(

ZAMOJSKI WĄTEK

Link to comment
Share on other sites

Ogromnie Wam dziękuję że jesteście tutaj u biedaka, on nawet nie wie ile serc poruszył.

O miejsca pytałam dexterkę i Anecik ale nie mam jeszcze odpowiedzi. Natomiast Ania z Brodnicy mi odpisała że ma miejsce w kojcu ale zewn. ocieplana buda. Koszt 450zł miesięcznie. Tylko tam trzeba by transportu szukać bo to zupełnie inna trasa niż pieska od Tysi.

Link to comment
Share on other sites

Livka mi napisała, że dexterka nie ma miejsca, a pan Maciej robi trasę gigant i nie wiem czy zgodzi się na hotelik, do którego trzeba będzie zboczyć z trasy. W drodze powrotnej z Wrocławia odbiera inne pieski i jedzie z nimi do Szczecina, a potem wraca do siebie :( Myślę, że trzeba poszukać hoteliku na trasie Zamość/Krasnystaw -> Opole -> Wrocław, jeśli chcemy, aby pieski załapały się na transport Amikowy. tak mi przykro, mocno liczyłam na to, że dexterka ma miejsce.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...