Jump to content
Dogomania

Już nie jestem nikim, ... Kokosek . Gościnnie Rabarbarek zostaje w swoim ds :). A Kokosek pojechał do ds :). Czekamy aż się zaaklimatyzuje.


Onaa

Recommended Posts

Jutro Tola ma jechać do schroniska i zarezerwować psiaki.

Transport dopiero za tydzień w piątek.

Jeszcze trochę psiaczki muszą wytrzymać.

Trzymajmy mocno kciuki.

Zwłaszcza, że teraz podobno mają być mrozy :(.

Już bym chciała, żeby białasek opuścił schron.

Link to comment
Share on other sites

Wszyscy czekamy na wyjazd psiaków ze schroniska.

Wpłat można dokonywać na konto na które wpłacałyście dla Miłej, Rabarbara, Andrei, Samby i Nuki. Mam tylko prośbę o podanie w tytule: dla białego.

Na razie psiak nie ma oficjalnego imienia.

Link to comment
Share on other sites

Szkoda, że nie da się zabrac psiaków szybciej ze schroniska. Te mrozy są koszmarem. Jak Tola mi dziś powiedziała, że wiele z nich tam stoi na betonie i przestępuje z łapy na łape, to płakac się chce. Zeby tylko psiak wytrzymał do tego czasu.

Nie jestem osoba decyzyjną co do imienia, ale skoro on bedzie u nas w domu i ileś razy dziennie bedziemy się do niego zwracac, to prosze o wybór imienia wpadającego w ucho i takiego, którego przyszły własciciel nie bedzie chciał od razu zmienić ;) Imie to bedzie jedyne, co bedzie dla niego stałe i pewne w nowym miejscu.  Dla mnie super brzmi Kokos. np.Jim odpada, bo mamy swojego Jimmiego ;) Juz swego czasu miałam dwie Sary i był czasem problem.

Link to comment
Share on other sites

Byłam dzisiaj w schronisku, o transporcie napiszę za chwilę więcej na zamojskim i tutaj wkleję.

Białas jest przeniesiony do oddzielnego pomieszczenia i tam czeka na transport, nie widziałam go dzisiaj, ale pracownik powiedział, ze jest i czeka na wyjazd.

W schronisku o tej porze roku i przy tych obecnych temperaturach jest tragedia, popłakałam się tam dzisiaj, bo widok wtulonych w siebie psów rozwala mnie totalnie. U nas prognozują na nadchodzące dni wielkie mrozy, nie wiem, jak one tam przetrwają:(. Najgorsza jest świadomość, że większość z tych psów już do końca życia nie zazna ciepłego kąta. 

Zdjęcia wklejam na wątek zamojski.

 

Link to comment
Share on other sites

Cały czas już o nim myslę. Na swoim FB wstawiłam własnie apel o pamięć o zwierzakach pozostawionych na mrozie. U nas co dzień idzie sporo jedzenia plus tłuścinka na dokarmianie wróbli i sikorek. Od samego rana już oczekuje zgraja na posiłek. Nie chcę mysleć o psach, które zamarzną z braku schronienia :(

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam, że tyle czekacie na informacje, ale p. Maciek zadzwonił niedawno -  udało się przełożyć ten wyjazd psów z Lublina do Szczecina i 22.01. może zabrać Amika i 4 psy ze schroniska i to byłoby najlepsze rozwiązanie, ale kwota niestety będzie wyższa, bo przystanków jest o wiele więcej.  Podałam  miejscowości, w których wysiadać będą poszczególne psy i czekam do jutra  na całościowy koszt.

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Jaaga napisał:

Nie jestem osoba decyzyjną co do imienia, ale skoro on bedzie u nas w domu i ileś razy dziennie bedziemy się do niego zwracac, to prosze o wybór imienia wpadającego w ucho i takiego, którego przyszły własciciel nie bedzie chciał od razu zmienić ;) Imie to bedzie jedyne, co bedzie dla niego stałe i pewne w nowym miejscu.  Dla mnie super brzmi Kokos. np.Jim odpada, bo mamy swojego Jimmiego ;) Juz swego czasu miałam dwie Sary i był czasem problem.

A może w kwestii imienia białaska niech zadecyduje Jaaga. Przecież to Ona będzie się nim opiekować przez najbliższy czas

Link to comment
Share on other sites

Bardzo się cieszę że udało się z tym transportem i teraz już możemy odliczać dni kiedy to białasek i pozostała ferajna wyjedzie po lepsze życie. One bidusie jeszcze nie wiedzą, jeszcze muszą czekać, jeszcze marznąć, dobrze że chociaż są już bezpiecznie odizolowane.

A jeśli chodzi o imię to kilka propozycji tutaj strasznie mi się spodobało i białasek musiałby być pierwszym psiakiem czterech imion :D.  Ale faktycznie najlepiej będzie jak to będzie imię, które będzie się dobrze Jaadze wołało i będzie się białaskowi dobrze kojarzyć.

Link to comment
Share on other sites

  • Onaa changed the title to Jestem nikim, taki słaby wychudzony białasek, pewnie mnie zagryzą w schorniskowym boksie :(. Proszę o litość, uratuj mi życie.. Kokosek

Co do transportu to ja napiszę, że brakuje już tylko 53zł do pełnej kwoty, a to oznacza psiakom niewiele brakuje do tego, aby zacząć swój start bez tego kosztu :) Dogomaniacy są niesamowici. 

Kokos super brzmi :) Oby dał radę jeszcze przez chwilę... rusza już w piątek.

Link to comment
Share on other sites

14 minut temu, Tyśka) napisał:

Co do transportu to ja napiszę, że brakuje już tylko 53zł do pełnej kwoty, a to oznacza psiakom niewiele brakuje do tego, aby zacząć swój start bez tego kosztu :) Dogomaniacy są niesamowici. 

Kokos super brzmi :) Oby dał radę jeszcze przez chwilę... rusza już w piątek.

12we.jpg.09eb9003ceff063d6678396ff72ea0f7.jpg

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

14 godzin temu, Radek napisał:

Trzeba dorzucić coś do transportu?

Radku,  po rozmowie z Tolą wiem, że wcześniej zarezerwowane psiaki maja juz zabezpieczony koszt opłacenia transportu. Jednak razem z Amikiem drugim transportem moze przyjechać duży wilczasy psiak, jego transport to koszt 250 zł i na to nie ma ani złotówki. Jesli dasz radę wesprzeć, to byłoby super, bo w jego stanie to pomoc ostatniej szansy: 

 

Link to comment
Share on other sites

Na konto Kokosa? wpłynęły następujące kwoty:

Spadek po Rabarbarze - 1033,60 zł

ania75 - 15,00 - 13.01

limonka80 - 140,00 ( stała za I + jednorazowa wpłata) - 15.01

malti - 20,00 - 15.01

Onaa - 60,00 - 15.01 ( są to wpłaty od Nesiowatej - 20,00 i od Krystyny z FB 40,00

koja - 100,00 ( I i transport ) - 18.01

Mruczka - 50,00 (I) -18.01

Bardzo dziękujemy.

 

Link to comment
Share on other sites

45 minut temu, teresaa118 napisał:

ja poprosze o konto, wprawdzie wplacalam na Mila, ale usunelam swoje notatki

Wysyłam.

41 minut temu, Aska7 napisał:

Dajcie konto na to moje coś

To jest konto, które Ci podałam przy bazarku.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...