Jump to content
Dogomania

~ Kama ma dom i swoją kanapę, nie budę i kojec! Kama, stara ONka


Recommended Posts

Dnia 20.04.2021 o 13:42, konfirm31 napisał:

Czyli, nie jest źle :) 

Kama nadal trochę wylizuje bok, dziś znów zrobimy "pielęgnację" ranki. 

21 godzin temu, mari23 napisał:

I to jest najważniejsze! :)

oczywiście :) Kamuś jest spokojna, cichutka, chodzimy na spacery 4 razy dziennie, skończyły się kłopoty z wypróżnianiem - nadal trochę podrepcze, zanim się załatwi, ale już bez stękania i nadymania się. Chętnie wraca do kojca, bo zawsze czeka na nią jakiś smaczek, noce spędza w domu. Zaraz po operacji, gdy była tak wpół przytomna i leżała na posłaniu w kuchni, Szara Kota do niej tak ufnie podeszła, wręcz się przytulała. Ale za chwilę łepek Kamy się podniósł i prawie wbiła spojrzeniem kota w podłogę, a za pół godziny to już miała myśliwskie zapędy. Czyli nadal izolujemy Kamę od kotów... 

Link to comment
Share on other sites

Trochę się niepokoiłam, jak my zdejmiemy te 5 szwów z Kamusiowego boczku.. Za ciężka, by ją we dwoje wnieść na stół w gabinecie...Wiec operację przenieśliśmy do sadu na trawę -i miękko, i światło super - Tomek zaopatrzony w okulary, pęsetę i skalpel, ja w smaczki. I na komendę: Kama, łapa! Kama jak zwykle się położyła na boku :), Tomek na kolanach mocował się ze supełkami, ja głaskałam i gadałam do psa :) Poszło gładko :)

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

48 minut temu, mari23 napisał:

Aż nie do wiary :( taka cudna sunia, gdzie ci ludzie mą oczy ????? Szczeniaczków szukają? :(

No, niestety :(. ONków w typie, jak psów :((((. Branie mają tylko szczeniaki i młode psy :(((. W czwartek, jadę do Przasnysza z wizytą pa, dla 3 letniego ONka z Podlasia..... 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Poradźcie mi, proszę, jak zebrać 200 zł na kastrację dwóch kotów od emerytki z sąsiedniej gminy? Kastracja w Ostrołęce, bo taniej, a tez dobrze (100 zł od kocurka)?...... 

To zdjecie ze strony gminy, zrobili ogłoszenie na prośbę tej pani, ale zero innej pomocy:(

7c7d717b69c0.jpg

A to zdjecie, które zrobił pracownik urzędu na moją prośbę - obiecałam zrobić ogłoszenia, nie mam słów na ignorancję urzędników :(

cdfde38a0af3.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...