Jump to content
Dogomania

Rozliczony ! Amberek cudem odnaleziony zaopiekowany u cudownych ludzi! Rozliczony 40 zl Dziekuje Tobie Amberku ksiazki,kopertowka,,Scigając Pamięć,,Zajrzyj do 15.12


Nadziejka

Recommended Posts

                              Razem mamy 38 zl Dziekuje ! dokladam 2 zlocki i posylam agat21 40 zl 

 

Kejciu w opcji kup teraz ksiazka opowiesc ,,Scigając Pamięć,,   20 zl dziekuje! koszt wysylki paczka Poczta Polska 13 zl

mam na koncie 35 zl dziekuje pieknie za nadplate rowniez dziekuje bardzo! paczka wyslana   00 3 5900773 3 35769007 6

 

plastelina kup teraz num 6 marker 1zl 30 gr, num 10 koledy plyta cd  3 zl mam na koncie 6 zl dziekuje!

 

Ciocia Nesiowata Cegielka Zycia 10 zl  mam na koncie dziekuje cudnie!

                      

                                    Tatty Teddy © Me to you | Tatty teddy, Teddy bear pictures, Cute teddy bears

                     

                      Nadziejkowo z calej duszy 

                                 Zaprasza na kramik maluszy do 15 grudnia godz 24.00

              Dla najcudowniejszego kasztanka swiatunia Amberka

               uratowanego  wyrwanego ...Ku Zyciu

      pozwolilam sobie porwac kilka zdjec  z wateczku kasztanka..

Matko ziemio jakze wielkie wzruszenie

Amber Zaginal Skierniewice i okolice! zrezygnowany chudziutki czekoladowy piesiu

 

Ostatnie spojrzenie na "TO" miejsce..... 

20201208_122100.jpg

20201208_122102.jpg

 

Juz juz bezpieczny

juz w rekach sercu naszej Agatki agat21

czlek oglada modli i ryczy...

,,Ale uspokoił sie troszkę i zasypia. Obserwuję go, troszkę głaszczę (jeszcze się boi) i powiem Wam, że serce mi się ściska. Oba uszka mają taki dziwny kształt, więc dotykam delikatnie, a tam pod spodem strupy. :( Poszarpane oba :( Musiał być niezłym obiektem ataków. 

20201208_141555.jpg

 
Link to comment
Share on other sites

Dobreduszki kolejne wiesci porwalalm z wateczku

poczytajcie serca

,,jesteśmy w domu, a Amberek oczywiście w hotelu :) To był długi dzień... Drugim bohaterem jest nasz pies, który przez tyle godzin wyczekał się dzielnie na nas. :)

Ale do rzeczy, czyli bohatera pierwszego. Jak dojechaliśmy do hotelu, to oczywiście nie chciał wysiąść z samochodu. Nie ruszył się ani odrobinę. Aga przyniosła kawałki parówek. Rzucała mu pod pysio, owszem jadł, ale wyjść nie chciał nadal. Nie było rady - znowu na ręce i wynoszę biedaka. Potem już na smyczce poszedł za Agą i wszedł na teren ogrodu. Zrobił dłuuugie siusiu i wszedł grzecznie do kojca, a potem dał nura do budy. Wyszedł na chwilę, jak Aga przyniosła miskę. Zjadł bardzo chętnie i z powrotem do budki.

Niedawno Aga poszła kontrolnie pod kojec, ale napisała mi, że psa nie ma, po prostu ani widu ani słychu. Pewnie bidak będzie teraz długo spał i odreagowywał stres i zmęczenie schroniskiem. Mam nadzieję, że jak odpocznie, wreszcie w spokoju, to zacznie się otwierać na człowieka.

On bardzo przypomina mi zachowaniem Zefirka z Radys. Bardzo. Też skamieniały ze strachu biedak był.

A tu jeszcze z samochodu. W hotelu już nie robiłam zdjęć. Ciemno i bardzo się już spieszyłam do mojego psa.

Brak opisu.

