Jump to content
Dogomania

~ Kama ma dom i swoją kanapę, nie budę i kojec! Kama, stara ONka


Recommended Posts

Dnia 1.11.2021 o 08:35, malagos napisał:

Kama nadal ma ogłoszenia, i wczoraj zadzwonił telefon. Miły męski głos, i już przez sekundę miałam nadzieje...ale zaraz padło sakramentalne "a w jakim jest wieku?", to już mi ręce opadły. Mówię: wszystko jest napisane w ogłoszeniu, czytał Pan? "nie, nie bardzo, bo prowadzę"... już mnie nic nie zdziwi, cholera!

ech..... ja też myślałam, że nic mnie już nie zdziwi.....  "adopcja" zza kierownicy..... może na cmentarz zmierzał jak większość w tych dniach... oby tam nie dotarł poprzez przydrożne drzewo 😞

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Wcisnę się z nieśmiałą, ale gorącą prośbą - szukam domu niewychodzącego dla małego kotka, który porzucony trafił pod moją opiekę. Ma 2 miesiące, chłopak, przemiły, mruczący, kuwetkowy. Jest po operacji nóżki, za 10 dni będzie kolejna, wyjęcie gwoździ.  Na wieś dzieciaka na nie dam... Proszę, popytajcie znajomych, krewnych, sąsiadów!...

20211108_094204.jpg

Link to comment
Share on other sites

Dnia 9.11.2021 o 13:10, Tyśka) napisał:

Piękny kiciulo z niego. Mogę ogłosić, ale potrzebuję więcej zdjęć 🙂

Dzięki, zdjęcia zrobimy za 2 dni, bo znow na weekend wraca do nas z lecznicy 🙂

A o Kamę był telefon, ale...znów pierwsze pytanie "to ile ona ma lat i czy pilnuje podwórka?"... 

Nowa buda wciąż nie gotowa, więc do tej starej dokładam słomę. bo się ugniata albo pałęta się po kojcu. Rano Kama wychodzi z niej cieplutka, więc na razie nie mam zgryzoty, że marznie.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 9.11.2021 o 13:10, Tyśka) napisał:

Piękny kiciulo z niego. Mogę ogłosić, ale potrzebuję więcej zdjęć 🙂

Tysiu, mam kilka nowych zdjęć Caro, proszę  - zrób mu ogłoszenie na Warszawę. Swojego nie będę usuwać, zdjęcia się nie powielają z tymi nowymi. Może prześlę Ci je na mejla? Adres tylko mi przypomnij. W przyszłą sobotę operacja wyjęcia gwoździa z nóżki, i jak wydobrzeje, musi znaleźć dobry dom. Ma ok. 9 tygodni, waży 1,5 kg. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 13.11.2021 o 12:55, malagos napisał:

Tysiu, mam kilka nowych zdjęć Caro, proszę  - zrób mu ogłoszenie na Warszawę. Swojego nie będę usuwać, zdjęcia się nie powielają z tymi nowymi. Może prześlę Ci je na mejla? Adres tylko mi przypomnij. W przyszłą sobotę operacja wyjęcia gwoździa z nóżki, i jak wydobrzeje, musi znaleźć dobry dom. Ma ok. 9 tygodni, waży 1,5 kg. 

 

Dnia 13.11.2021 o 12:55, malagos napisał:

Pewnie, chętnie ogloszę. Za chwilę podeślę Ci e-mail.

Link to comment
Share on other sites

Mamy zmartwienie z naszą "domową" ONką Dianką. Na cycku ma guz wielkosci orzecha włoskiego, na plecach też miękki guzek. Najpierw trzeba zbadać krew, potem rtg, potem decyzja o operacji. Wszak suczka ma ok. 13-14 lat. Umówieni jesteśmy u dr Magdy na 27 listopada, a ten w poniedziałek pojedziemy z nią na te wstępne badania przy okazji zawiezienia Caro do lecznicy.

Link to comment
Share on other sites

Byliśmy w Makowie - w drodze Dianka niby spokojna, niby taka spoglądająca przez okno, ale tak drżała, że aż wzruszające to było. Dr Magda dokładnie osłuchała płuca - są jednak jakieś szmery, pobrała krew do badania na "profil geriatryczny" oraz palpacyjnie zbadała Diankę. Oprócz tego miękkiego guzka na karku (da się usnąć bez problemu, to kaszak) i tego dość szybko rosnącego na 4 sutku jest kilka malutkich, jak groszki w dwóch innych sutkach. Za jednym znieczuleniem do operacji, za tydzień będzie badanie USG czy nie ma przerzutów wewnątrz.

Małego kota zostawiliśmy w lecznicy, jutro będzie ortopeda i wyjęcie drutu z nóżki, nie aż w sobotę. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...