Jump to content
Dogomania

SPŁATA DŁUGU PO OPERACJI GUZU 21 LAT


Panianna7

Recommended Posts

Witam, 
Bardzo proszę o przeczytanie do końca. W listopadzie moja druga suczka tez rasy york zerwała wiązadła krzyżowe w obu łapkach. Zorganizowałam zrzutkę i udało się zebrać 300 zł za co jestem bardzo wdzięczna Jednak to było trochę za mało i rodzice wsparli mnie finansowo. Operacja kosztowała ok 2500 zł. W grudniu u mojej drugiej suczki zdiagnozowano guza. 
TIFFANY to piesek z ulicy! Została znaleziona zimą tego roku w bardzo złym stanie. Ma widoczne problemy z uzembieniem (nie doprowadziłbym sama pieska do takiego stanu) miała bardzo dużo pcheł, tak dużo ze było widać je gołym okiem, bardzo zaniedbane  zwalkowane futerko i ważyła 1.3 kg.
Kilka dni temu musiałam zaciągnąć chwilówkę na jej leczenie oraz operacje od niedawna utrzymuje się sama mieszkam w innym mieście przez studia i większe możliwości. 2 tygodnie temu straciłam prace nie mam oszczędności, nowotwór był złośliwy niewiadomo czy nie będzie nawrotu bardzo proszę o pomoc i udostępnianie. Bardzo ją pokochałam na filmikach i zdjęciu jej pierwsze dni u nas (była bardzo zaniedbana) Weterynarz ocenił ją na wiek ponad 8 lat. 

https://zrzutka.pl/kjv6gg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...