Jump to content
Dogomania

9 lat i 11 m-cy ODSIADKI...Malutka sunia z W. odzyskała wolność i znalazła cudny DOM dzięki dogomaniakom :)


Recommended Posts

Wczoraj udało mi się wreszcie porozmawiać z rodziną Kory i był to wyjątkowy czas. 

Pani powiedziała, że jest naprawdę najszcxesliwszy, że podjęli taka decyzję i poszli za tym co im dał los

Kora się niesamowicie wpasowala w ten dom. Jest zgodna i z psami. I z kotami. Najbardziej lubi leżeć wieczorami z Panem na kanapie i oglądać TV. Potem zaśnie i Pan przenosi ja na spanie do jej koszyczka. 

Jest bardzo grzeczna, wpatrzona w swoich ludzi

Pani mówi że to jest wręcz niesamowite ale Kora jest bardzo podobna do ich poprzedniej suni labradorkowatej. Ma ten sam wyraz pyszczka i te same zachowania np jak pije to potem jej kąpię z brody :) jak je to wyciąga z miseczki i zjada z podłogi. Pani uważa że to tamtą sunia im Kore podesłała. 

Korcia ma specjalny kubraczek na spacerki, bardzo go lubi. 

Dostanę zdjęcia jak Państwo coś ciekawego pstrykna. 

Ogólnie po prostu trudno nie wierzyć w przeznaczenie gdy się o tej całej sprawie myśli :)) 

Jeszcze raz DZIĘKUJĘ WAM wszystkim za ten dom. 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • kiyoshi changed the title to 9 lat i 11 m-cy ODSIADKI...Malutka sunia z W. odzyskała wolność i znalazła cudny DOM dzięki dogomaniakom :)
8 godzin temu, kiyoshi napisał:

Wczoraj udało mi się wreszcie porozmawiać z rodziną Kory i był to wyjątkowy czas. 

Pani powiedziała, że jest naprawdę najszcxesliwszy, że podjęli taka decyzję i poszli za tym co im dał los

Kora się niesamowicie wpasowala w ten dom. Jest zgodna i z psami. I z kotami. Najbardziej lubi leżeć wieczorami z Panem na kanapie i oglądać TV. Potem zaśnie i Pan przenosi ja na spanie do jej koszyczka. 

Jest bardzo grzeczna, wpatrzona w swoich ludzi

Pani mówi że to jest wręcz niesamowite ale Kora jest bardzo podobna do ich poprzedniej suni labradorkowatej. Ma ten sam wyraz pyszczka i te same zachowania np jak pije to potem jej kąpię z brody :) jak je to wyciąga z miseczki i zjada z podłogi. Pani uważa że to tamtą sunia im Kore podesłała. 

Korcia ma specjalny kubraczek na spacerki, bardzo go lubi. 

Dostanę zdjęcia jak Państwo coś ciekawego pstrykna. 

Ogólnie po prostu trudno nie wierzyć w przeznaczenie gdy się o tej całej sprawie myśli :)) 

Jeszcze raz DZIĘKUJĘ WAM wszystkim za ten dom. 

 

I ja się popłakałam ze wzruszenia.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

gdyby ktoś chciał odmienić los kolejnej suni z W. to zapraszam na nowy wątek, tam będą tez rozliczane kontynuacje wpłat, jesli ktoś się zdecyduje...

Prosze- nie zamykajmy oczu na to największe schronisko w Polsce, gdzie psy siedzą całe zycie bez szans !

https://www.dogomania.com/forum/topic/353135-nowe-sunie-z-w-psie-smutne-historie-i-my-po-to-by-je-odmienić-prosze-o-pomoc-finansowa-dla-nowych-suniek/

 

 

Na koncie Korci został minus 37 zł. Biore to oczywiście na siebie, dokładam i zeruje konto.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
2 godziny temu, mdk8 napisał:

Iza masz jakieś nowe wiadomości z domu Korci ?

nie, mówiąc szczerze nie pisałam, ale przecież pewne jest że Korcia ma tam najlepszą możliwą opiekę :) nie mam niestety ani czasu ani natchnienia by co chwile kontaktowac się z nowymi domami...mam dwa staruszki ciągle chorujące w domu, dość swoich zmartwień z nimi na głowie...nie mam juz siły słuchać o problemach inncyh psów u innych ludzi...Taka jest prawda...Jestem pewna tych ludzi, wiem tez że w razie kłopotów oni się do mnie odezwą.

Także przepraszam....ale tak to wygląda....

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...