 

 

 

 

Bunny Love CHILDREN'S ART Nursery Decor Illustrated | Etsy | Childrens art,  Nursery art, Art for kids

Num 1 zestaw kilka  bombek 

biale ,niebeskie malowane w niedzwiadki zimowe

cena wywol 4 zl obnizka ! nowa cena 2 zl

kup teraz 6 zl

 

                                             Bombki plastikowe złoto - białe 20szt - 6cm kupuj w OBI

                 

 

 

 

Bombka bożonarodzeniowa szkło niebieskie pejzaż decoupage 150mm | sprzedaż  online na HOLYART                          Bombka bożonarodzeniowa szkło niebieskie pejzaż decoupage 150mm | sprzedaż  online na HOLYART                                                                                     Bombka bożonarodzeniowa szkło niebieskie pejzaż decoupage 150mm | sprzedaż  online na HOLYART

 

Num 2 Diabelecek czerony pluszowy

30 cm

uzywany ale stan b dobry

z napisem na serduszku,,Horny Devil,,

cena wywol 4 zl obnizka ! nowa cena 3 zl

kup teraz 6 zl

image.jpeg.2194be28dca32e12f2ca08aae98fe51f.jpeg

Link to comment
Share on other sites

Bunny Love CHILDREN'S ART Nursery Decor Illustrated | Etsy | Childrens art,  Nursery art, Art for kids

Num 3  ukochana moja ksiazka ,,Scigając Pamięć,,

                       Grazyna Szapolowska

 stan bardzo dobry

piekna piekna piekna polecam ogromnie

 cena wywol 16 zl Agatka aagataa8 za wywol dziekuje pieknie!

kup teraz 20 zl sprzedane kupila Kejciu dziekuje cudnie!

Ścigając pamięć | Grażyna Szapołowska (książka) - Księgarnia znak.com.pl

 

,,Grazyna Szapolowska obdarzona wielkim  talentem aktorskim

Pokazala iz potrafi zagarc wszystko...

W autobiograficznej powiesc opowiada o emocjonalnej podrozy

krora odbywa w dwoch przestrzeniach realnej i umyslowej

Dom w Aninie ..okres 13, 14 tygodni w trakcie ktorych umiera  matka bohaterki

Poszczegolne zdarzenia zapisane w formie notatek

budza pamiec ..Codziennosci przecinaja wspomnienia dziecinstwa

planow filmowych zdjec,milosci

spotkan,podrozy..,,

              Piekna polecam sercem  

Link to comment
Share on other sites

  • Nadziejka changed the title to czaruje,..Diabel pluszak czerwony 30 cm.. roznosci kilka

Bunny Love CHILDREN'S ART Nursery Decor Illustrated | Etsy | Childrens art,  Nursery art, Art for kids

Num 4  bomeczki z naklejanymi sniezynkami 2 szt

cena wywol 1 zl 50 gr

kup teraz 2 zl

 

image.jpeg.77d97362667a1067b165b9375f9d4e43.jpegimage.jpeg.4b711afb009da66e4868ef8ef3b7b7ec.jpeg

 

Num 5 maserczki niebieskie

 10 sztuk

cena wywol 2 zl 

kup teraz  3 zl

image.jpeg.def8ab7e24233f1681801c62c20c08d7.jpeg

Num 6 marker pomaranczowy 1 szt

cena wywol 1 zl

kup teraz 1 zl 30 gr kupila plastelina dziekuje pieknie

Zakreślacz pomarańczowy STABILO BOSS

 

Link to comment
Share on other sites

  • Nadziejka changed the title to czaruje,..Cudna ksiazka,,Scigając Pamięć,,Grażyna Szapolowska , Diabel pluszak czerwony 30 cm

Bunny Love CHILDREN'S ART Nursery Decor Illustrated | Etsy | Childrens art,  Nursery art, Art for kids

Num 10 plyta CD Najpiekniejsze kolędy z gazety Fakt

Dzisiaj w Betlejem

Lulajże Jezuniu

Do szopy..

Gdy sie Chrystus rodzi

Wsrod nocnej ciszy

Zaśnij

Przybierzeli do Betlejem

W żlobie lezy

Mizerna cicha

Jezus malusienki

Aniol pasterzom mowil

Nowy rok biezy

                zafoliowana

cena wywol 2 zl

kup teraz 3 zl kupila plastelina dziekuje pieknie

 

Najpiękniejsze kolędy + CD - Opracowanie zbiorowe | Książka w Sklepie  EMPIK.COM

Link to comment
Share on other sites

Bunny Love CHILDREN'S ART Nursery Decor Illustrated | Etsy | Childrens art,  Nursery art, Art for kids

Num 11  jedna z wielu wielu moich ukochanych ksiazek

             ,,Obywatel i Malgorzata,,

historia niezwyklej milosci ponad wszystko 

stan  dobry plus  nie jest nowa ale wszystko w calosci 

 ale polecam polecam ogromnie

stron 264

cena wywol 6 zl

kup teraz 8 zl

Obywatel i Małgorzata - Potocka Małgorzata, Pytlakowska Krystyna

 

Num 12 sopelki lancuch ozdobny choinkowy

bielutenki dlugi

stan idealny

cena wywol 3 zl

kup teraz 4 zl

  SOPLE LODU LAMPKI NA CHOINKE SOPELKI BIAŁE -00147 - 5816065742 - oficjalne  archiwum Allegro

