Jump to content
Dogomania

Lusia, kolejna sunia u Anecik. W DS w Tychach z braciszkiem Foksiem.


Poker

Recommended Posts

Oj, dzieje się , dzieje.

Wczoraj nie mogłam się dodzwonić do DS, ale na szczęście pani dziś zadzwoniła. I bardzo dobrze, bo mogłam zdusić niepokój w zarodku.

Pani powiedziała, że Lusia wczoraj zaatakowała jej pieska. Od razu w gardle mi ścisnęło. Okazało się, że gdy pani leżała na podłodze i miziała sunię, podszedł Foksik i wtedy Lusia pokazała zęby. I nic więcej. Wytłumaczyłam pani , że to sposób porozumiewania się psów i nie wolno jej za to besztać. Muszą ustalić relacje między sobą. Przecież one nie umieją mówić.

Pani stwierdziła , że mam rację ,bo wczoraj była też taka sytuacja, że Foksik był namolny i bardzo zaczepiał Lusię. W pewnym momencie pokazała mu zęby i warknęła .Od tej pory się uspokoił.

Dziś oba psiaki poszły do mamy pana i to niej tak szaleją jak widać na filmiku. Na szczęście mieszkanie jest na parterze i nie tupią sąsiadom nad głową.

Pani na szczęście pyta i oboje z panem słuchają co się mówi. W razie jak nie dam rady, to poproszę Sowę o pomoc.

Foksio  ma dziś kastrację, chyba dzięki przemowom Anecik.

Imię Lusia zostaje.

Link to comment
Share on other sites

Jestem w stałym kontakcie z DS, który nie ma doświadczenia z dwoma psami. Bardzo się on  stresuje , bo Luśka już 2 razy pokazała zęby Foksiowi. Wytłumaczyłam pańciostwu, że psy muszą ustalić zasady współżycia i jeżeli nie rzuca się z zębami tylko pokazuje i warczy, to ma prawo. Na szczęście są podatni na moje wyjaśnienia.

W sumie to Lusia jest bardzo dzielna , bo rzucili ją na głęboką wodę. W dniu zabrania jej , byli z nią u weta i w sklepie po szelki. Na drugi dzień wylądowała już u psiej niani czyli mamy pana. Po południu była kąpiel w brodziku , do którego pańcia weszła razem z sunią. W każdej sytuacji była bardzo grzeczna.

Śpią w łóżku we czwórkę.

Dziś dostałam zdjęcia z komentarzem ,że jest kochana.

1654408297_LusiawDS(6).jpg.7bf2c2bd7202975497a788823f0e3d4d.jpg

1606278661_LusiawDS(8).jpg.f3b5cb333fcdb151346518c63e34b75a.jpg

1907769038_LusiawDS(3).thumb.jpg.8a6a1fa5aa7d46fd233ca3d265de2921.jpg

1541201624_LusiawDS(1).jpg.28bda9b72a6b0437f4cd0819e7b3e9ba.jpg

1265123504_LusiawDS(10).thumb.jpg.e6784e7cf416b27a6ae500cd21b1fc63.jpg

 

 

  • Like 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • Poker changed the title to Lusia, kolejna sunia u Anecik. W DS w Tychach z braciszkiem Foksiem.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...