Jump to content
Dogomania

~ Kama ma dom i swoją kanapę, nie budę i kojec! Kama, stara ONka


Recommended Posts

  • malagos changed the title to ~Nowe życie Kamy, starej ONki - zaczyna od dziś!

Cudowne wiadomości, cudowna sunia, tak bardzo spragniona miłości człowieka <3

Ze spacerem mam podobny "kłopot" z tą nową, pręgowaną sunią, podobnie spragnioną kontaktu z człowiekiem - idzie, ale co chwile przytula się do nóg, trzeba uważać, bo można "orła wywinąć" :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

19 godzin temu, mari23 napisał:

Cudowne wiadomości, cudowna sunia, tak bardzo spragniona miłości człowieka <3

Ze spacerem mam podobny "kłopot" z tą nową, pręgowaną sunią, podobnie spragnioną kontaktu z człowiekiem - idzie, ale co chwile przytula się do nóg, trzeba uważać, bo można "orła wywinąć" :)

Me to you bears Glitter Gifs

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

21 minut temu, malagos napisał:

Zapomniałam napisać wcześniej - Kama niedowidzi, czasem wpada w krzaki, czasem zaplącze się w jakieś badyle.

No i przykra sprawa: ma na żebrach guzek, dość duży, nieforemny, przesuwalny. Myślę, że to tłuszczak.

czyli taka raczej nie adopcyjna biedulka, "dziecko szczególnej troski" Ci się trafiło...gdyby nie Ty, do końca życia zostałaby w schronisku :(

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kuracja "oczna" daje już widoczne efekty - oczy ładne, nie łzawią. Krople jeszcze 2 dni, i zostanie tylko świetlik raz dziennie. 

Wczoraj Kama zobaczyła kota - no...miała ochotę pogonić, zbystrzała bardzo, szarpnęła  na smyczy.

Link to comment
Share on other sites

Jutro się zrobi :)

Na razie do wydatków dopisuję 3 butelczki a 100 ml oleju parafinowego, zapłaciłam 20, 10 zł.  Dr Magda zaleciła podawanie, skoro Kama ma kłopoty z wypróżnieniem - dziś biedna trochę się namęczyła, zanim sfinalizowała akt defekacji, ze tak to nazwę.

Link to comment
Share on other sites

15 godzin temu, malagos napisał:

Jutro się zrobi :)

Na razie do wydatków dopisuję 3 butelczki a 100 ml oleju parafinowego, zapłaciłam 20, 10 zł.  Dr Magda zaleciła podawanie, skoro Kama ma kłopoty z wypróżnieniem - dziś biedna trochę się namęczyła, zanim sfinalizowała akt defekacji, ze tak to nazwę.

Może jej zatoki okołoodbytowe oczyścić? Niektóre ONki, też mają z tym kłopoty, nie tylko małe pieski. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...