Jump to content
Dogomania

~ Kama ma dom i swoją kanapę, nie budę i kojec! Kama, stara ONka


Recommended Posts

Dnia 25.05.2022 o 09:32, Poker napisał:

Kochana Dianka zrobiła miejsce dla Kamusi.

Miejsce na kanapie po Diance jest nadal puste, bo niestety Kama bardzo silnie reaguje na koty 😞 A te się tak przyzwyczaiły do owczarka, że nie bardzo się jej boją, chociaż wiedzą, że to nie Dianka. Odkąd stareńka kotka Musia (tez ze Szczebrzeszyna) stwierdziła, ze po 1,5 roku samoizolacji na piętrze warto zejść na parter, do ludzi i psów, to łażą po domu 3 spokojne stare koty, nie bojące się nikogo i niczego...

Dnia 25.05.2022 o 11:26, Isiak napisał:

Kama jest szczęściarą...

 

Kanapa by jej lepiej pasowała, choć teraz wiem, ze już nie wskoczyłaby na nią - nie mogła wskoczyć do naszego autka, trzeba było pupę podsadzić 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 4 weeks later...

To mam bombę!

Kama wczoraj pojechała do nowego domu!

Rok i 9 miesięcy...  Nie przypuszczałam, że zadzwoni TEN telefon, za chiny ludowe!...A tu nagle: nazywam się Justyna, czy Kama nadal szuka domu?

Od słowa do słowa, pani Justyna, młoda, energiczne osóbka, jest domem tymczasowym dla psów, zwłaszcza szczeniaków z różnych schronisk/kojców tymczasowych/fundacji. Okazało się, że mamy wiele znajomych osób z fb (na Dogo nie była), że taka z naszej bajki, że odeszła jej stareńka ONka, też zabrana ze schroniska, że pies rezydent tęskni i wracają traumy z przeszłości, że obiecała sobie wyszukać kolejną staruszkę i zabrać na dożycie... Jak bajka to zabrzmiało! Kama nie musi spędzić kolejnej zimy w budzie, zabierana na większe mrozy do kuchni, że nie musi już spać w kojcu na betonie, ze będzie miała człowieka cały czas...

Wczoraj przyjechała pani Justyna, Kama jakby na nią czekała!... łasiła się, brała smaczki, i już usiadła przy samochodzie, i sama się władowała na tylne siedzenie.

Za 3 godziny dostałam zdjęcia - Kama bez wahania weszła do windy, ogonem machała do psa rezydenta, i nawet próbowała za nim wdrapać się na kanapę. Ale spokojnie, są dostawiane schodki, by stary pies mógł się wyspać na łóżku 🙂

Pani Justyna kupiła jej wielkie nowe posłanie, obrożę, smaczki, smycze, umówiona na wtorek wizyta w spa!...

No, nadal nie wierzę!.... 🙂 Ale bardzo się cieszę 🙂

  • Like 9
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • malagos changed the title to ~ Kama ma dom i swoją kanapę, nie budę i kojec! Kama, stara ONka
Dnia 4.09.2022 o 14:22, malagos napisał:

To mam bombę!

Kama wczoraj pojechała do nowego domu!

Rok i 9 miesięcy...  Nie przypuszczałam, że zadzwoni TEN telefon, za chiny ludowe!...A tu nagle: nazywam się Justyna, czy Kama nadal szuka domu?

Od słowa do słowa, pani Justyna, młoda, energiczne osóbka, jest domem tymczasowym dla psów, zwłaszcza szczeniaków z różnych schronisk/kojców tymczasowych/fundacji. Okazało się, że mamy wiele znajomych osób z fb (na Dogo nie była), że taka z naszej bajki, że odeszła jej stareńka ONka, też zabrana ze schroniska, że pies rezydent tęskni i wracają traumy z przeszłości, że obiecała sobie wyszukać kolejną staruszkę i zabrać na dożycie... Jak bajka to zabrzmiało! Kama nie musi spędzić kolejnej zimy w budzie, zabierana na większe mrozy do kuchni, że nie musi już spać w kojcu na betonie, ze będzie miała człowieka cały czas...

Wczoraj przyjechała pani Justyna, Kama jakby na nią czekała!... łasiła się, brała smaczki, i już usiadła przy samochodzie, i sama się władowała na tylne siedzenie.

Za 3 godziny dostałam zdjęcia - Kama bez wahania weszła do windy, ogonem machała do psa rezydenta, i nawet próbowała za nim wdrapać się na kanapę. Ale spokojnie, są dostawiane schodki, by stary pies mógł się wyspać na łóżku 🙂

Pani Justyna kupiła jej wielkie nowe posłanie, obrożę, smaczki, smycze, umówiona na wtorek wizyta w spa!...

No, nadal nie wierzę!.... 🙂 Ale bardzo się cieszę 🙂

A to się Kamie udało, wszystko brzmi  brzmi jak bajka. Oby więcej takich telefonów było tutaj na digi w sprawie starych psów. Kamie życzę dużo miłości i dużo zdrowia, aby jeszcze długo mogła cieszyć się swoim domem.♥️

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ogromnie mnie to cieszy ❤️. Kama od początku podbiła moje serce i gdybym miała mniej lat, bo niestety przekonałam się przy Bliss, że trzeba mieć dużo zdrowia i siły przy starym, dużym psie..... No i tak niedawno się z nią widziałam, drapałam po główce i brzuszku, spacerowałam z nią po sadzie Malagossów. To naprawdę cudowna ONka i super, że będzie miała własny dom na stare lata ❤️. Należało jej się 🙂

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.09.2022 o 20:37, Tyśka) napisał:

Wooooow! Zdejmuję ogłoszenie! Szczęścia  kochana!

Tysiaku cudny kochany, to właśnie z Twojego ogłoszenia Kamulec znalazła dom! Bardzo dziękuję Ci za pomoc, z resztą nie tylko przy Kamie!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.09.2022 o 16:42, Mazowszanka13 napisał:

Tak mnie zatkało z wrażenie jak zadzwoniła malagos, że do tej pory nie mogę uwierzyć w szczęście Kamy. Warto ogłaszać bez końca i mieć nadzieję. Cuda się zdarzają nie tylko w bajkach:)

Tak, cuda zdarzają się tylko w bajkach i  na dogo! ❤️

Jak zobaczyłam zmieniony tytuł, pomyślałam: malagos uznała, że Kama zostaje u niej na kanapie.... a tu taka "bomba" !

Ależ się cieszę !!! :) ❤️ 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...