Jump to content
Dogomania

~ Kama ma dom i swoją kanapę, nie budę i kojec! Kama, stara ONka


Recommended Posts

I teraz pani, głos że tak powiem w sile wieku i schrypnięty, pyta o Kamę, i czy musi przyjechać i podpisać umowę adopcyjną - wszystko w pierwszym zdaniu, i zanim odpowiedziałam pani z pretensją : wy źle robicie, te umowy, wymagania, zrażacie ludzi! No cholera! I pani idzie w zaparte, że  w ogłoszeniu jest, że ...Kama ma 1,5 roku!... Teraz zajrzałam, a tam że od 1,5 miesiaca jest u nas w domu. Szlag mnie trafia na ludzką bezmyślność. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 12.02.2021 o 17:48, Nadziejka napisał:

 

              Sciskuniam za serduszka wszytkie 

           Zapraszam ogromnie w odwiedzinka na nowy kramik

                 Dla Lemonka i Kamy malagosiowej

Rozliczony Dziekuje 20 zl Kamie i 20 zl Lemonkowi.calego serca  Zajrzyj Dobraduszko do 23.02

Malgosiu sciskam za wszystko

poslalam 20 zl z zakonczonego  kramku

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Przecudna jest Kamisia, napatrzeć się nie mogę ! <3 Uśmiecham się do monitora, a koleżanki w pracy dziwnie na mnie zerkają ;) ;) :)

Czy ktoś ma kontakt do "owczarkowych" dziewczyn? Potrzebna pomoc dla dużego biedaka - zdjęcia są na wątku "mojego" rudzielca Tulisia.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 24.02.2021 o 16:50, malagos napisał:

I teraz pani, głos że tak powiem w sile wieku i schrypnięty, pyta o Kamę, i czy musi przyjechać i podpisać umowę adopcyjną - wszystko w pierwszym zdaniu, i zanim odpowiedziałam pani z pretensją : wy źle robicie, te umowy, wymagania, zrażacie ludzi! No cholera! I pani idzie w zaparte, że  w ogłoszeniu jest, że ...Kama ma 1,5 roku!... Teraz zajrzałam, a tam że od 1,5 miesiaca jest u nas w domu. Szlag mnie trafia na ludzką bezmyślność. 

 

Dnia 24.02.2021 o 19:23, Jo37 napisał:

Nic dodać nic ująć. Durni ci ludzie.

Durni i niereformowalni. Ja tez nieraz  słyszę, że ta duża ilość bezdomnych zwierząt to dlatego, że zrażamy ludzi.

A Kamusia cudna,  niech ktoś ja wypatrzy!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Tola napisał:

 

Durni i niereformowalni. Ja tez nieraz  słyszę, że ta duża ilość bezdomnych zwierząt to dlatego, że zrażamy ludzi.

A Kamusia cudna,  niech ktoś ja wypatrzy!

wypatrzy na pewno, to już prawie reguła, że TEN domek jest "wyczekany" :) więc czekamy i cieszymy się widokiem rozkwitającej Kamusi :)

14 minut temu, malagos napisał:

Ludzie nie czytają ogłoszeń, tylko obejrzą zdjęcie i dzwonią, albo piszą sms: "Aktualne?". Teraz facet zaczął od pytania "ta suczka jest za darmo?" i wreszcie zrezygnował, bo dzwonił z Tychów...

Z jednej strony powinnyśmy się cieszyć, że smsy i telefony są "durne", "debilne" i w tym typie - przynajmniej łatwo nam je skreślić na starcie. Najgorsze są te "sprytne", co to anielsko-sielską wizję domku malują, zachodu tyle - wizyta, transport...a porem... "rzeczywistość skrzeczy" i prawda "wyłazi" :( 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

23 godziny temu, mari23 napisał:

Przecudna jest Kamisia, napatrzeć się nie mogę ! <3 Uśmiecham się do monitora, a koleżanki w pracy dziwnie na mnie zerkają ;) ;) :)

Czy ktoś ma kontakt do "owczarkowych" dziewczyn? Potrzebna pomoc dla dużego biedaka - zdjęcia są na wątku "mojego" rudzielca Tulisia.

 

10 godzin temu, malagos napisał:

Ludzie nie czytają ogłoszeń, tylko obejrzą zdjęcie i dzwonią, albo piszą sms: "Aktualne?". Teraz facet zaczął od pytania "ta suczka jest za darmo?" i wreszcie zrezygnował, bo dzwonił z Tychów...

 

12 godzin temu, Tola napisał:

 

Durni i niereformowalni. Ja tez nieraz  słyszę, że ta duża ilość bezdomnych zwierząt to dlatego, że zrażamy ludzi.

A Kamusia cudna,  niech ktoś ja wypatrzy!

    Kolczyki SERCA RÓŻOWE - 15mm - 6574120116 - oficjalne archiwum Allegro

 

           Nadziejkowo z calego serca zapraszam na maluszy kramcik dla lalusi
                                                        
Link to comment
Share on other sites

16 godzin temu, malagos napisał:

Ludzie nie czytają ogłoszeń, tylko obejrzą zdjęcie i dzwonią, albo piszą sms: "Aktualne?". Teraz facet zaczął od pytania "ta suczka jest za darmo?" i wreszcie zrezygnował, bo dzwonił z Tychów...

Malgosiu z kramku  nowego dzisiejszego
            Cudne serce Agatka 8 kupila  cegielenke Kamusiowa 15 zl 
          poleci odrazu od Agaci na Twoje konto
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jaka ona śliczna !!!! Przecudna !!! Patrząc na nią uświadamiam sobie, że kocham nie tylko małe, rude, kudłate ;)

Przed chwilą z okna mojej kuchni widziałam prawie identycznego psa ( sunię?) na policyjnej smyczy. Nocą ktoś wybił tylną szybę, zapewne włamanie do zaparkowanego nad Odrą auta, widziałam idąc rano na spacer, ale nie wiedziałam, czyj samochód i kogo powiadomić. Policjantka otworzyła tylną klapę - pies wskoczył do auta, zamknęła....i dość długo rozmawiała z ludźmi obok...a słońce ostre padało na radiowóz...gotowało się we mnie i już miałam wyjść coś im powiedzieć, jak wsiedli i odjechali...ech :( policyjne psy nie mają łatwego życia...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 27.02.2021 o 15:06, Nadziejka napisał:
Malgosiu kolejne pieniazki 15 zl poleca odrazu ku Tobie
    od beataczl za ksiazke niezwykla
i od naszej Dobrejduszy cudnej mari23 za zajczka tez ku Tobie 10 zl
 

przelew za zajączka poszedł rano, więc może już dzisiaj, a najpóźniej jutro powinien być na koncie malagos :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...