Jump to content
Dogomania

Już nie jestem nikim, ... Kokosek . Gościnnie Rabarbarek zostaje w swoim ds :). A Kokosek pojechał do ds :). Czekamy aż się zaaklimatyzuje.


Onaa

Recommended Posts

Dnia 28.01.2021 o 17:59, Tola napisał:

Bardzo się cieszę z tych wieści o Kokosku, świetnie wpasował się w życie domowe;).

Rzeczywiście udało mu się uciec przed kolejną fala mrozów na Zamojszczyźnie, która podobno nadchodzi...

Właśnie wracałam do domu  - już jest mroźno.

 

Też się bardzo cieszę że Kokosek tak się dobrze poczuł w domu.

Dnia 28.01.2021 o 18:57, Nadziejka napisał:

Bardzo dziękuję Nadziejko :).

Dnia 28.01.2021 o 19:11, mari23 napisał:

cytuję siebie z zapytaniem, czy o pomoc poprosić Staruszkową Skarpetę

Bardzo proszę jeśli możesz :).

Dnia 28.01.2021 o 19:56, Tola napisał:

Ja postaram się na poniedziałek przygotować zbiórkę na Ratujemy Zwierzaki.

Bardzo dziękuję Tolu :).

Link to comment
Share on other sites

Wstawiam fakturę za badania, zabieg czyszczenia zębów oraz leki, czyli Osurnię i Advocate juz podane i po drugiej zapasowej dawce - 580 zł. Za fakturę wyłozyłam pieniadze o opłaciłam gotówką. Fajnie, jakby udało się zebrać na zbiórce pieniądze na jej pokrycie. W tym celu faktura została wystawiona na fundację. 

Z wyników wszystko jest ok, tylko nieduży stan zapalny dotyczący uszu.

20210125_093656.jpg

20210125_103253.jpg

20210125_104803-001.jpg

20210125_105128.jpg

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, bou napisał:

Każdy by chciał mieć takie wyniki badań :))Super. Niewielka leukocytoza nie ma większego znaczenia znaczenia.

Dokładnie, wyniki idealne. Leukocyty są ze stanu zapalnego uszu, no i zęby też jeszcze były przed czyszczeniem. Teraz uszy są leczone, żeby zrobione, więc i problem leukocytów powinien zniknąć.

9 godzin temu, Tola napisał:

Kochani, W ciągu jednego dnia  Kokos zebrał całą kwotę !:)

Bardzo cię cieszę. Dobrze, że na zbiórkę weszły jego zdjecia, bo zazwyczaj pionowe nie wchodzą. Szczególnie na tym z auta wygląda wzruszająco. Prawdopodobnie miał świerzb uszny, bo uszy były zawalone czarną, suchą wydzieliną i drapał je tak szaleńczo, że wieczorem po wizycie i czyszczeniu rozdrapał jedno do krwi. Dostał od razu Advocate i już jest o niebo lepiej.

Dobrze, że powstała zbiórka. Wiadomo jak jest, może się zasiedzieć  czy nagle pojawić jakiś problem i pieniądze bedą topnieć. Tak, to chociaż  leczenie bedzie opłacone.

Link to comment
Share on other sites

15 godzin temu, Tola napisał:

Kochani, W ciągu jednego dnia  Kokos zebrał całą kwotę !:)

A zbiórka trwa i kwota rośnie :).

14 godzin temu, bou napisał:

Każdy by chciał mieć takie wyniki badań :))Super. Niewielka leukocytoza nie ma większego znaczenia znaczenia.

Cieszę się, że wyniki krwi takie dobre, bo bardzo się martwiłam jak KOkosek był w schronisku.

22 godziny temu, Zagrodowy pies polski napisał:

czy moja wpłata na Kokoska wpłynęła? 120 zł za pół roku.

 

18 godzin temu, KrystynaS napisał:

Też spytam o moją wpłatę - czy wpłynęła?

 

Bardzo proszę Was o cierpliwość, skarbnikiem Kokoska jest Jo37, ona aktualizuje rozliczenie co kilka dni.

Link to comment
Share on other sites

UWAGA

Ponieważ dnia 03.02.2021 otrzymałam telefon z ds Rabarbarka, że mam go zabrać ponieważ ugryzł teścia, a konto Rabarbarka jest puste gdyż podzielił pozostałe po sobie pieniążki na dwa pieski i nie ma żadnych deklaracji  a tym samym na ten moment ZOSTAJE BEZ ŚRODKÓW DO ŻYCIA czyli do utrzymania go w hoteliku, zapewnienia mu opieki wet w razie potrzeby a przecież musi się gdzieś podziać

to rozliczenie finansowe Rabarbarka ze stanem 0,00 zł dokładam do rozliczeń konta Kokoska z tego samego schroniska, który został beneficjentem części pieniażków po Rabarbarku i rozliczenie obu piesków będzie prowadzone wspólnie na wątku Kokoska.

Link to comment
Share on other sites

  • Onaa changed the title to Już nie jestem nikim, ... Kokosek ale zapach schroniskowy wciąż kojarzy mi się ze strachem, samotnością i smutkiem. Pomocy potrzebuje też Rabarbarek, bo ds go zwraca po miesiącu domowego życia :(
2 godziny temu, Tola napisał:

Na zbiórce Kokoska uzbierana jest cała kwota, ale nadal są wpłaty, Kokosek poruszył serca wielu ludzi.

Dlatego Staruszkową Skarpetę poproszę o pomoc dla Rabarbarka, bo Kokosek na razie ma fundusze, ewentualnie można to zrobić później, jako stała deklarowiczka mogę o jednego psa w miesiącu wnioskować. Na styczeń był to Borys, w lutym - będzie Rabarbarek w tej swojej dramatycznej sytuacji.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...