Jump to content
Dogomania

Rozliczony! Orońskim Psiaczkom 74 zl!A Krecikowi Tysi 57 zl! Dziekuje Cudnie! do 17.01 2021r


Nadziejka

Recommended Posts

 Rozliczony! Oronskim psiaczkom 74 zl Wyslane

Krecikowi Tysi 57 zl Wyslane

 

Mam na koncie! Cegielka Zycia Ciocia bakusiowa 20 zl!

Mam na koncie! Cegielka Zycia Ciocia koja 10 zl!

 

Koki99 za wywol mam na koncie 10 zl dziekuje!

Num 8 3 bombaski niebieskie w niedzwiadki  3 zl

Num 10 skarpetunki damskie 2 pary x 2 zl

 

plastelina za wywol

Num 3 krem serum ziaja  5 zl

 

iwop74 Iwonka za wywol ! paczka wyslana otrzymana!mam na koncie dziekuje!

Num 2  mydlo ziaja z balsamem  6 zl

 

aagataa8 kup teraz mam na koncie dziekuje!

Num 6 album wielki przyroda 6 zl

Num 6 a sopelki na choinke  5 zl

 

Radek za wywol mam na koncie 10 zl dziekuje!

Num 4 wisnie w czekoladzie  8 zl

 

          Tutaj wpisze pieniazki ktore juz sa u Tysi dla Krecika 57 zl u Tysi

Nadziejkowa Halunia kup teraz wyslalam do Tysi 17 zl

Num 11 podkladka fioletowa duza  9 zl

Num 13 dezodorant bies orchidea 8 zl

 

 Cegielka Zycia Ciocia  bakusiowa 20 zl!wyslalam do Tysi

iCegielenka Zycia Ciocia koja 10 zl dziekuje cudnie mam na koncie! wyslalam do Tysi

Cegielka Zycia Ciocia koja 10 zl mam na koncie dziekuje cudnie!wyslalam do Tysi

 

 

     Rozliczonko dla psiaczkow Oronskich

Mam na koncie! Cegielka Zycia Ciocia bakusiowa 20 zl!Miś z sercem-Printed art-cyfrowy plik-Walentynki-niedźwiedź | Etsy

Mam na koncie! Cegielka Zycia Ciocia koja 10 zl!Miś z sercem-Printed art-cyfrowy plik-Walentynki-niedźwiedź | Etsy

Koki99 za wywol

Num 8 3 bombaski niebieskie w niedzwiadki  3 zl

Num 10 skarpetunki damskie 2 pary x 2 zl

 

plastelina za wywol

Num 3 krem serum ziaja  5 zl

 

iwop74 Iwonka za wywol

Num 2  mydlo ziaja z balsamem  6 zl

 

aagataa8 kup teraz

Num 6 album wielki przyroda 6 zl

Num 6 a sopelki na choinke  5 zl

 

Radek za wywol

Num 4 wisnie w czekoladzie  8 zl

 

                   Rozliczonko dla Krecika 

 

Nadziejkowa Halunia kup teraz wyslalam do Tysi 17 zl

Num 11 podkladka fioletowa duza  9 zl

Num 13 dezodorant bies orchidea 8 zl

 

poslane do Tysi Mam na koncie! Cegielka Zycia Ciocia  bakusiowa 20 zl!Miś z sercem-Printed art-cyfrowy plik-Walentynki-niedźwiedź | Etsy

 

poslane do TysiCegielenka Zycia Ciocia koja 10 zl dziekuje cudnie mam na koncie! 

