Jump to content
Dogomania

Lusia, kolejna sunia u Anecik. W DS w Tychach z braciszkiem Foksiem.


Poker

Recommended Posts

Rodzina była dziś w odwiedzinach u Lusi. Obie z Anecik mamy wrażenie, że nie zaiskrzyło.

Dzwoniła jeszcze jedna pani i miała zadzwonić po g. 18 , ale cisza.

Nie spieszy mi się. Lusia musi mieć super domek, który będzie chciał ją , a nie po prostu psa.

Link to comment
Share on other sites

16 minut temu, Ewa Marta napisał:

Bardzo mi przykro, że Lusia nadal szuka domku. Oddałaś naszej Florce bardzo fajny domek, a Lusia została:(

 

I fajnie, że Florcia ma domek. Lusia też znajdzie. Ewa Marta nie martw się.

Link to comment
Share on other sites

Kolejny telefon w sprawie Lusi. Bardzo fajna pani, ale niestety 70 lat. Na szczęście zrozumiała dlaczego nie powinna mieć tak młodego pieska. Nawet podziękowała mi za wytłumaczenie i rozmowę. Ustaliłyśmy ,że pani jest zdecydowana na małą sunię do 6 - 7 kg , w wieku 6-8 lat, czarną , z krótką sierścią. Pani pochowała sunię w grudniu po 14 latach. Biedna płacze jak mówi o niej. Pani mieszka w Dąbrowie Górniczej. Może macie jakąś biedę na oku ?

Dam znać ewu, może ona pomoże.

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą pani zadzwoniła , że znalazła 5. letnią sunię w Skarżysku Kamiennej .Jutro będzie miała wizytę PA i pojedzie po nią.

Bardzo dziękowała za rozmowę, bo dzięki niej zaczęła szukać starszej suni i szybko znalazła.

  • Like 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Już nie mam siły do telefonów od ludzi 65+. Nie mogą zrozumieć dlaczego nie powinni brać młodego psa.

Powołuję się na swój wiek jako argument, ale do niektórych to nie przemawia. Czują się urażeni. Trudno. Sunia jest najważniejsza.

Link to comment
Share on other sites

Teraz trzymajcie kciuki , żeby adaptacja Lusi i jack russel teriera przebiegła pomyślnie. Pan Arek pojechał odwieźć sunię, żeby od razu zrobić wizytę w domku.

Sunia pojechała. Państwo bardzo fajni, ogarnięci, 27 i 29 lat.  Psiaki na czas pracy będą pod opieką "babci"czyli mamą pana. Między psami zaiskrzyło. Zobaczymy  czy dwa żywioły nie rozniosą chałupy.

  • Like 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ja też zawsze byłam i jestem zdania że ludzie w pewnym wieku nie powinni mieć młodych psów  .

Jednak w chwili obecnej przekonałam się jak trudno jest szukać psa dla starszych ludzi , w mojej rodzinie małżeństwo

  60 + straciło swojego pieska   , chcą dać dom  potrzebującemu psu i  aż trudno uwierzyć masę ludzi zaangażowane jest w szukaniu i   dotychczas nic . Nie mają jakiś wygórowanych wymagań  ma być mały /4 piętro/  w średnim wieku  .

 

5 godzin temu, Poker napisał:

Już nie mam siły do telefonów od ludzi 65+. Nie mogą zrozumieć dlaczego nie powinni brać młodego psa.

Powołuję się na swój wiek jako argument, ale do niektórych to nie przemawia. Czują się urażeni. Trudno. Sunia jest najważniejsza.

 

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Nesiowata napisał:

Może chałupa z dobrych materiałów? 

to mieszkanie w bloku, więc się okaże...

2 godziny temu, Bella1 napisał:

Ja też zawsze byłam i jestem zdania że ludzie w pewnym wieku nie powinni mieć młodych psów  .

Jednak w chwili obecnej przekonałam się jak trudno jest szukać psa dla starszych ludzi , w mojej rodzinie małżeństwo

  60 + straciło swojego pieska   , chcą dać dom  potrzebującemu psu i  aż trudno uwierzyć masę ludzi zaangażowane jest w szukaniu i   dotychczas nic . Nie mają jakiś wygórowanych wymagań  ma być mały /4 piętro/  w średnim wieku  .

 

 

 

proszę się spytać na wątku maleństw, które prowadzi ewu.

Dostałam zdjęcie Alutki, 5. letniej suni,ok.8 kg wagi, która czeka na domek w schronisku w M.

Ja bym powiedziała  ,że bardzo trudno znaleźć domy  dla psów 4+

1 godzinę temu, Ewa Marta napisał:

Chyba nie ma się co bać wzajemnych psich relacji. Od razu zwiększyło między nimi:)

Tak, od razu szaleli.

 

Bardzo dziękuję za wgranie filmików.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...