Jump to content
Dogomania

Zrezygnowany chudziutki Amberek z zamojskiego schronu. Ma dom w Warszawie :)))))))))


agat21

Recommended Posts

3 godziny temu, agat21 napisał:

I uszy całe :/ I nie ma blizn na pyszczku..

Ech, cholerny schron..

Zatem blizny na pyszczku i poszarpane ucho to niedawne wydarzenia sprzed paru miesięcy. Co się tam w tym schronie dzieje. Agat, że Ty go wypatrzyłaś na jednym ze zdjęć, to jakiś "palec boży"

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, KrystynaS napisał:

Zatem blizny na pyszczku i poszarpane ucho to niedawne wydarzenia sprzed paru miesięcy. Co się tam w tym schronie dzieje. Agat, że Ty go wypatrzyłaś na jednym ze zdjęć, to jakiś "palec boży"

Wypatrzyło go też kilka innych osób. Był na zdjęciach obok Rabarbarka wyciąganego właśnie ze schronu. Więc łatwy był do zauważenia. Ja zdecydowałam się go wyciągnąć. 

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, b-b napisał:

Może to faktyczni od jedzenia. Oby. To by znaczyło ,że karma, którą teraz je dobrze mu służy :))

Od robali niedobitych niestety też. Teraz po kolejnej kuracji odrobaczania powinno być już lepiej. Bo dzisiejsza poprawa to pewnie zasługa głównie zastrzyków, które wczoraj Amber dostał. Pewnie coś przeciwświądowego. 

Ale karmę antylaregiczną utrzymujemy też oczywiście. 

Link to comment
Share on other sites

Znalezione na FB

 
POMÓŻCIE NAM TO NAGŁOŚNIĆ!
CZY BĘDZIEMY ŚWIADKAMI KOŃCA OCHRONY
ZWIERZĄT W POLSCE?!
chce ZAKAZAĆ organizacjom możliwości odbierania zwierząt maltretowanych, głodzonych i bitych."Zwierzęta to własność prywatna" - mówi.
PODPISZCIE PETYCJE!
Obraz może zawierać: 1 osoba, tekst „PODPISZ PETYCJĘ! OTOZ ANIMALS Poseł Sachajko Kukiz '15 chce ZAKAZAĆ organizacjom ratowania zwierząt!”
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, agat21 napisał:

U Amberka dziś też dobrze, tak jak wczoraj :) Dużo mniejsze drapanie! Ufff :))

Mógł dostać zastrzyk sterydowy dzialający kilka dni (chyba do 7). Jest szansa,że jak się przestał drapać, to rany się zagoją i po skończeniu działania leku nie będzie się tak rozdrapywał.

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, agat21 napisał:

Która to już petycja :( Oby to coś dało.. W jakim kraju my żyjemy? Bandyci czują się coraz lepiej. 

To prawda niestety :( ileż ja już tych petycji podpisałam...a mam wrażenie, że jest coraz gorzej :(

2 godziny temu, agat21 napisał:

U Amberka dziś też dobrze, tak jak wczoraj :) Dużo mniejsze drapanie! Ufff :))

I to jest radość :) oby z każdym dniem tak się drapanie zmniejszało i w końcu ustąpiło.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

44 minuty temu, Ewa Marta napisał:

Mógł dostać zastrzyk sterydowy dzialający kilka dni (chyba do 7). Jest szansa,że jak się przestał drapać, to rany się zagoją i po skończeniu działania leku nie będzie się tak rozdrapywał.

Też taką mam nadzieję, a jeszcze robale będą dobite i karma zrobi swoje. Oby ! :)

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Alaskan malamutte napisał:

Pani Magda napisała, że Amberek bardzo się cieszy na spacerku, odbiega na długość smyczy ale zaraz przybiega z powrotem na głaski. Jeśli chodzi o drapanie, to jest go zdecydowanie mniej. 

Cudne wiadomości.Jeżeli przybiega zaraz to wygląda z tego,że nie będzie odbiegał, będzie się pilnować człowieka.

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, KrystynaS napisał:

Amberek na przechadzce. Chyba nareszcie ma to czego szukał, za czym biegł

Od początku czułam, że Amberek nie jest żadnym typem uciekiniera, on po prostu szukał dla siebie dobrych ludzi, którzy się nim należycie zaopiekują. Cudny jest!!! 

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...