Jump to content
Dogomania

Lusia, kolejna sunia u Anecik. W DS w Tychach z braciszkiem Foksiem.


Poker

Recommended Posts

Jeszcze przed Nowym Rokiem sunia pojechała do hoteliku PsiArek. Trafiła tam ze swoją towarzyszką niedoli, Florką, która jest pod opieką EwaMarta i Ellig.

Jest młodziutka, ok. roku, mała, wysterylizowana. Nie umie chodzić na smyczy ,ale na całe szczęście łagodna do ludzi.

Mam nadzieję, że szybko znajdzie domek.

Oto i ona. Daliśmy jej z mężem na imię Lusia.

1832504223_Lusia(1).jpg.4d37559e7f050ec996f85a050b120ac5.jpg

2110504363_Lusia(2).jpg.478698bcb7c5cf649338a6fd46d1ccb4.jpg

1460926891_Lusia(3).jpg.7f813bf41db04a69ac5bc88dae6d3bd2.jpg

1442751881_Lusia(4).jpg.d444d681b794e8cefc7eaf4ed56091cf.jpg

Link to comment
Share on other sites

Zgodnie z sugestią Anecik, zrobiłam małej ogłoszenie.

https://www.olx.pl/oferta/wesola-roczna-lusia-czeka-na-wspanialy-domek-CID103-IDHYwps.html

Ledwie dałam ogłoszenia  i  już był pierwszy telefon. Oczywiście od nieodpowiednich ludzi. Poprzedni pies zginął pod kołami samochodu, bo biegał sam i chyba nie zauważył auta !!

Niech się w łokieć pocałują.

Link to comment
Share on other sites

23 minuty temu, Poker napisał:

Zgodnie z sugestią Anecik, zrobiłam małej ogłoszenie.

https://www.olx.pl/oferta/wesola-roczna-lusia-czeka-na-wspanialy-domek-CID103-IDHYwps.html

Ledwie dałam ogłoszenia  i  już był pierwszy telefon. Oczywiście od nieodpowiednich ludzi. Poprzedni pies zginął pod kołami samochodu, bo biegał sam i chyba nie zauważył auta !!

Niech się w łokieć pocałują.

Do szału mnie doprowadzają tacy Ludzie:(

Link to comment
Share on other sites

36 minut temu, Tola napisał:

Cudna malusia:) Wieczorkiem zrobię jej Olx na Wrocław. 

Super, dzięki.

Wyróżniłam za 4,6 zł bo wpisałam , że pies ze schroniska. Dzięki informacji Tyśki.

34 minuty temu, Ewa Marta napisał:

Jeszcze raz ma dzwonić? Powiedz, że nie oddasz psa w miejsce, gdzie jest prawdopodobieństwo ucieczki. 

Nie powiem , bo będzie wiedział jak kłamać innym osobom. I narazi niepotrzebnie na stratę czasu na wizyty PA lub psa na śmierć.

Lusia budzi spore zainteresowanie.

 

Telefon z Katowic, pani 64 lata, wychowuje z mężem wnuka 11. letniego. Ogólnie domek brzmi dobrze, ale pani zrozumiała moje tłumaczenie dlaczego powinna wziąć starszego pieska. Ma pogadać z synami czy w razie W by się zajęli sunią.

Ale i tak nie dam jej do tego domku. Zawsze stawiam wysoką poprzeczkę chętnym.

Wyobraźcie sobie ,że Lusia ma 82 wejścia i 15 pobrań numeru telefonu !!

Link to comment
Share on other sites

Telefony się urywały. Wreszcie bardzo sensowny z Katowic koło parku Kościuszki. Pani z 17. letnia córką. Mają kotka i pani pytała czy Lusia zaakceptuje go. Na to ja spytałam , a czy kot zaakceptuje psa? Pani stwierdziła ,że mam rację. Doszłyśmy do wniosku , że zwierzaki powinny dać radę w 100metrowym mieszkaniu.

Pani pracuje zdalnie , bo jest nauczycielką ,a córa uczy się zdalnie. Mają więc warunki , aby Luśkę przyzwyczaić do siebie. Wpadki pani nie straszne. Rozmawiałam też z córą. Też z fajnie brzmi.

Pani mogłaby jechać po Lusię.

Szukam więc osoby do wizyty PA w Katowicach? kto na ochotnika?

 

Kolejny sensowny telefon był z Piekar Śląskich. Przekazałam kontakt EwaMarta, może Florka się załapie.

I następny sensowny telefon spod Kędzierzyna Koźle. Dałam kontakt ewu, może znajdzie odpowiedniego psa.

Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, Poker napisał:

Telefony się urywały. Wreszcie bardzo sensowny z Katowic koło parku Kościuszki. Pani z 17. letnia córką. Mają kotka i pani pytała czy Lusia zaakceptuje go. Na to ja spytałam , a czy kot zaakceptuje psa? Pani stwierdziła ,że mam rację. Doszłyśmy do wniosku , że zwierzaki powinny dać radę w 100metrowym mieszkaniu.

Pani pracuje zdalnie , bo jest nauczycielką ,a córa uczy się zdalnie. Mają więc warunki , aby Luśkę przyzwyczaić do siebie. Wpadki pani nie straszne. Rozmawiałam też z córą. Też z fajnie brzmi.

Pani mogłaby jechać po Lusię.

Szukam więc osoby do wizyty PA w Katowicach? kto na ochotnika?

To faktycznie błyskawiczne tempo, bo to druga strona wątku;).

A ja właśnie wrzuciłam Lusię na Wrocław ;)

https://www.olx.pl/oferta/mlodziutka-lusia-do-adopcji-CID103-IDHZ5Lj.html

Trzymam mocno kciuki, oby z tego zapytania był dobry domek!

Link to comment
Share on other sites

  • Poker changed the title to KTO MOŻE ZROBIC WIZYTĘ PA W KATOWICACH ? Lusia, kolejna sunia u Anecik.

Dziękuję Tolu za ogłoszenie. Może nie będzie potrzebne.

edit. Bardzo się przyda. Wyszło wielkie nieporozumienie. Całe szczęście , że się wyjaśniło teraz  ,a nie jak Anecik stanęłaby pod drzwiami chętnych.

Dziś zadzwoniłam do pani z propozycją ,żeby Anecik przywiozła sunię za zwrotem kosztów i od razu zrobiłaby wizytę PA.

I pani zaczęła mówić o wielkości psa. Ze zdziwieniem powiedziałam ,że waga jest podana w ogłoszeniu. A pani na to , że nie ma i że jest tylko jedno zdjęcie na kanapie, które nic nie mówi o wielkości. Zdziwiłam się jeszcze bardziej, bo nie ma takiego zdjęcia. Poprosiłam adres mejlowy i wysłałam link do ogłoszenia Lusi i okazało się , że panie miały na myśli innego psa i nie chcą Lusi.

I tym sposobem sunia nadal szuka domku.

Super, że dzięki Lusi na domek załapała się  Florka.

Link to comment
Share on other sites

  • Poker changed the title to Lusia, kolejna sunia u Anecik.
4 godziny temu, Poker napisał:

Dziękuję Tolu za ogłoszenie. Może nie będzie potrzebne.

edit. Bardzo się przyda. Wyszło wielkie nieporozumienie. Całe szczęście , że się wyjaśniło teraz  ,a nie jak Anecik stanęłaby pod drzwiami chętnych.

Dziś zadzwoniłam do pani z propozycją ,żeby Anecik przywiozła sunię za zwrotem kosztów i od razu zrobiłaby wizytę PA.

I pani zaczęła mówić o wielkości psa. Ze zdziwieniem powiedziałam ,że waga jest podana w ogłoszeniu. A pani na to , że nie ma i że jest tylko jedno zdjęcie na kanapie, które nic nie mówi o wielkości. Zdziwiłam się jeszcze bardziej, bo nie ma takiego zdjęcia. Poprosiłam adres mejlowy i wysłałam link do ogłoszenia Lusi i okazało się , że panie miały na myśli innego psa i nie chcą Lusi.

I tym sposobem sunia nadal szuka domku.

Super, że dzięki Lusi na domek załapała się  Florka.

Oj przykro mi bardzo. To może Państwu pokazać obie sunie i los zadecyduje którą wybiorą?

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, Tola napisał:

Poker, a może w tym wrocławskim OLX dopisać, że istnieje możliwość pomocy w transporcie (rozumiem przez to dowóz za zwrotem kosztów)?

 

Można dopisać właśnie , że za zwrotem kosztów.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dziś , oprócz durnych wpisów na OLX i bzdurnych telefonów, trafił się obiecujący.

Rodzina mieszkająca w szeregówce w Katowicach. Małżeństwo i 3 troje dzieci - 12, 18 i 19 lat. Pani jest nauczycielką, która się przedstawiła , co od razu jest u mnie wielkim plusem. Rozmowa przebiegała sensownie. Mają umawiać się z Anecik na zapoznanie i jak zaiskrzy, to Anecik podjedzie z Lusią na wizytę PA. Jak będzie OK, to zostawi sunię.

  • Like 4
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...