Jump to content
Dogomania

Już nie jestem nikim, ... Kokosek . Gościnnie Rabarbarek zostaje w swoim ds :). A Kokosek pojechał do ds :). Czekamy aż się zaaklimatyzuje.

Recommended Posts

• Replies 516
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Jesteśmy po pierwszym spacerze. Na psy dalej nie reaguje. W domu wysikał się na podłogę, ale kupe trzymał i zrobił na spacerze na smyczy bez problemu. Kupa pierwsza jak wczesniej ze schroniska trocink

Bardzo Wam Wszystkim dziękuję za cierpliwość, wiem że pojawiły się deklaracje - bardzo dziękuję, później to wszystko spiszę. Po prostu cały ten czas szukałam miejsca - hoteliku, dt - dla niego, p

On juz miał wszystko przebadane, tylko komuś umknęła tarczyca. W przychodni lub w laboratorium. Chciałam dać znac, że jest zdecydowanie lepiej na lekach, które dostaje, ranki goja sie i zarastają

Posted Images

Dnia 8.04.2021 o 18:24, Jaaga napisał:

Dostałam na maila kolejne wiesci od Kokosowej rodziny i nowe fotki. Na razie jednak, nie dam rady wstawić, bo zaglądam i pisze, gdzie trzeba szybciutko.

Mam nadzieję, że znajdziesz chwilę, aby wrzucić zdjęcia. Jestem ich ciekawa :)

Kokosek w swoim domu, uwierzycie serce-ruchomy-obrazek-0861.gif

Pani tak napisała:

Dzień dobry; Kokos ma się dobrze, chodzimy na spacery, coraz bardziej spokojniejszy, śpi w nowym legowisku. Byliśmy nawet autem w Skoczowie - syn ma basen, a Ja z Kokosem na marszobieg. Myślę, że już się zaklimatyzował.
Oto kilka zdjęć.
Pozdrawiamy serdecznie

20210403_142838.jpg

20210403_143149.jpg

20210406_104133.jpg

• Like 4
30 minut temu, Tola napisał:

No i popłakałam się.

Było tak

image.jpeg.bd83f94f6f3baea5ff7f66a2fed5a7f8.jpeg

A jest tak pięknie

20210408_121211.jpg

Szyszka z Radys ma już domek, zamieszkała w Katowicach :) - Psy do adopcji  / znalezione - Dogomania
  • Onaa changed the title to Już nie jestem nikim, ... Kokosek . Gościnnie Rabarbarek zostaje w swoim ds :). A Kokosek pojechał do ds :). Czekamy aż się zaaklimatyzuje.
16 godzin temu, Onaa napisał:

Ciekawa jestem czy Kokosek został Kokoskiem czy ma nowe imię :).

Z tego co wiem, to tak. Pani zawsze tak o nim mówi i pisze, a zresztą on idealnie reagował na imie.

Zawsze ludziom mówię, ze imię, to jedyne, co te psy mają pewnego w nowym miejscu i życiu. Wszystko się zmienia, więc warto chociaz imię zostawić, a w tym przypadku jest krótkie, łatwo wpadajace w ucho i pasujace do niego.

Sama też adoptowanym psom zostawiam ich imiona. Co innego, kiedy kupuję rasowego szczeniaka z dziwacznym, kilkuczłonowym imieniem. Wiadomo, ze hodowca tak go nie wołał i mogę bez zamieszania w psiej głowie, je zmienić.

• Like 1

Czekam na jakieś ostatnie wieści z domku kokosowego , może Jagna coś napisze :).

Ponieważ mija miesiąc jak psiak pojechał do swojego domku to bardzo proszę zostańcie z nami ponieważ będzie następca Kokoska - kolejna zamojska psia bida dostanie mam nadzieję szansę, ale tylko z Waszą pomocą, z Waszym wsparciem.

Więc jeśli ktoś chciałby, mógłby przekazać swoją deklarację z Kokosa na kolejnego pieska to będę bardzo wdzięczna.

Serdecznie zapraszam do kolejnej zamojskiej bidy która czeka już długo na pomoc a w schronisku ma niestety zerowe szanse :(

20201129_111016.jpg

• Like 1
  • 4 weeks later...
Dnia 13.04.2021 o 20:29, Tola napisał:

No i popłakałam się.

Było tak

image.jpeg.bd83f94f6f3baea5ff7f66a2fed5a7f8.jpeg

A jest tak pięknie

20210408_121211.jpg

Premium Photo | Bouquet of daisies isolated on white.

• 4 weeks later...

Po Kokosku i Rabarbarku zostały pieniążki, jeśli nie macie nic przeciwko, to zostaną one przeznaczone na dwie kolejne bidy:

SHILĘ moją podopieczną wątkową, starą ok 13 letnią sunię ślepą na jedno oczko z guzami 😞 która po 12 latach opuściła schronisko i teraz pod opieką Murki poznaje dobre życie

i

1 000zł  na FARCIKA, który zapadł mi w serce, taki większy bardzo zaniedbany starszy kudłacz, wydany do schroniska przez swoich opiekunów, wcześniej życie miał na łańcuchu, a mimo tego złego widać że tęskni za swoimi ludźmi, ot wierność psia,

także w hoteliku u Murki

SERDECZNIE WAM dziękuję , dla nich WASZA POMOC ZNACZY LEPSZE ŻYCIE !