Cegielka Zycia Ciocia koja 10 zl mam na koncie dziekuje cudnie!wyslalam do TysiMiś z sercem-Printed art-cyfrowy plik-Walentynki-niedźwiedź | Etsy

   

                                                   Jolie en rose | Teddy bear pictures, Bear art, Bear illustration         

                           Z Calego Serca kramik dla Lapuniek  Centrum Psa Orońskiego

                                         Nadziejkowo Zapraszamy Do Pomocy 

                                                      Ludziom Mlodym Cudnym Serduchom,

                                Ktore Zaczely Walke O Zycie  O Lepsze Zycie Dla Bieduniow

                                      I Dla Krecika od Tysi kilka fantuskow dolozylam

 Jesienne porzadki ..maluszek zabiedzony na zimnie ..na lancuchu..chyba niewidomy pomocy prosimy pomocy

 

                                       Kramik potrwa do 17 styczen 2021 roku godz 20.00

 

Link to comment
Share on other sites

  • Nadziejka changed the title to ..czaruje Noworoczny... Ziaja kosmetyki
  • Nadziejka changed the title to ..czaruje Noworoczny... Ziaja kosmetyki,praliny Mon Cheri..

Num 5  super thiller ,,Pokuta,, Max Czornyj

nowa  czytalalm z zapartym tchem

mozna dokupis dwie czesci poprzednie

ale mozna i te jako osobna czytac

stron 400

cena wywol 9 zl

 Pokuta. Tom 3

Komisarz Eryk Deryło jest osobą, która z największym prawdopodobieństwem rozwiąże każdą postawioną jej zagadkę. I to w niedługim czasie! Tym razem jednak bohater stanie przed naprawdę sporym wyzwaniem, być może po raz pierwszy niemożliwym do wykonania. Przekonamy się o tym sięgając po książkę “Pokuta”.

Cztery Iks to brutalny, seryjny morderca, który ma sporo przewinień na swoim koncie. W końcu jednak wpada w ręce policji, co uznane zostaje za ogromny sukces. Jednak to nie koniec całego koszmaru, chociaż wszystkim wydawało się, że morderstwa ustąpią. Krótko po schwytaniu oprawcy odnalezione zostają zmasakrowane zwłoki. Psychopata nie mógł popełnić tej zbrodni, ale mimo to zna jej szczegóły. O co w tym wszystkim chodzi? Istnieje również podejrzenie, że niektóre z porwanych kobiet wciąż żyją… Eryk Deryło staje przed poważnym wyzwaniem. Musi podjąć grę z mordercą na śmierć i życie. Jednocześnie w toku sprawy do komisarza wracają demony z przeszłości i nie pozwalają o sobie zapomnieć. Czy i tym razem bohater poradzi sobie ze sprawą?

 

 

Num 5 a ksiazka nowa moze byc na prezent ,,Tiger To Ja,,

              Dariusz Michalczewski

stan idealny

stokroc polecam  str 288

bardzo gruba ciezka

ale ale ciekawa ogromnie

cena wywol 6 zl   obmizam cena wywol 4 zl

  Tiger to ja - Michalczewski Dariusz, Wegen Wolfgang

Link to comment
Share on other sites

  • Nadziejka changed the title to ..czaruje Noworoczny... Ziaja,praliny Mon Cheri..Max Czornyj

Num 6 album ksiega wielka  przepiekny

              piekne zdjecia  stan idealny

ma juz tr lat ale polecam polecam ogromnie

stron 254  okladka twarda,jest b ciezka

cena wywol 2 zl sprzedane ! aagataa8 za 6 zl dziekuje pieknie!

Zwierzęta. Zagrożone gatunki - okładka książki
 

 Num 6 a sopelki lancuch ozdobny choinkowy

bielutenki dlugi

stan idealny

cena wywol 1 zl sprzedane aagataa8 za 5 zl dziekuje pieknie!

  SOPLE LODU LAMPKI NA CHOINKE SOPELKI BIAŁE -00147 - 5816065742 - oficjalne  archiwum Allegro

Link to comment
Share on other sites

Num 7 pierscionek zielony aksamit

 jest naprawde piekny ozdoba na kazda okazje i bez okazji tez

modny i elegancki na kazda pore 

dla mlodziezy i dla starszych

 rozmiar uniwersalny

zdj z Nadziejkowa

cena wywol  4 zl

w sklepach mlodziezoweczkach ok 30 zl        moze byc na prezent

 

6b63314cb3fd4fe0gen.jpg

66d70363a400087egen.jpg

 

