Jump to content
Dogomania

~ Kama ma dom i swoją kanapę, nie budę i kojec! Kama, stara ONka


Recommended Posts

Malagos DONnka pewnie czeka na pw, by zamówić co Oneczce potrzeba. Widziałam Twój wpis na stronie skarpety ze stycznia. Jeśli potrzeby są takie same, to dam DONnce znać by zajrzała do tego postu.

Kama jest przepiękna, tylko niestety ONków do adopcji zatrzęsienie. To smutny efekt "Komisarza Aleksa"

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Był pierwszy telefon z ogłoszenia, energiczna niewiasta - tradycyjnie "To piesek jest na Żoliborzu? Nie? 100 km?  taki kawał!!" i jak zaczęłam mówić o Kamie, o jej wieku około 8 lat, to baba się w pół słowa wyłączyła! Oddzwoniłam, bo pomyślałam, że coś źle nacisnęła, ale nie, baba nie odebrała!...

Ale już pierwszy telefon był, więc teraz czekamy na TEN właściwy :)

Link to comment
Share on other sites

40 minut temu, konfirm31 napisał:

Pierwsze koty za płoty! Czekamy razem z Wami i Kamusią, chociaż ona, pewnie mniej niecierpliwie ;)

Krysieńko, gdyby nie te koty, to.... wczoraj znów próbowałam: Kama na smyczy, Szara Koteczka nie boi się, podchodzi, a Kama aż kłapnęła zębami tuż przy głowie kota :( 

Drugi telefon: odległość nie problem, ale ...dwoje dzieci, 13 i 5 lat, z tym, ze pięciolatka ADHD, pani przyznaje, że mieli szczeniaka (ponoć znalezionego), musieli oddać, bo dziecko by go zamęczyło. Odmówiłam wydania Kamy, nie znam jej relacji z dziećmi, ale już mi szkoda każdego psa, który tam trafi :(

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, konfirm31 napisał:

Słusznie. Kama duża i ma mocne szczęki. Dziecko z ADHD, to nie jest dobry pomysł..... 

To już drugi telefon :). Czekamy na ten trzeci właściwy :). Może podpowiem: dom z ogrodem, żadnych kotów, ew. przyjazny psi rezydent. Pańciostwo- młodzi emeryci

Trzymam kciuki :)) 

oby się sprawdzilo!

Link to comment
Share on other sites

Dobra wiadomość jest taka, że  piesek z gminnego kojca wrócił do właściciela :) Fakt, ze przesiadział ponad 2 tygodnie, ale go odrobaczyliśmy i odpchliliśmy, a wczoraj zadzwonił facet, ze to jego zguba! Nazywa się Pędzel i ma-wg faceta - 15 lat. 

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Tyśka) napisał:

Uff, Pędzlowi się udało, świetnie :)

Za pogodną Kamę trzymam kciuki - oby ktoś zakochał się w jej cudnym uśmiechu.

Tyle jest owczarków do adopcji, tylu znalezionym ludzie szukają domów... młode, śliczne, a Kamusia seniorka :(

Link to comment
Share on other sites

Kolejne dwa telefony: paniusia po pierwsze zapytała, gdzie może odebrać psa (Maków Mazowiecki? a gdzie to jest?!), a po drugie w jakim wieku suczka. 8 lat?...  a to nie, szukamy młodego, "by się przychował"

i drugi telefon: za daleko...

Ale cieszę się, że w ogóle ktoś dzwoni :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...