Jump to content
Dogomania

~ Kama ma dom i swoją kanapę, nie budę i kojec! Kama, stara ONka


Recommended Posts

Dnia 6.05.2021 o 09:38, Nesiowata napisał:

Może bazarek cegiełkowy? U mnie gmina bez problemu pokrywa koszty kastracji kotów, dopiero przy końcu roku brakuje pieniędzy.

U mnie dotąd problemu nie było i nagle gdzieś"doczytali", że nie mają obowiązku zajmować się kotami bezdomnymi..... i nie da się nic "wynegocjować" :( :(

Dnia 6.05.2021 o 15:28, malagos napisał:

Mam! Kastrację zrobimy na rachunek TOZ Warszawa :)

Jak dobrze, że pomoc się znalazła! :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 6.05.2021 o 15:28, malagos napisał:

Mam! Kastrację zrobimy na rachunek TOZ Warszawa :)

Pani Kazia dzis przyjechała do nas po kontenerki dla kotów, poznałyśmy sie, pogadałyśmy. Koty pół dzikie, pani już ma stresa, czy uda jej się złapać oba we wtorek rano, i to bez śniadania?... Poradziłam, że jak się złapie tylko jeden, niech łapie matkę do towarzystwa, szkoda już zaklepanego miejsca w Ostrołęce.

Link to comment
Share on other sites

Nie zapominajcie o nas...

Z kotami pani Kazi udało się wszystko super - młode znalazły wspólny dom, kotka miała już sterylkę, w Ostrołęce. Wyróżnione ogłoszenie na olx podmieniałam na kotkę z Ostrołęki.

A u nas cisza i spokój... za tydzień na 10 dni moje dzieci zostawia nam Mańkę. No zobaczymy, jak się stadko dogada

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

U nas bez zmian. Wyróżniłam po raz kolejny ogłoszenie na olx, bo była kolejna promocja 50%. Tylko jakieś dzieciaki dzwoniły, czy aktualne, ale oczywiście nie rozważałam na poważnie tego telefonu.

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję, Pokerku, że do nas zagladasz :) kupiłam Kamie (i Diance też podaję ) na stawy dwa preparaty, na pewno nie zaszkodzi, dostaje tez witaminy. Jest w dobrej formie, pogodna, uśmiechnięta, bardzo sympatyczna.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kama jest tak bezproblemowym psem, że tylko brać i kochać...Spokojna, stateczna, cichutka, do psow na ulicy i przez płot przyjazna, nawet i na nasze koty jakby mniej spoglądała. Tak mi jej szkoda, ze w kojcu siedzi, zamiast na wygodnym posłanku :(

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj siedziałyśmy sobie z Kamą w sadzie, ona podjadała trawkę. Patrzę, a to nie trawka - tylko pokrzywa! i to nie był przypadek, że Kama niedowidzi czy coś - skubała listki, widać, że chyba ja parzyło, bo marszczyła nos i tylko zębami sięgała, ale zjadła dwa całkiem duze liście. Dziś to samo, w tym samym miejscu w sadzie. 

Nigdy się nie spotkałam z tym, żeby pies jadł pokrzywę!

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj był telefon w sprawie "tego pieska, co pani ogłasza", starszy pan, sądząc po głosie, i od razu pytanie: w jakim wieku jest ten piesek?

Mówię spokojnie, ze wszystko jest napisane w ogłoszeniu, proszę przeczytać. "Ale ja nie czytam ogłoszeń!" - pan jakby się obruszył, "nie korzystam z komputera, ale z telefonu". No dobra, mówię o wieku Kamy. I tradycyjnie pada pytanie: ale dlaczego pani oddaje pieska, który u pani jest tyle lat?? Cholera, zakończyłam rozmowę, nie czekając na kolejne pytanie, które ZAWSZE pada: a gdzie można pieska obejrzeć? ......

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, b-b napisał:

Nie ma dziewczyna szczęścia ... ogłoszenie wyróżnione i nikt do mnie nawet nie napisał :((

ano nie ma :( 

muszę znów poprosić o przepisanie i kupić krople do oczu, bo łzawią i Kama pociera głową o trawę, żywopłot, krzewy. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...