Jump to content
Dogomania

9 lat i 11 m-cy ODSIADKI...Malutka sunia z W. odzyskała wolność i znalazła cudny DOM dzięki dogomaniakom :)


Recommended Posts

1 godzinę temu, agat21 napisał:

Kiyoshi, deklaracji teraz nie dam, przepraszam. Mogę tylko poszukać fantów na bazarek gdybyś robiła oczywiście. Sunieczka cudowna, śliczna. Dla mnie Wisia. 

Dzięki kochana. Ja wiem, że kilka deklaracji przejdzie z wątku Mani na pewno, bo tam mam osoby które wpłacają od lat, ale bazarek będe robić, tylko, że mam w domu mnóstwo fantów od kochanych cioteczek, leżą u mnie nie ruszone przez ta chorobę Perełki, także fantów na razie też nie potrzeba.

 

 

Słuchajcie- dziękuje za wszystkie propozycje imion, przepraszam że nie cytuje, ale mysle o każdym i tak mnie natchnęło to co napisała Agat....Wisia....a może tak - WIESIA ?? co myślicie? pasuje do niej?

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, Moli@ napisał:

Ładna panienka, może Kora/ Korunia ,)

No i niespodzianka jest taka że po konsultacji z Kasią sunia dostała imię KORA :)) 

Okazało się że to najbardziej do niej pasuje. 

Witaj więc KORA :)))))) I dziękujemy matce chrzestnej. 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Onaa napisał:

Zaglądam do Korusi :). Ona w ogóle nie wygląda na swoje lata. Troszkę czasu i znajdzie wspaniały domek.

tez tak uważam, wygląda młodziej, a jak troszkę nabierze radości i pewności siebie to będzie na 6 lat max wyglądać ;)zobaczymy co dziś powie o niej wetka

Na koncie mam 20 zł od Ainana i 30 zł od Małgorzta M. (spadek po Krokusie) DZIEKUJE ŚLICZNIE <3 <3

Anecik przelałam 200 zł za transport - także dziękuje <3

Link to comment
Share on other sites

Korcia niestety nie była wczoraj u weta. Pani przesunela wizytę Emisi i Korcia już się nie zamieściła :(

Kasia będzie próbowała dziś umawiać wizytę Korci. Z powodu tych wszystkich wolnych dni ciężko o terminy a chce żeby ktoś Korcie triche dokładniej obejrzał. No nic- miejmy nadzieję że jakoś w tym tygodniu się uda

 

 

A na koncie odkryłam dziś ogromną niespodzianke! Całym sercem dziękuję Pani Ania GR za wpłatę 150 zł na nową drogę dla kruszynki naszej. Bardzo bardzo bardzo Pani dziekuje :))))) 

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, jankamałpa napisał:

Dziś poszła stala.

już jest 20 zł od Ciebie <3

Korcia umówiona na czwartek a Kasia pisze, że nie widzi by Korci coś dolegało, ładnie je, kupka, głos ma specyficzny ale ani nie kaszle ani nic...bardziej jak zdarte gardło.

No zobaczymy, gdyby faktycznie była zdrowa to będe w szoku :)

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, kiyoshi napisał:

już jest 20 zł od Ciebie <3

Korcia umówiona na czwartek a Kasia pisze, że nie widzi by Korci coś dolegało, ładnie je, kupka, głos ma specyficzny ale ani nie kaszle ani nic...bardziej jak zdarte gardło.

No zobaczymy, gdyby faktycznie była zdrowa to będe w szoku :)

Fajnie by było :) Dzielna suczynka :)

Link to comment
Share on other sites

No niestety...nie jest aż tak pieknie. Korcia ma pewne problemy ze zdrowiem- ząbki do natychmiastowego czyszczenia (umówione na wtorek), wypadające rzepki w dwóch kolanach na szczęście same wracają na miejsce, więc póki co bez operacji, no i dwa guzki, jeden to raczej na pewno tłuszczak, ale drugi w okolicy biodra nie wiadomo, wetka zasugerowała biopsje we wtorek podczas znieczulenia na zęby....Poza tym dostała antybiotyk w zwiazku z tym skrzypiącym głosem- jest jakiś stan zapalny. Serce ma zdrowe. Ma duże ubytki tkanki tłuszczowej albo z powodu niedożywienia, albo niestety choroby...Wyniki badań krwi beda jutro bo zrobiono profil rozszczerzony łacznie z tarczycą, wątrobą i co tam było w zasięgu.

Ona nie sprawia wrażenia chorej więc mam nadzieje, że wszystko się wyjaśni, a guzki okażą się tłuszczakami. (radzicie robić biopsje??), dużo powiedzą wyniki badań krwi.

Eh...Korcia. Sunia waży 8,8 kg, w mieście radzi sobie doskonale na smyczy, ładnie chodzi, węszy sobie, nie boi się, bardzo dzielna, nie znosi za to jazdy samochodem ;)

 

edit: na koncie zauwazyłam wpłate 20 zł od Pani Irenki i 20 zł od yoana <3 BARDZO DZIEKUJE <3

 

Link to comment
Share on other sites

Uważam, że lepiej usunąć cały guzek od razu i ewentualnie dać go do badania w całości. Jak igła w czasie biopsji trafi w nieodpowiednie miejsce, to i wynik nie będzie miarodajny. 

I tak kiedyś trzeba będzie guzek usunąć , to dlaczego nie od razu ?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

20 minut temu, Poker napisał:

Uważam, że lepiej usunąć cały guzek od razu i ewentualnie dać go do badania w całości. Jak igła w czasie biopsji trafi w nieodpowiednie miejsce, to i wynik nie będzie miarodajny. 

I tak kiedyś trzeba będzie guzek usunąć , to dlaczego nie od razu ?

Wlasnie tak też mi sie wydawało.. Dziękuję Poker. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 1.01.2021 o 14:07, kiyoshi napisał:

nie- osobiście nie byłam w W. udało mi się "załatwić" tą małą zdalnie, ale i tak, że tak powiem, jest "moja" no dosłownie. Trochę nie wiem jak to ugryśc dalej, ale trudno, takie było po prostu nasze przeznaczenie. Kilka osób konkretnie pomaga teraz przy tym miejscu promując intensywnie adopcje, ale ogólnie zmian nie ma. Jedynie adopcji jest znacznie więcej bo tylko w grudniu wyjechało kilkadziesiąt psów.

W każdym razie w razie czego do W. moge się wybrać, nie mam tam daleko.

Super, że suni udalo się wyjechać po nowe życie. Ja tez stamtąd miałam na siebie zabrane dwie sunie Lemura i Adę. Obie miały być do adopcji, ale tak się złozyło, że problematyczne i zostały naprawdę moje.

Świetnie, że tyle psów wyjechało stamtąd w grudniu. Wiem, jak trudno było wczesniej wyciagnąć psa.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...