Jump to content
Dogomania

Już nie jestem nikim, ... Kokosek . Gościnnie Rabarbarek zostaje w swoim ds :). A Kokosek pojechał do ds :). Czekamy aż się zaaklimatyzuje.


Onaa

Recommended Posts

Dnia 19.01.2021 o 14:21, Jo37 napisał:

Na konto Kokosa? wpłynęły następujące kwoty:

Spadek po Rabarbarze - 1033,60 zł

ania75 - 15,00 - 13.01

limonka80 - 140,00 ( stała za I + jednorazowa wpłata) - 15.01

malti - 20,00 - 15.01

Onaa - 60,00 - 15.01 ( są to wpłaty od Nesiowatej - 20,00 i od Krystyny z FB 40,00

koja - 100,00 ( I i transport ) - 18.01

Mruczka - 50,00 (I) -18.01

Bardzo dziękujemy.

 

Pin on Kwiaty -Gify

 

Zostały niecałe dwie doby ! I Kokosek pojedzie po nowe lepsze życie - on jeszcze nie wie że czeka go coś dobrego.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

  • Onaa changed the title to Jestem nikim, taki słaby wychudzony białasek, pewnie mnie zagryzą w schorniskowym boksie :( ... Kokosek. Prosimy o dobre myśli.

No i stało się, w ostatniej chwili, na lepsze życie załapała się ta psia sierotka, której miałam pomóc po Rabarbarku, ale w większej potrzebie znalazł się Kokosek i zajął jej miejsce, fakt że tym razem oparłam się bardziej na sercu niż na rozumie, bo bieda nie ma ani swojego wątku, ani imienia, ani żadnej deklaracji a teraz potrzeba na jej transport 200zł, ale widząc jakie były problemy z miejscem dla białego, zapytałam wczoraj Szafirkę czy weźmie sunię do siebie i gdy się zgodziła czekałam już tylko na info czy suni uda się załapać na transport, bo następna okazja nie wiadomo kiedy, i po prostu musiałam ją zabrać teraz ze schroniska. Tola jest w schronisku i dostałam właśnie od niej wiadomość, że jest już zarezerwowana i ma jechać we wtorek. Bardzo Was proszę , zaglądnijcie do sunieczki, wierzę gorąco że razem i jej uda się pomóc.

sierotka z ostatniej chwili dostała szansę na ratunek

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Onaa napisał:

Kokosku - to już jutro Twój wielki Dzień, trzymam mocno kciuki żeby wszsytko w schronisku przebiegło dobrze i sprawnie i za bezpieczną spokojną podróż.

Czy Tola będzie przy wyciąganiu psiaków. Liczę na jakieś zdjęcia z pierwszych dni na wolności. Cudownie, że to już jutro 

Link to comment
Share on other sites

18 minut temu, Onaa napisał:

Kokosku - to już jutro Twój wielki Dzień, trzymam mocno kciuki żeby wszsytko w schronisku przebiegło dobrze i sprawnie i za bezpieczną spokojną podróż.

Tak, to już jutro:). Białasek zamknięty, nie widziałam go dzisiaj, czeka na jutrzejszy wyjazd.

15 minut temu, Gabi79 napisał:

Czy Tola będzie przy wyciąganiu psiaków. Liczę na jakieś zdjęcia z pierwszych dni na wolności. Cudownie, że to już jutro 

Bedę na pewno, postaram się zrobić chociaż po jednym zdjęciu każdemu psu.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Tola napisał:

Tak, to już jutro:). Białasek zamknięty, nie widziałam go dzisiaj, czeka na jutrzejszy wyjazd.

Bedę na pewno, postaram się zrobić chociaż po jednym zdjęciu każdemu psu.

Siedzę i płaczę ze wzruszenia. Kolejne psiaki opuszczą schronisko. Ojej, przytulam właśnie byłego zamojszczaka. Moją cudowną, najukochańszą psią istotkę. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Wszystko już przygotowane - obroże, smycze, torebki na książeczki; jak coś pomylę to wybaczcie, będziemy poprawiać....

Postaram się, aby każdy z psiaków otrzymał pomoc od Zea, jutro będę myślała, jak to ogarnąć. 

Jesteśmy umówieni z p. Maćkiem o 10.00; prosimy o kciuki i ciepłe myśli, bo na pewno będzie sporo nerwów, jedzie sporo psów, trasa długa.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...