Jump to content
Dogomania

9 lat i 11 m-cy ODSIADKI...Malutka sunia z W. odzyskała wolność i znalazła cudny DOM dzięki dogomaniakom :)


Recommended Posts

2 godziny temu, Jaaga napisał:

Super, że suni udalo się wyjechać po nowe życie. Ja tez stamtąd miałam na siebie zabrane dwie sunie Lemura i Adę. Obie miały być do adopcji, ale tak się złozyło, że problematyczne i zostały naprawdę moje.

Świetnie, że tyle psów wyjechało stamtąd w grudniu. Wiem, jak trudno było wczesniej wyciagnąć psa.

W styczniu już też wyjechała gromadka. Większość do fundacji więc wkrótce raczej się to skończy bo biorąc staruszki szybko nie da się zwalniać miejsc :( 

Jest tam teraz bardzo sprawnie dzialajaca wolontariuszka

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, kiyoshi napisał:

W styczniu już też wyjechała gromadka. Większość do fundacji więc wkrótce raczej się to skończy bo biorąc staruszki szybko nie da się zwalniać miejsc :( 

Jest tam teraz bardzo sprawnie dzialajaca wolontariuszka

To coś tam jednak zmieniło się na plus.

Link to comment
Share on other sites

Na koncie Kory 20 zł od koja, bardzo dziekuje <3

Jutro sunia jedzie na czyszczenie zabków.

Jak niektórzy już pewnie wiedzą, prawdopodobnie Korcia będzie miała cudowny dom stały, który po porstu spadł nam z nieba- tak dosłownie wręcz :D kto śledził watek Balbinki ten wie- Tysia, mdk8 i kochana Basia-ewu- dziękuje Wam, że pomyślałyście o Korci :)

Jutro będziemy ustalac transport. Mam nadzieje, że rodzinka sie nie wycofa, bo to cudny dom <3

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam z Anecik i Arek mógłby pojechać w długą drogę z Korcia w sobotę. To by nam pasowało bo chciałam by w czwartek jeszcze Korcia zobaczyła wetka w Bielsku ta gdzie Emi miała operację kolan. 

Dziś też będę się kontaktować z Państwem w sprawie tego przyjazdu. Boję się bardzo żeby się nie rozmyslili ale to już życie pokaże co ma być 

Link to comment
Share on other sites

518 zł spadku po Mani rozliczam na koncie Korci :)

https://www.dogomania.com/forum/topic/352320-mania-z-fundacji-jedno-serce-nie-da-rady-pod-moja-opieką-błagam-o-pomoc-w-szukaniu-domu/

 

Rozmawiałam dziś z Państwem którzy chca adoptować Korcie. czekają na nią :) już sie nie moga doczekać :) Bardzo się ciesze ! w sobote jestesmy wszyscy wstępnie umówieni :)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Pan napisał mi już pierwszą wiadomość, że Kora jest przeurocza :D

No łapie za serce każdego...naprawde, tak kochany piesek, śliczny, taki szczery ze spojrzenia..

Pan wpłacił Arkowi 400 zł na transport. Prawdopodobnie wyjdzie ciut więcej, ale to naprawde piękne gest z ich strony <3

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, kiyoshi napisał:

Pan napisał mi już pierwszą wiadomość, że Kora jest przeurocza :D

No łapie za serce każdego...naprawde, tak kochany piesek, śliczny, taki szczery ze spojrzenia..

Pan wpłacił Arkowi 400 zł na transport. Prawdopodobnie wyjdzie ciut więcej, ale to naprawde piękne gest z ich strony <3

Cieszę  się jak dziecko . Wiem , ze cudownie trafila.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

15 minut temu, ewu napisał:

Cieszę  się jak dziecko . Wiem , ze cudownie trafila.

I to dzięki Tobie. Pan Arek też przekazał najlepsza rekomendacje na temat tego domu. Aż żal że nie chcą jeszcze z jednego staruszka do kompletu :) 

Kora miała wyjątkowe szczęście jak sobie pomyślę... Prawie 10 lat stracone, wyjechała zupełnym rzutem na taśmę pod wpływem jakiegoś impulsu i patrzcie... 2 tygodnie i MA DOM. to było jej chyba pisane.

Ja tylko cały czas przeżywam, bo tak mnie zlapala za serce przez te minutki razen... Ah.. Śliczna sunia, taka slodka

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Jo37 napisał:

Czasami jest to aż nieprawdopodobne. Wiele lat w schronisku i od

razu domek. Tak samo było z Rabarbarem.

Faktycznie z Rabarbarkiem mialyscie podobnie. 

Oba psiaczki pewnie na zawsze pozostałyby niezauwazenie w tej szarej schroniskowej rzeczywistości gdyby nie jakiś dar losu. 

Wczoraj mowy Pan Korci napisał mi wiadomosc, że sunia się bardzo szybko zaaklimatyzowala :) za kilka dni zadzwonię i poprosze o jakieś zdjęcia.

 

Powiem Wam że mam już upatrzona nastepczynie Kory z ciężkiego schronu na Podlasiu... 

Także jeśli ktoś chciałby pomoc to proszę o pozostanie. 

Myślę też o zabranie kolejnych piesków z W. skoro szlaki przetarte :) 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Na koncie nowe wpłaty: 100 zł od annabarbara i 50 zł od Kasi (fb) DZIEKUJE KOCHANE :)

Za transport do DS wyszło 665 zł (z czego 400 dali Państwo), wszystko rozliczyłam w 2gim poście i wyszło że Korcia jest na minusie 37 zł tylko, także się ciesze :)

 

Za jakis czas założe wątek następczyni, w okolicach wekendu będe dzwonić do Państwa, teraz z powodu tego bazarku dla Kubusia po prostu nie mam czasu ani głowy, zaraz też ide grzebać w pudłach :)

 W każdym razie następczynią będzie prawdopodobnie ona...

nowa.thumb.jpg.d565f65ba7c6ff2c1ae940baf5707a4f.jpg

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...