Jump to content
Dogomania

Florka - uroczy szaraczek rozpoczyna nowy rozdział w życiu w swoim domku


Ewa Marta

Recommended Posts

19 godzin temu, elik napisał:

Dobrze, że maleńka nie pozostawiła długu  :) Miałam wpłacić dla niej od Agnieszki, ale tak jak pisałam, po 10 stycznie. Wpłacę więc na Melunię.
Może dla Florci byłoby wygodniejsze posłanie jajowate z brzegami, gdzie mogłaby się wtulić i leżeć tak zwinięta, jak na zdjęciu.

136447291_743478782958528_2459830965833345508_n.jpg

Elu, bardzo dziękuję za pomoc:) A może zgodziłabyś się zamiast Meli wesprzeć Natkę? Mela ma fundusze na styczeń, gorzej z Natką:(

Ja w tym miesiącu złamałam zasadę korzystania z karty kredytowej, bo operacja Barsiczki wraz z lekami na wynos kosztowała prawie 1800 zł:( No, ale miała też czyszczone ząbki i jeden wyrywany.  

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Ewa Marta napisał:

Elu, bardzo dziękuję za pomoc:) A może zgodziłabyś się zamiast Meli wesprzeć Natkę? Mela ma fundusze na styczeń, gorzej z Natką:(

Oczywiście, że tak  :) Wyślę na Twoje konto, a Ty zadecyduj, który psiaczek bardziej potrzebuje.

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
  • 10 months later...
  • 9 months later...
  • 3 weeks later...
  • 7 months later...
  • 2 weeks later...
Dnia 7.01.2024 o 14:14, Ewa Marta napisał:

Kolejna szczęściara, która trafiła do super rodziny 🙂

 

W zasadzie wszystkie nasze psiaki dobrze trafiają.  Może ryzykuje tym stwierdzeniem, ale nie przypominam sobie, żeby zdarzył się jakiś bardzo nie trafiony dom.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 7.01.2024 o 22:17, elik napisał:

W zasadzie wszystkie nasze psiaki dobrze trafiają.  Może ryzykuje tym stwierdzeniem, ale nie przypominam sobie, żeby zdarzył się jakiś bardzo nie trafiony dom.

Nasza Nela dwa razy wracała z adopcji. Teraz szczęśliwie żyje w trzecim 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...