Jump to content
Dogomania

~ Kama ma dom i swoją kanapę, nie budę i kojec! Kama, stara ONka


Recommended Posts

1 godzinę temu, RIVER napisał:

Hotel KADIF w Halinowie, DIF od dawna nie pokazuje się na dogo, ale hotelik chyba działa, zawsze pełno tam było kurdupelków do adopcji. 

PS. mogę pisać, no nie wierzę

Dzięki, przekażę :)

ja też mogę pisać, hurrrra!

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, malagos napisał:

Dziś Tomek zawiózł kupale do badania, zobaczymy czy coś wyjdzie.

To co, czas chyba ogłaszać Kamusię?....

Można chyba zaczynać :))

Jeśli będzie taka potrzebo mogę zrobić jej ogłoszenie - tylko z tekstem to ja nie bardzo sobie radzę.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 24.01.2021 o 22:06, malagos napisał:

Przyjaciele mojej córki Agi chcą adoptowac psa. Najlepiej z domu tymczasowego, z Warszawy lub pobliża, bo chcą psa poznać, wziąć na spacer itp. Wymarzyli sobie czarnego, niewielkiego, do 10 kg, wiek bez znaczenia. Mamy jakiegoś kandydata?

A może taki przystojniak? Nie jest całkowicie czarny, tylko tricolor ale może...?

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=3991577134187173&id=100000047761094

Link to comment
Share on other sites

18 godzin temu, Tyśka) napisał:

A może taki przystojniak? Nie jest całkowicie czarny, tylko tricolor ale może...?

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=3991577134187173&id=100000047761094

Dzięki, Tysiaku, już chyba sami wybiorą, pokazałam im dużo, są w kontakcie z jednym z dt w Warszawie, który przyjął dwie niewielkie suczki ze wsi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Tak napisałam:

Kama- zaczyna się rozglądać za domem na ostatnie lata życia. Jest energiczną starszą damą. Miesiąc temu opuściła schronisko, okazała się super kochaną suczką. W domu tymczasowym zrobiliśmy jej wszystkie badania. Czego oczekujemy? Szukamy Domu i Człowieka, który da jej dom (nie kojec, nie łańcuch), najlepiej bez schodów, miękkie posłanie, 4 spacerki dziennie, króciutkie, bo Kama ma swoje lata, dobre jedzenie i morze miłości ... Kama jest przesympatyczna, spokojna, cicha, bardzo posłuszna, super zachowuje się w samochodzie, ślicznie chodzi na smyczy, z innymi psami ok. Domowy, kochany, spokojny pies. Co zrobić? Napisać do mnie, przyjechać (Krasnosielc, powiat Maków Mazowiecki), wypić kawę, podpisać umowę i zabrać Kamę do domu. Oczywiście, wybierzemy Kamusi najlepszy z najlepszych, bo jej to się po prostu należy, jak...no, psu buda
To co, zastanowisz się?...

 

 

  • Like 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, malagos napisał:

Tak napisałam:

Kama- zaczyna się rozglądać za domem na ostatnie lata życia. Jest energiczną starszą damą. Miesiąc temu opuściła schronisko, okazała się super kochaną suczką. W domu tymczasowym zrobiliśmy jej wszystkie badania. Czego oczekujemy? Szukamy Domu i Człowieka, który da jej dom (nie kojec, nie łańcuch), najlepiej bez schodów, miękkie posłanie, 4 spacerki dziennie, króciutkie, bo Kama ma swoje lata, dobre jedzenie i morze miłości ... Kama jest przesympatyczna, spokojna, cicha, bardzo posłuszna, super zachowuje się w samochodzie, ślicznie chodzi na smyczy, z innymi psami ok. Domowy, kochany, spokojny pies. Co zrobić? Napisać do mnie, przyjechać (Krasnosielc, powiat Maków Mazowiecki), wypić kawę, podpisać umowę i zabrać Kamę do domu. Oczywiście, wybierzemy Kamusi najlepszy z najlepszych, bo jej to się po prostu należy, jak...no, psu buda
To co, zastanowisz się?...

 

 

Podkradnę tekst. 

Na jakie miasto zrobić dziewczynie ogłoszenie?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...