Jump to content
Dogomania

~ Kama ma dom i swoją kanapę, nie budę i kojec! Kama, stara ONka


Recommended Posts

Kamusia otrzymała od Was wspaniały dar - godne życie. Wierzę po cichu, że stanie się cud i ktoś podaruje jej dom na zawsze.

Zrobiłam jej ogłoszenia na
Toruń: https://www.olx.pl/d/oferta/ulozona-spokojna-dama-kama-suczka-owczarek-niemiecki-CID103-IDKRxCM.html

Olsztyn: https://www.olx.pl/d/oferta/kochana-rodzinna-suczka-w-typie-owczarka-niemieckiego-dlugowlosego-CID103-IDKRyqe.html

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Dnia 24.08.2021 o 07:47, Tyśka) napisał:

O Kamę mam same beznadziejne zapytania. Typu: czy jest naprawdę za darmo, czy nadaje się do hodowli, czy może ktoś tego psa przywieźć... :( Zero konkretów, ludzie nawet nie czytają krótkiego opisu o psie... :( 

To nie tylko o Kamę :( :( też tak mam :(

A już zapytanie z ogłoszenia Lumi" czy pies jest przyzwyczajony do łańcucha, czy trzeba go nauczyć" - zignorowałam uznając za prowokację, bo trudno mi uwierzyć, żeby ktoś "normalny" zadał takie pytanie przeczytawszy treść ogłoszenia :( nie dałam trollowi satysfakcji, choć żołądek z nerwów trochę mi się "rozregulował"

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Dnia 25.08.2021 o 16:59, malagos napisał:

I ja nie mam żadnych zapytań o Kamę.

Dobrze jej u nas, ale martwię się zimą - ma spędzić ją w budzie?..... 

Nawet gdyby nie znalazła domu, to ta buda u Ciebie jest dla niej szczęśliwym domem. Czasem nie da się inaczej niestety :( ale nie traćmy nadziei, może akurat przed zimą Kamuśka cudna znajdzie swojego człowieka, a raczej wspaniały człowiek odnajdzie Kamę <3

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Link to comment
Share on other sites

Zbieram na nową budę dla Kamy - koszt 550 zł. Mam już 50 zł od niezawodnego wujka Nuncek - dziękuje, i od mojej Siostry 200 zł - dziękuję!

Teraz zadzwoniłam do Sławka -  zaczął dla nas robić budę, jest już podłoga z jesionowych desek, resztę dorobi wkrótce. I cena - UWAGA - nie więcej niż 550 zł! I wiem, ze On dowiezie, zamontuje w kojcu, i przed zima Kama będzie miała luksik. Tyle mogę dla niej zrobić, choć nadal mam nadzieję, ze moze znajdzie się dobra dusza i ją zabierze choćby na zimę do domu :(

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj dostałam SMS "ogłoszenie o psie aktualne a ile ona ma lat" - bez przecinka, bez pytajnika. Odpisałam "chodzi o owczarkę, Kamę?" odpisano "Tak". napisałam , ze ma około 12 lat. I na tym rozmowa się skończyła.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.10.2021 o 13:08, malagos napisał:

Wczoraj dostałam SMS "ogłoszenie o psie aktualne a ile ona ma lat" - bez przecinka, bez pytajnika. Odpisałam "chodzi o owczarkę, Kamę?" odpisano "Tak". napisałam , ze ma około 12 lat. I na tym rozmowa się skończyła.

Z mojego doświadczenia - rzadko ci, którzy piszą sms zamiast dzwonić adoptują psa, wiele razy się już o tym przekonałam. Nie wiem - czasu czy pieniędzy im żal, żeby zadzwonić, porozmawiać :( :( :(

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 8.10.2021 o 21:41, mari23 napisał:

Z mojego doświadczenia - rzadko ci, którzy piszą sms zamiast dzwonić adoptują psa, wiele razy się już o tym przekonałam. Nie wiem - czasu czy pieniędzy im żal, żeby zadzwonić, porozmawiać :( :( :(

Innych zapytań nie ma :(

Zimne już noce, przymrozki, rano na termometrze dziś -2,5. Buda nowa jeszcze nie gotowa, więc do starej dołożę świeżej słomy. Biedny Kamuś, ale co zrobić :(

Link to comment
Share on other sites

Dnia 10.10.2021 o 08:25, malagos napisał:

Innych zapytań nie ma 😞

Zimne już noce, przymrozki, rano na termometrze dziś -2,5. Buda nowa jeszcze nie gotowa, więc do starej dołożę świeżej słomy. Biedny Kamuś, ale co zrobić 😞

Biedny? Kamusia ma szczęście, że siedzi u Ciebie, zaopiekowana, kochana, w ciepłej budzie ❤️ co byłoby, gdyby została w schronisku ?

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Dnia 11.10.2021 o 20:37, mari23 napisał:

Biedny? Kamusia ma szczęście, że siedzi u Ciebie, zaopiekowania, kochana, w ciepłej budzie ❤️ co byłoby, gdyby została w schronisku ?

Wiem, Maryś, wiem...ale jakby było jej dobrze na miękkim posłaniu w salonie 😞 Że też ta małpa taka niereformowalna w sprawie kotów!... nadal mało mi ręki nie urwie, jak na spacerze tylko poczuje, ze przechodził gdzieś obok kot, czy jeż.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

U nas dwa kociaki znalezione - jeden podrzucony do mnie na teren (bo sam by przyszedł?...), w ostatniej chwili go zauważyłam jak wyprowadziłam Kamę  z kojca na spacer. Dobrze, ze Kamie zdążyłam już smycz przypiąć, bo kociak nie bał się, a ona nie lubi kotów (dlatego niestety mam ja w kojcu, w przeciwieństwie do trzech domowych suczydeł). Kota dałam sąsiadom na tymczas. Drugi kotek zgłoszony wczoraj z zupełnie innej wsi, przyszedł pod dom jakiejś kobiety,  z kocim katarem i kulejący. Właśnie teraz ma ta kobieta przyjechac z nim do gabinetu, to zobaczymy, co jest.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...