 
 

Num 13 bombeczka recznie czarowana rozowa mala

z ozdobami koraliczkami

cena wywol 2 zl 

kup teraz 3 zl

image.jpeg.855a518791932a96df3cb2fecabb4d2c.jpeg

Link to comment
Share on other sites

  • Nadziejka changed the title to Tobie Amberku Z Calego Serca ,,Scigajac Pamiec,,i ciut roznosci Zajrzyj Dobradusko do 15.12

Bunny Love CHILDREN'S ART Nursery Decor Illustrated | Etsy | Childrens art,  Nursery art, Art for kids

Num 14  ksiazka thiller i ...horror ,,T.T.,,

polecam polecam polecam

stan idelany

str 320

cena wywol 10 zl obnizka! nowa cena 6 zl

kup teraz  14 zl

T. T. - Oceny, opinie, ceny - Piotr Kulpa - Lubimyczytać.pl

– Lupka, nie ma, słyszysz, nie ma takiego potwora, którego nie można odesłać z powrotem! Bo wszystkie potwory lęgną się w naszych głowach. Trzeba tylko wrócić, odszukać go, złapać za mordę i..."
Paweł Lupka, bohater nowej powieści Piotra Kulpy, to mężczyzna zdezorientowany kryzysem wieku średniego, uwikłany w sidła własnych pragnień, dręczony koszmarnym snem niewiadomo skąd. Czy potwory, które go nawiedzają, są w istocie jedynie mieszkańcami jego głowy? A co, jeśli to my, ludzie, jesteśmy potworami zamieszkującymi wyobraźnię innych? Czy, jak w bajkach dla grzecznych dzieci, miłość pomoże przezwyciężyć zło? Wejdź w świat Pawła Lupki. Zobaczysz, jak wiele miejsc was łączy, jak wiele macie wspólnych tajemnic, na ile wspólnych pytań znajdziecie odpowiedź. Kto wie, może właśni Ty zrozumiesz, czym są i skąd wzięły się tajemnicze znaki, pojawiające się niespodziewanie w codzienności bohatera.

 

Num 15  Album na zdjecia z lisci

stan bardzo dobry

troszke lat ma ale jeszcze posluzy lata kolejne

dosc duzy

cena wywol  2 zl  

ALBUM NA ZDJĘCIA Z INDONEZJI ŻÓŁW(LIŚCIE BANANOWCA, 19X19, INDONEZJA) -  sklep orientalny EtnoBazar.pl

Link to comment
Share on other sites

 

Bunny Love CHILDREN'S ART Nursery Decor Illustrated | Etsy | Childrens art,  Nursery art, Art for kids

Num 16  thiller niezwykly 

P.D. James,,Smierc przybywa do Pemberley,,

ksiazka nowa

 kupilam tr temu na wyprzedazy ksiegarnianej

okladka miekka

str 304

cena wywol 2 zl   nowa cena 1 zl!

 

illustration

 

Num 17  krazek do sciskania reki  kolor brazowy

do rehabilitacji cwiczen

stan nowy 

tu zdj z google

 cena wywol 2 zl  

 Kółko do ćwiczenia ścisku dłoni, wspinaczka - Forum SFD

 Flexor cauciuc - Pret 10,33 Lei

 

 

Num 18  zajaczek dosc duzy ceramika

kolor ecru

jak nowiutenki

cena wywol  4 zl nowa cena 2 zl

kup teraz 6 zl

 Figurka ceramiczna zając 13cm biały | ABUD - materiały budowlane

 

Link to comment
Share on other sites

  • Nadziejka changed the title to Tobie Amberku Z Calego Serca ,,Scigajac Pamiec,,i ciut roznosci Zajrzyj Dobraduszko do 15.12
  • Nadziejka changed the title to Tobie Amberku Z Calego Serca ,,Scigając Pamięć,,i ciut roznosci Zajrzyj Dobraduszko do 15.12
  • Nadziejka changed the title to Tobie Amberku Z Calego Serca ,,Scigając Pamięć,, kopertowka ,bombki Zajrzyj Dobraduszko do 15.12

Agatko to ja dziekuje z calego serca za ratunek za piekne chwile wzruszenia ogromne

Kiedy ujrzalam jak Amberek wtulony w Ciebie 

Jak juz juz  uratowany

To wszytko najpiekniejsze chwile w naszem zyciu

Dziekujemy z calej duszy Sciskamy za cudownego

Na kramku niewiele, mam jeszcze ulubiona kopertoweczke jeno czekam na zdjatka 

 z mojego tele nie wejda, poslalam Olence w mmskach

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...