Jump to content
Dogomania

~ Kama ma dom i swoją kanapę, nie budę i kojec! Kama, stara ONka


Recommended Posts

15 minut temu, Mazowszanka13 napisał:

Ja na pewno (zważywszy na mój wiek) nie wezmę już psa młodego.

Bo my jesteśmy dogomaniaczki. Dla nas każdy pies jest wart miłości, nie tylko "słitaśny sceniacek", no i jesteśmy mimo wszystko, realistkami. Zobacz, ile mocno starszych, często samotnych osób kupuje/bierze szczeniaka. A potem psy zostają....

 

Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, konfirm31 napisał:

Bo my jesteśmy dogomaniaczki. Dla nas każdy pies jest wart miłości, nie tylko "słitaśny sceniacek", no i jesteśmy mimo wszystko, realistkami. Zobacz, ile mocno starszych, często samotnych osób kupuje/bierze szczeniaka. A potem psy zostają....

 

Na fb ktoś - opisuje siebie jako emerytkę - szuka dla siebie owczarka, najlepiej suczki, ale szczeniaka "by sobie go wychować". Za 10 lat będzie szukać domu dla starego psa, bo nie "radzi sobie" :(

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, malagos napisał:

Na fb ktoś - opisuje siebie jako emerytkę - szuka dla siebie owczarka, najlepiej suczki, ale szczeniaka "by sobie go wychować". Za 10 lat będzie szukać domu dla starego psa, bo nie "radzi sobie" :(

niestety, egoizm.... żeby jeszcze |"wychować" potrafili... a potem takie roczne, półroczne - zbieramy z ulicy, bo pies nie spełnia wymogów "wychowawcy" - właściciela :(

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

15 godzin temu, Nadziejka napisał:
 Ciociu jeszcze z kramku Kamusiowego zakonczonego rozliczonego zapisz prosze,tez odrazu slalay ku Tobie z baz
    aagataa8  15 zl cegielka
         mari23  10 zl
 

już dawno zapisane, tylko ze cytowałam i zapisało się tłustym drukiem :)

Link to comment
Share on other sites

23 godziny temu, malagos napisał:

Żeby jeszcze ktoś o Kamusię zapytał... a tu cisza:(

"TEN" domek zawsze zjawia się po dłuższym czekaniu.... za to będzie wspaniały - ja w to wierzę !

23 godziny temu, Jo37 napisał:

Małgosiu - o Andeę też.

Andrea też znajdzie swojego kochającego człowieka - to wspaniała sunieczka, obie z Kamusią skradły mi serce....tylko nic im po moim serduchu....

5 godzin temu, Poker napisał:

Słonecznie? Ja pozdrawiam chmurnie i deszczowo, ale serdecznie...

chmurnie, deszczowi, listopadowo wręcz, straszny ziąb u nas :( tym cieplejsze , serdeczniejsze pozdrowienia i ja przesyłam :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

25 minut temu, Poker napisał:

U nas nadal szaro, buro i ponuro. Mam ochotę zalegnąć w łóziu z książką i okładami  z naszych futrzaków.

A ja w czasie pandemii, przestałam czytać :(, chociaż zawsze dużo czytałam. Jedyne co, to filmy i seriale oglądam na Netflixie :(. Zdecydowanie - zgłupiałam :(((

Link to comment
Share on other sites

Dnia 14.03.2021 o 10:38, malagos napisał:

Na fb ktoś - opisuje siebie jako emerytkę - szuka dla siebie owczarka, najlepiej suczki, ale szczeniaka "by sobie go wychować". Za 10 lat będzie szukać domu dla starego psa, bo nie "radzi sobie" :(

Kwestia faktycznej umiejętności wychowania i kasy. Z porządnie ułożonym psem nie sposób sobie nie radzić, a w razie choroby (swojej, albo psiej) można wynająć kogoś do pomocy.

Za dużo teraz się pisze o problemach z adopciakami. Traumy schroniskowe, czy inne, każdego psa z odpałami się tłumaczy, że coś robi dlatego że kiedyś go skrzywdzili itd., nie ma genów, charakteru, tylko te okropności go spotkały i behawiorysta zaraz, czy inne szkolenia. Ktoś sobie poczyta i chce tabulerase.

Link to comment
Share on other sites

Miałam jeden telefon, ale z fb - pani, z głosu starsza, z wiekowym ONkiem i kotami, z Warszawy. I pierwsze piętro bez windy, i niemobilna ("Z Wrocławia to mi przywieźli psa...") i chyba tylko po to dzwoniła, żeby pogadać: o sobie, o każdym z kotów, o starym psie, o lekach itp. :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...