Jump to content
Dogomania

~ Kama ma dom i swoją kanapę, nie budę i kojec! Kama, stara ONka


Recommended Posts

Dnia 29.11.2021 o 09:34, malagos napisał:

Dostałam SMS z zapytaniem, czy ogłoszenie o owczarku aktualne i czy przywieziemy psa. 

Ja - suczka ma 13 lat, proszę przyjechać, poznać ją, zadecydować

Pan - ale nie mam czym, sprzedałem auto

Ja - a skąd pan jest?

pan -mieszkam pod  Łańcutem

ja - to drugi koniec Polski! Proszę wybrać się do najbliższego schroniska, tam setki psiaków czekają na swoją szansę

pan - ale tam nie ma owczarków

No i taka sytuacja!...

już sam fakt, że pan nie zadzwonił tylko SMSy pisze niezbyt dobrze rokuje....  ja SMSa o "owczarka" Pirata: "co dajecie do psa ?" chyba nigdy nie zapomnę.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 29.11.2021 o 09:34, malagos napisał:

Dostałam SMS z zapytaniem, czy ogłoszenie o owczarku aktualne i czy przywieziemy psa. 

Ja - suczka ma 13 lat, proszę przyjechać, poznać ją, zadecydować

Pan - ale nie mam czym, sprzedałem auto

Ja - a skąd pan jest?

pan -mieszkam pod  Łańcutem

ja - to drugi koniec Polski! Proszę wybrać się do najbliższego schroniska, tam setki psiaków czekają na swoją szansę

pan - ale tam nie ma owczarków

No i taka sytuacja!...

W Orzechowcach nie byłoby owczarków? przedziwne! W tamtej okolicy jest sporo owczarków do adopcji, mogę nawet podesłać z przytuliska Myszki... (tam aż dwa kojce z trzech zajęte przez psy w typie owczarka).

Tak mi się przypomniało od razu jak kiedyś ogłaszałam młodą husky, też padło: "byliśmy w schronisku, ale tam nie było suczek husky", co mnie zdziwiło. Po dłuższej rozmowie okazało się, że szukali niewykastrowanej, do swojego samca husky... 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 6.12.2021 o 12:59, Tyśka) napisał:

Mikołajki w pełni... 

Zapytanie o Kamę na olx:

"Aktualna ta sunia bobym jo chciał dzis"

Urocze! ja miałam telefon przed chwilą w sprawie terierki (która jeszcze w kojcu gminnym), pan chciał od zaraz psa dla mamy, "bo jej wczoraj zdechł pinczerek"

Link to comment
Share on other sites

Dnia 6.12.2021 o 16:24, malagos napisał:

Urocze! ja miałam telefon przed chwilą w sprawie terierki (która jeszcze w kojcu gminnym), pan chciał od zaraz psa dla mamy, "bo jej wczoraj zdechł pinczerek"

O rany... Mialam kolejne zapytanie o Kamę, to całość  wiadomosci: "a co do niej jest?" 😞

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 6.12.2021 o 16:38, Tyśka) napisał:

O rany... Mialam kolejne zapytanie o Kamę, to całość  wiadomosci: "a co do niej jest?" 😞

Dokładnie tak, jak o mojego Pirata zapytanie: "co dajecie do psa? karmę? smycz? budę też dajecie?" Miałam ochote odpowiedzieć: "domek z ogródkiem, żeby miał gdzie biegać"...ale zrezygnowałam, bo może by się domagał zrealizowania "obietnicy"...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 10.12.2021 o 22:34, b-b napisał:

Szkoda ,że tylko TAKIE telefony w sprawie ?Kamy  są...

Szkoda...nie było innych 😞

Kamusia ma się doskonale, w budzie ma dużo słomy, na spacery wychodzi cieplutka, zaspana, chętnie spaceruje i jeszcze chętniej wraca do siebie. Fakt, że za każdym razem, czyli 4 razy dziennie, coś daję do miski. Dwa razy ciepłe jedzenie, dwa garstkę chrupek. Ma piękną sierść, grube lśniące futro. Kupiłam wczoraj u dr Magdy lek na wspomożenie stawów, Magda ten własnie poleca. Koszt 60 zł

 

lek.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Za miesiąc minie rok, jak Kama przyjechała ze schroniska w Ostrowi Mazowieckiej. Teraz Wyszków ma umowę ze schronem w miejscowości Małe Boże - ciekawe, dlaczego zmienili, czy na lepszy?... Nadal ten sam hycel, te same kojce u niego, zanim hurtem uzbieranych kilka biedaków odwiezie do schroniska 😞 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Dnia 31.12.2021 o 20:27, malagos napisał:

Kama boi się wystrzałów - przyszła do nas 4 stycznia, nie wiedziałam zatem, jak zareaguje. Nie chciała wrócić do kojca, więc już ma posłanie i miseczki w holu. Do rana jakoś wytrzymamy 🙂

Biedna Kamusia, biedne te wszystkie zestresowane psy.... choć Kamusia "skorzystała" na tym bo do domu trafiła na czas kanonady ❤️ 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.01.2022 o 23:18, mari23 napisał:

Biedna Kamusia, biedne te wszystkie zestresowane psy.... choć Kamusia "skorzystała" na tym bo do domu trafiła na czas kanonady ❤️ 

I jakoś przeżyliśmy, a jutro będziemy świętować pierwszą rocznicę przybycia Kamy do nas.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...