Jump to content
Dogomania

Już nie jestem nikim, ... Kokosek . Gościnnie Rabarbarek zostaje w swoim ds :). A Kokosek pojechał do ds :). Czekamy aż się zaaklimatyzuje.


Onaa

Recommended Posts

Chciałam, Wam jeszcze bardzo podziękować za wszelką formę pomocy, bo widzę i deklaracje , i opcje częściowego dt , i przystanku na trasie, i Wasze rady, później to wszystko podsumuję, jeszcze raz dziękuję że jesteście z białym biedaczkiem.

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, Poker napisał:

A nie może pojechać do pani Elizy , tak gdzie jedzie Amik ?

Byłby ten sam transport dla dwóch :) Blisko Wrocławia - możliwość diagnostyki. Tylko czy miejsce się znajdzie? Tam nie ma zbyt wiele miejsc. Mogę zapytać... znaczy "wypłakać" miejsce, a gdyby się okazało, że wychudzenie...nie, nie potrafię nawet tego napisać

Link to comment
Share on other sites

A może zapytać Azorię o cenę? Azoria jest niedaleko schroniska, bo w ok. Lublina. Może nie będzie drogo i akurat będzie miejsce. :(
https://www.facebook.com/azoriahotel

becia_lublin i Chełmska Straż dla Zwierząt  (albo LSOZ, nie pamiętam) umieszczają też bezdomniaki w hoteliku "Poker" w Lublinie.
https://www.facebook.com/hotel.poker

A może Owczarkowy DT w Lublinie miałby miejsce?
https://www.facebook.com/Owczarkowo-Dom-Tymczasowy-dla-psów-2098928693740826/

Myślę, gdzie by jeszcze... :(

Link to comment
Share on other sites

23 godziny temu, KrystynaS napisał:

Ja niestety też nie znam tych hotelików, nie znam tez nikogo, kto tam był i mógłby polecić. .

10 godzin temu, mari23 napisał:

Byłby ten sam transport dla dwóch :) Blisko Wrocławia - możliwość diagnostyki. Tylko czy miejsce się znajdzie? Tam nie ma zbyt wiele miejsc. Mogę zapytać... znaczy "wypłakać" miejsce, a gdyby się okazało, że wychudzenie...nie, nie potrafię nawet tego napisać

Mari23 o czym myślisz? ? Boisz się, że to wychudzenie to objaw choroby? Być może, ale wtedy zabranie psa z schronu to jedyny ratunek dla niego, można mu pomóc wyjść z tej choroby...

Gdyby było pewne miejsce, to mogę próbować prosić weta schroniskowego, aby na koszt fundacji zrobił badanie krwi...

Ale co to zmieni? Chyba, że jest gdzieś hotelik, który uzależnia przyjecie od stanu zdrowia...

Piszcie otwartym tekstem, jeszcze jest czas do wyjazdu.

46 minut temu, Livka napisał:

Cichutko u Białego ... :(

Cichutko, bo przeczuwamy, że biały zostanie w schronisku, nikt go nie chce:(:(:(

 

Link to comment
Share on other sites

W poszukiwaniu miejsca dla białaska rozmawiałam też z DT Karmelka.

Pani Ola ma w planach otworzenie hoteliku dla zwierząt;  myślałam, że jak te plany są bliskie realizacji, to biały miałby szansę. Niestety, suczkę pani Oli czeka operacja u dr. Bieżyńskiego, plany na razie muszą czekać:(

Link to comment
Share on other sites

Tolu nie mów tak. Każdy komu wpadnie w oko jakiś hotelik daje znać aby dowiedzieć się o warunki jakie tam są, spytać o miejsce. Te znane na Dogo są zajęte ponad miarę, ale przecież są takie które na Dogo nie znamy. Myślę że można spróbować popytać właśnie u nich. Mogą być bardzo dobre. I tym samym będziemy wiedzieć o tych hotelikach z myślą o kolejnych psach.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

28 minut temu, KrystynaS napisał:

Tolu nie mów tak. Każdy komu wpadnie w oko jakiś hotelik daje znać aby dowiedzieć się o warunki jakie tam są, spytać o miejsce. Te znane na Dogo są zajęte ponad miarę, ale przecież są takie które na Dogo nie znamy. Myślę że można spróbować popytać właśnie u nich. Mogą być bardzo dobre. I tym samym będziemy wiedzieć o tych hotelikach z myślą o kolejnych psach.

Ja to wszystko rozumiem, ale po tych wszystkich aferach z hotelikami  jednak boję się miejsc, których tutaj nie znamy. Oczywiście, pytać trzeba, tylko trzeba sie dowiedzieć,  kto miał tam zwierzaki?

Link to comment
Share on other sites

13 minut temu, Tola napisał:

 

Mari23 o czym myślisz? ? Boisz się, że to wychudzenie to objaw choroby? Być może, ale wtedy zabranie psa z schronu to jedyny ratunek dla niego, można mu pomóc wyjść z tej choroby...

Gdyby było pewne miejsce, to mogę próbować prosić weta schroniskowego, aby na koszt fundacji zrobił badanie krwi...

Ale co to zmieni? Chyba, że jest gdzieś hotelik, który uzależnia przyjecie od stanu zdrowia...

Zrozumiałam to tak, że mari23 chciała poprosić panią Elizę, do której jedzie Amik, aby wzięła też białaska. I liczyła, że sama historia poruszy na tyle, że się pani Eliza zgodzi, nawet jeśli nie miałaby miejsca.

Niestety, faktycznie nie ma tam miejsca (to malutki hotelik, na 7 psów), a pani Eliza mierzy siły na zamiary. Rozumiem to. Chociaż nie ukrywam, że i mi smutno, bo to oznacza, że nadal nie ma opcji dla bidulinka.

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Tyśka) napisał:

Zrozumiałam to tak, że mari23 chciała poprosić panią Elizę, do której jedzie Amik, aby wzięła też białaska. I liczyła, że sama historia poruszy na tyle, że się pani Eliza zgodzi, nawet jeśli nie miałaby miejsca.

Niestety, faktycznie nie ma tam miejsca (to malutki hotelik, na 7 psów), a pani Eliza mierzy siły na zamiary. Rozumiem to. Chociaż nie ukrywam, że i mi smutno, bo to oznacza, że nadal nie ma opcji dla bidulinka.

Zawsze było trudno znaleźć miejsce dla dużego samca, a teraz to już graniczy z cudem:(

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, Tola napisał:

Zawsze było trudno znaleźć miejsce dla dużego samca, a teraz to już graniczy z cudem:(

Jeszcze jedna osoba przyszła mi do głowy... znajoma z Wrocławia, od której uczyłam się przeprowadzać wizyty p/a i darzę szacunkiem. Ona wyciąga psiaki z przytuliska z Kazimierzy Wielkiej, ma jakieś zaufane DT we Wrocławiu i hoteliki w okolicy, które odwiedza... zapytam, może podsunie konkretne namiary. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...