Jump to content
Dogomania

Ślepy, stary ale czy bez szans...Milo tak bardzo chciałby zaznać choć odrobiny psiego szczęscia.


ewu

Recommended Posts

Dostałam od Pani Ewy SMS-a i kilka zdjęć.


Pani Ewa pisze o Milo tak:

Zdrowie Milutka jest w miarę stabilne, wybieramy się po niedzieli na kontrolne USG. Je ładnie i trochę przybrał na wadze, już mu tak strasznie kosteczki nie wystają. Śmieszny jest, bo jak tylko przestaje się go głaskać, szczeka dopominając się pieszczot. Martyna (córka Pani Ewy) bierze Milo na kanapę, tam go tarmosi, a ja i mąż przymykamy oko na pieska w łóżku. On jest taki eteryczny, taki czyściutki, jest przekochany. Ma u nas naprawdę bardzo dobrze, więc może Pani (ja :)  ) spać spokojnie.

I zdjęcia.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, elik napisał:

Dostałam od Pani Ewy SMS-a i kilka zdjęć.


Pani Ewa pisze o Milo tak:

Zdrowie Milutka jest w miarę stabilne, wybieramy się po niedzieli na kontrolne USG. Je ładnie i trochę przybrał na wadze, już mu tak strasznie kosteczki nie wystają. Śmieszny jest, bo jak tylko przestaje się go głaskać, szczeka dopominając się pieszczot. Martyna (córka Pani Ewy) bierze Milo na kanapę, tam go tarmosi, a ja i mąż przymykamy oko na pieska w łóżku. On jest taki eteryczny, taki czyściutki, jest przekochany. Ma u nas naprawdę bardzo dobrze, więc może Pani (ja :)  ) spać spokojnie.

I zdjęcia.

 

Cudowne wiadomosci:) Ale zdjęć nie widzę...

Link to comment
Share on other sites

41 minut temu, Poker napisał:

Świetne wieści. Chłopka miał niebywałe szczęście.

 

2 minuty temu, b-b napisał:

Powodzenia chłopaku. Niech ci zdrówko dopisuje!

Szło jak po grudzie, wydawało się, że piesio jest bez szans, a jednak wspólnymi siłami osiągnęliśmy to, co wydawało się prawie niemożliwe do osiągnięcia. Tym większa radość, że Milutek jakby wracał do sił.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, elik napisał:

 

Szło jak po grudzie, wydawało się, że piesio jest bez szans, a jednak wspólnymi siłami osiągnęliśmy to, co wydawało się prawie niemożliwe do osiągnięcia. Tym większa radość, że Milutek jakby wracał do sił.

Jego historia jest jak piękna bajka i oby tak pozostało, oby "żyli długo i szczęśliwie" - tak zazwyczaj brzmi zakończenie bajek :)

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

12 minut temu, elik napisał:

Kurtka tyle jest nieszczęśników, że nie kojarzę który to Krecik, sorki  :(
Krecik też jest niepełnosprawny?

Śleputki, głuchutki 11latek, z guzami na całym ciele, chorą wątrobą, zapadniętym jednym oczkiem... teraz jeszcze nabył się lamblii i bakteryjnego zapalenia jelit. Jest u anecik na DT. Jak podreperujemy zdrowie i go wykastrujemy to będzie do adopcji:


 

Link to comment
Share on other sites

31 minut temu, Tyśka) napisał:

Śleputki, głuchutki 11latek, z guzami na całym ciele, chorą wątrobą, zapadniętym jednym oczkiem... teraz jeszcze nabył się lamblii i bakteryjnego zapalenia jelit. Jest u anecik na DT. Jak podreperujemy zdrowie i go wykastrujemy to będzie do adopcji:


 

O maluszku kochany, biedaczku  :(  Tak jemu taka rodzinka bardzo by się przydała, żeby go leczyła i pieściła. Kochana jesteś, że założyłaś mu wątek. Oby udało się znaleźć mu dobre DT.
Zaglądnę do bidusia.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Dnia 14.01.2021 o 17:59, mari23 napisał:

wpłynęło 95 zł od elik, z rozliczenie bazarku Poker. Milo dziękuje :)

Tym samym stan funduszy Milo wynosi 242,10 zł, czekamy na ostatnią fakturę, jeśli wystarczy i po jej opłaceniu coś zostanie - na pewno jakiemuś biedakowi w potrzebie przekażemy :)

pani Milo zapłaciła tą trzecią fakturę, w związku z tym pieniążki Milo decyzją opiekunki czyli elik zostały i pomogą innej psiej biedzie.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Alaskan malamutte napisał:

mari23, czy nie masz moich 30zł deklarowanych na Milo? wpłaciłam a nie jest to odnotowane na 1 stronie...ale może coś poknociłam z kontem...postaram się odszukać przelew...

jest, 25.01. wpłynęła :)  więc zostało 272,10 zł, co podzieliłam tak: 

280,- dla Oliwiera

280,- dla Belmondo

Dobra ze mnie księgowa? ;) ;) ;)

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, mari23 napisał:

pani Milo zapłaciła tą trzecią fakturę, w związku z tym pieniążki Milo decyzją opiekunki czyli elik zostały i pomogą innej psiej biedzie.

Ponieważ nie chcę zepsuć sobie opinii u weta ze Zdrowy Zwierzak, bo jeszcze nieraz będę prosić o fakturę przelewową, zadzwoniłam dzisiaj do weta, żeby zapytać o fakturę za USG, która miała być wystawiona na Stowarzyszenie. Byłam bardzo mile zaskoczona, gdy wet powiedział, że tamtą fakturę zapłaciła Pani Ewa.
W tej sytuacji postanowiłyśmy z mari23 podzielić niewykorzystaną przez Milo kwotę.
Ponieważ nie było tego zbyt wiele,  mari23 z dobroci serca dołożyła drugie tyle i w ten sposób dwa psiaczki dostały trochu grosików na nową drogę życia.

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...