Num 7 a    ptaszek drewniany  na podstawce 

nowy z meteczka koloru niebieskiego ptaszynek 

cudna ozdoba dosc wysoki

cena wywol  5 zl

 

tutaj podobny bardzo , niebiesciutenki

Tradycyjna rzeźba ludowa - duży folk ptaszek niebieski - Figury i rzeźby -  Homebook

Dalamand Ozdoba Drewniana Do Postawienia Ptaszek Na Patyku Z Kokardką -  Opinie i atrakcyjne ceny na Ceneo.pl    

Link to comment
Share on other sites

Num 8 trzy bombki niebieskie b ladne 

 namalowane niedzwiadki

nie znalazlam zdjec takich  wiec tutaj podobne

cena wywol 3 zl Koki99 za wywol dziekuje pieknie

Bombka bożonarodzeniowa szkło niebieskie pejzaż decoupage 150mm | sprzedaż  online na HOLYART

 

 Num 8 a ksiazka thiller i ...horror ,,T.T.,,

polecam polecam polecam

stan idelany

str 320

cena wywol 9 zl obnizam cena wywol 6 zl!

T. T. - Oceny, opinie, ceny - Piotr Kulpa - Lubimyczytać.pl

– Lupka, nie ma, słyszysz, nie ma takiego potwora, którego nie można odesłać z powrotem! Bo wszystkie potwory lęgną się w naszych głowach. Trzeba tylko wrócić, odszukać go, złapać za mordę i..."
Paweł Lupka, bohater nowej powieści Piotra Kulpy, to mężczyzna zdezorientowany kryzysem wieku średniego, uwikłany w sidła własnych pragnień, dręczony koszmarnym snem niewiadomo skąd. Czy potwory, które go nawiedzają, są w istocie jedynie mieszkańcami jego głowy? A co, jeśli to my, ludzie, jesteśmy potworami zamieszkującymi wyobraźnię innych? Czy, jak w bajkach dla grzecznych dzieci, miłość pomoże przezwyciężyć zło? Wejdź w świat Pawła Lupki. Zobaczysz, jak wiele miejsc was łączy, jak wiele macie wspólnych tajemnic, na ile wspólnych pytań znajdziecie odpowiedź. Kto wie, może właśni Ty zrozumiesz, czym są i skąd wzięły się tajemnicze znaki, pojawiające się niespodziewanie w codzienności bohatera.

 

Link to comment
Share on other sites

  • Nadziejka changed the title to Z Calego Serca Dla Psiaczkow Punkt Przetrzyman W Orońsku Ziaja,Mon Cheri..Max Czornyj, Zajrzyj Dobraduszko 17.01 2021r

                           Tutaj Moi Mili

fantuski  na pomoc dla Krecika od Tysi

Szyszka z Radys ma już domek, zamieszkała w Katowicach :) - Psy do adopcji  / znalezione - DogomaniaCegielenka Krecikowa 10 zl! Ciocia koja

Mam na koncie dziekuje cudnie! poslalam juz do Tysi

 

Szyszka z Radys ma już domek, zamieszkała w Katowicach :) - Psy do adopcji  / znalezione - DogomaniaCegielenki Krecikowe  Ciocia koja 10 zl  mam na koncie  Dziekuje!  bedzie czekac Cegielka  

 

 

Szyszka z Radys ma już domek, zamieszkała w Katowicach :) - Psy do adopcji  / znalezione - DogomaniaCegielenka Krecikowa 20 zl! Ciocia bakusiowa

Mam na koncie dziekuje cudnie!

