Jump to content
Dogomania

Już nie jestem nikim, ... Kokosek . Gościnnie Rabarbarek zostaje w swoim ds :). A Kokosek pojechał do ds :). Czekamy aż się zaaklimatyzuje.


Onaa

Recommended Posts

Jest bardzo ładny, na zdjęciach Jaagi to lepiej widać. Może kiedyś miał dom i teraz mu się przypomniało jak to jest mieszkać w domu, dobrym prawdziwym domu jaki znalazł u Jaagi. Tak, co przeszedł to tylko on wie i nie było to łatwe.

Cytat

Na spacerze zrobił, co miał i usiadł pod drzwiami. chciałam jeszcze wypuścić psy, ale on zaparł się i już nie chciał zejsc do ogrodu, tylko wrócić do domu.

To zdanie mnie poruszyło. Kokosku będziesz wychodzić i za każdym razem będziesz wracać do domu bo tam teraz twoje miejsce.

  • Like 3
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Jest naprawdę rewelacyjny. Wg książeczki jest w schronisku równo 5 lat. Co prawda siku robi w pokoju, nie potrafi przetrzymac nocy, ale poza tym wszystko ogarnia. Jest cichy, grzeczny, nic nie niszczy, chodzi na smyczy, kupę robi na dworze. W ogrodzie przychodzi na zawołanie. Wszystko wkoło go interesuje, wszystko wącha. Wstawiam zdjecia z zapoznania, to widac, że jest wszystko obwąchane i poznane. Stale jest w ruchu, przez to jedyne udane zdjęcie wyszło, kiedy sikał ;) Sika też bardzo duzo. Nie wiem, czym to jest spowodowane, ale Solar tek samo miał na początku, że dużo pił i ciagle sikał. Jutro jedzie na badanie krwi.

 Naprawde oprócz blizn i ran, nic nie wskazuje na to, że większość życia spędził w betonowym boksie z wieloma psami.

Dałam mu poduszkę z wkładem ortopedycznym, żeby miał miękko, ale wybiera leżenie na samym kocu. Ma ogromny apetyt, jednak dozuję mu posiłki. Je i przygotowywane w domu i bez problemu także suchą karmę. 

Jest spory, na zdjęciach widać, że jest tylko minimalnie niższy w kłębie od mojego Ciapciaka ( czarny), który waży 43 kg i jest wyższy od Kaja.

DSC08168.JPG

DSC08171.JPG

DSC08173.JPG

DSC08175.JPG

  • Like 1
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Jo37 napisał:

Na konto Kokosa wpłynęły następujące kwoty

Mazowszanka13 - 40,00 ( I,II )- 21.01

dorota1 - 20,00 - 21.01

bou - 100,00 - 21.01

Patrycja96 - 30,00(I,II) - 21.01

seramarias - 50,00 - 21.01

Bardzo dziękujemy.

 

105 Kwiaty Obrazki, zdjęcia na facebook - ObrazkiOnline

Link to comment
Share on other sites

Wreszcie mogę pisac. Kokos jest świetny. Zgrał się z psami. Tylko Linda za nim nie przepada i straszy go na spacerach sobą i wózkiem ;)

Wszystko w porządku. Jest zdrowy oprócz uszu, ma apetyt. Myślę, za tydzień dwa, jak wyleczymy uszy i tochę się odkarmi, warto zrobic zdjecia i szukac domu. wczoraj rano jeszcze zrobił ostatnią kupę z sieczką i ziarnem ze schroniska, widac był tym sporo zapchany.

Ogólnie, udało się chłopakowi uciec przed mrozem. Dziś w nocy i rano było u nas naprawdę mroźno, a Kokosek zaanektował sobie psią kanapę i świetnie się wczuł w role psa domowego.

Na razie tyle, bo mam duze braki na kazdym watku.

DSC08233.JPG

DSC08245.JPG

DSC08247.JPG

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Bardzo się cieszę z tych wieści o Kokosku, świetnie wpasował się w życie domowe;).

Rzeczywiście udało mu się uciec przed kolejną fala mrozów na Zamojszczyźnie, która podobno nadchodzi...

Właśnie wracałam do domu  - już jest mroźno.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...