Jump to content
Dogomania

Już nie jestem nikim, ... Kokosek . Gościnnie Rabarbarek zostaje w swoim ds :). A Kokosek pojechał do ds :). Czekamy aż się zaaklimatyzuje.


Onaa

Recommended Posts

53 minuty temu, Jo37 napisał:

Według słów Toli Kokos wygląda jak pączek w maśle.

Czyli był odganiany od miski. Dwa tygodnie w oddzielnym kojcu i

ogromna poprawa.  

Po wyglądzie psów raczej mozna wnioskowac, że po prostu w tej misce niewiele było. Bo nagle tyle wychudzonych psiaków. Ztesztą on też tak długo sobie radził i pogorszenie nastapiło teraz. Tola również mówiła mi, że wygląda o niebo lepiej.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Jo37 napisał:

Według słów Toli Kokos wygląda jak pączek w maśle.

Czyli był odganiany od miski. Dwa tygodnie w oddzielnym kojcu i

ogromna poprawa.  

Do pączka to mu  jeszcze sporo brakuje, nadal jest chudy, ale już nie tak przeraźliwie.

Kokosik to przemiły psiak, bez problemu dał TZowi zapiąć obrożę, podskoczył nawet przy wsadzaniu go do klatki.

IMG_20210122_102338.jpg

IMG_20210122_102533.jpg

IMG_20210122_102540.jpg

IMG_20210122_102552.jpg

IMG_20210122_102639.jpg

IMG_20210122_102533.jpg

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Tola napisał:

Chcielibyśmy pomóc każdemu z piesków; teraz pokryciem kosztów karmy na miesiąc, bo wtedy opłata za hotelik będzie niżśza i  pokryciem kosztów szczepienia i odrobaczenia. Jagna już wie. 

Bardzo dziękuję Tolu za pomoc dla Kokoska :).

 

 

50 minut temu, Tola napisał:

Jagna napisała, że Kokos już u niej i że jest super:):):)

 

2 godziny temu, Livka napisał:

Anecik mówiła, że białasek cudny. Widziała go przy przekazywaniu Marcelka.

Kokosik polizał ją po ręce :)

 

 

Myślałam że Kokosek będzie jakiś osowiały ale Jagna mi napisała, że Kokosek jest towarzyski, przylepny, wszystkim zainteresowany :). Nie reaguje na ten moment na psy i królika. Tylko paskudnie pachnie ;). I że jest spory, taki bardziej masywny a nie drobny, jaki się wydawał na zdjęciach. Tylko chudy. A i ma czarną bliznę nie tylko tę na klatce piersiowej ale i na główce, koło ucha :(. Narazie zjadł jedzonko i poszedł spać. Niech odpoczywa biduś, spokojnie pierwszy raz w ciepełku i z pełnym brzuszkiem od długiego czasu. A to wszystko dzięki Waszej pomocy - dziękuję!

  • Like 4
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Jesteśmy po pierwszym spacerze. Na psy dalej nie reaguje. W domu wysikał się na podłogę, ale kupe trzymał i zrobił na spacerze na smyczy bez problemu. Kupa pierwsza jak wczesniej ze schroniska trocinkow-o zbożowa, ale widać i tak jest o niebo lepsza od ich suchej, bo naprawdę pies wygląda lepiej. Nie jest tak zasuszony i nie ma skóry przylepionej do żeber.

Jest spory, wielkości ON, na zdjeciach wydawał mi się drobniejszy. Jest podobnej wielkosci co nasz Kaj, ale ma od niego masywniejszą głowe i kości. 

Na spacerze zrobił, co miał i usiadł pod drzwiami. chciałam jeszcze wypuścić psy, ale on zaparł się i już nie chciał zejsc do ogrodu, tylko wrócić do domu. Wydaje mi się, że może kiedyś mieszkał w domu. W pokoju nie szczekał, nie wył, nie drapał w drzwi. Przespał grzecznie całą noc.

Nie chcę go na razie zniechęcać do siebie zaglądaniem w zęby, ale wydaje się jednak zdecydowanie starszym psiakiem, niż te wpisane 7 lat. 

DSC08119.JPG

DSC08110.JPG

DSC08098.JPG

DSC08111.JPG

DSC08121.JPG

DSC08092.JPG

DSC08112.JPG

DSC08109.JPG

  • Like 8
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

16 godzin temu, Tola napisał:

Chcielibyśmy pomóc każdemu z piesków; teraz pokryciem kosztów karmy na miesiąc, bo wtedy opłata za hotelik będzie niżśza i  pokryciem kosztów szczepienia i odrobaczenia. Jagna już wie. 

Tolu, chyba nie dogadałyśmy się, bo ja powiedziałam, że zamówilam juz karmę, ale dla Burego ;) Jesli jest taka mozliwość, to wolałabym, żeby fundacja dołozyła się do oplaty hotelikowej np 100 zł (wystawimy na ZEA fakturę), niż zakupiła karmę, bo Kokosowi bedę przygotowywac posiłki z moimi psami i naprawdę byłoby dla mnie trudniej karmić go osobno, zakupioną dla niego karmą, ponieważ czesto po prostu przygotowuję psom sama posiłki.

Link to comment
Share on other sites

25 minut temu, Jaaga napisał:

Tolu, chyba nie dogadałyśmy się, bo ja powiedziałam, że zamówilam juz karmę, ale dla Burego ;) Jesli jest taka mozliwość, to wolałabym, żeby fundacja dołozyła się do oplaty hotelikowej np 100 zł (wystawimy na ZEA fakturę), niż zakupiła karmę, bo Kokosowi bedę przygotowywac posiłki z moimi psami i naprawdę byłoby dla mnie trudniej karmić go osobno, zakupioną dla niego karmą, ponieważ czesto po prostu przygotowuję psom sama posiłki.

Jagna, jeśli hotelik czy Dt chce sam zamawiać karmę, to nie ma problemu, chodzi o pokrycie kosztów zakupu. Ja wiem, że rozmawiałyśmy o Burym, ale chcemy pomóc i cudownemu Kokoskowi. Nie na problemu, wystaw fakturę za opiekę, to też  pomóc:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...