 

Num 11  podkladka recznie czarowana kolor jasny fiolet

gruba nowa,dosc duza

cena wywol 4 zl  sprzedane Nadziejkowa Halinka sercem za 9 zl dziekuje pieknie! pieniazki poslalam Tysi

duza,  piekne rekodzielo piekny delikatny fiolecik

image.jpeg.2422d33f781275d998008bb2819962cf.jpeg

 

Num 12 ksiazka ,,Pochlaniacz,,Katarzyna Bonka

 uzywana ale stan bardzo dobry

 polecam polecam ogromnie 

stron  672

okl ze skrzydelkami

swietna swietna swietna

cena wywol 11 zl   obnizam cena wywol 9 zl

Pochłaniacz - Katarzyna Bonda | okładka

W 1993 roku miały miejsce dziwne zdarzenia. W tym samym czasie zginęło rodzeństwo. Śledczy stwierdzili, że były to dwa tragiczne niezwiązane ze sobą wypadki. Po 20 latach na jaw wychodzą tajemnice, które rzucają cień na wyniki śledztwa z 1993 roku. Pracująca w Instytucie psychologii Śledczej Sasza Załuska powraca na polskie wybrzeże. Odnajduje ją "Buli" znany w Sopocie właściciel muzycznego klubu. Przypuszcza, że jego wspólnik, były muzyk, autor znanych przebojów próbuje go zamordować.

Początkowo Sasza nie ma zamiaru angażować się w sprawę. Zmienia zdanie, gdy dochodzi do strzelaniny. Dociera do nowych poszlak. Ma podejrzenia, że zbrodnia w klubie łączy się ze śmiercią rodzeństwa w 1993 roku.

Jaki związek ze sprawą ma przebój muzyczny "Dziewczyna z północy"? Profilerka chce się tego dowiedzieć.

 

 

Num 13  damski dezodorant spray bies ,,Blossom Orchid,,

150 mll nowiutenki  piekny zapach

cena wywol  6 zl sprzedane! Nadziejkowa Halunia serduchem 8 zl dziekuje pieknie! pieniazki poslalam Tysi

 

Bi-Es Blossom Orchid Dezodorant Spray 150Ml - Opinie i ceny na Ceneo.pl

 

Num 14 ceramika bielutenkie Serce dosc duze

piekna ozdoba moze byc na prezenta

cena wywol  6 zl

Nawilżacz powietrza na grzejnik 320 SERCE BIAŁE METROX ...

Link to comment
Share on other sites

                   Bunny Love CHILDREN'S ART Nursery Decor Illustrated | Etsy | Childrens art,  Nursery art, Art for kids       

                     Zapraszam z calej duszy z nadzieja na lepsze

          Gdyby Dobraduszke zechciala kup teraz

 To wystarczy dolozyc zlotoweczke , moze dwie , i juz sprzedane 

Link to comment
Share on other sites

38 minut temu, plastelina napisał:

Poproszę nr 3 za wywoławcza

 

23 minuty temu, Koki-99 napisał:

8 i 10 zaczynam :)

BearParentChildJetty_01, Drawn to better, Astound.us | Teddy bear pictures,  Cute teddy bear pics, Teddy bear images

                     Dziekuje Bardzo Dziekuje Za Wszytko

                                          Pozdrawiam 

Link to comment
Share on other sites

  • Nadziejka changed the title to Z Calego Serca Dla Psiaczkow Punkt Przetrzyman W Orońsku Michalczewski,Ziaja,Mon Cheri..Max Czornyj,horror T T,bizuty, Zajrzyj Dobraduszko 17.01 2021r
1 godzinę temu, ipw74 napisał:

Poproszę nr 2 za wywoławczą, jeśli jeszcze nikt nie licytował.

 

49 minut temu, Radek napisał:

Zaglądam z zaproszenia i licytuję za CW:

 

BearParentChildJetty_01, Drawn to better, Astound.us | Teddy bear pictures,  Cute teddy bear pics, Teddy bear images

                     Iwonku pieknie ogromnie Dziekuje serduszko!

                                          Spokojnej nocy Wam przekazuje

                        Wujenku Radku witam witam bardzo Dziekuje

              Razem bede slac ze skarpetinkami

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • Nadziejka changed the title to Z Calego Serca Dla Psiaczkow Punkt Przetrzyman W Orońsku Michalczewski,Mon Cheri..Max Czornyj,T T,a dla Krecika od Tysi ,,Pochlaniacz,,Zajrzyj Dobraduszko 17.01 2021r

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...