Jump to content
Dogomania

Zrezygnowany chudziutki Amberek z zamojskiego schronu. Ma dom w Warszawie :)))))))))


agat21

Recommended Posts

Pani Magda zamówiła już karmę (niestety wciąż nie ma dużych worków 12 kg, więc wzięła 2 po 4 kg), szczotkę do wyczesywania psiny, bo kudełki mu trochę lecą - myślę, że Amberek zmienia sierść z podłej na lepszą ;), linkę do spacerów oraz witaminy zgodnie z poradą Alaskan. Zostało jej 28 zł z kasy na badania i weta, wydała 239 zł, więc przelałam na jej konto 211 zł.

Jestem bardzo ciekawa jak Amberek będzie sobie radził na tej lince. I p. Magda.. ;)

Link to comment
Share on other sites

36 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

Na stronie "POKUSY", gdzie zamawiam preparaty dla swojego psa znalazłam coś takiego:

DiamondCoat DermaCare Clinic 500 tabletek Sklep Pokusa

Czy ktoś stosował/zna ten preparat? Z opisu brzmi dobrze....

Jeszcze jeden preparat:

DiamondCoat ShowMax 500 tabletek Sklep Pokusa

 

Nie stosowałam, zerknęłam na skład i  kupiłabym drugi preparat..., po pierwszym mogą być wolne stolce 

Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, KrystynaS napisał:

Agat jak tu zajrzysz napisz jak Figaro, chyba niedługo zdejmują mu gips.

Dzięki! Wczoraj zdjęty. Ale jeszcze trzeba uważać i bardzo łapkę oszczędzać. A dziś poślizgnął się i ta łapka mu odjechała. Aż zamarłam. O rany, mam nadzieję, że się nic nie zadziało złego. Tak bardzo bym chciała, żeby dobrze wszystko się zrosło i żeby mógł nor normalnie na niej chodzić.

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, agat21 napisał:

Dzięki! Wczoraj zdjęty. Ale jeszcze trzeba uważać i bardzo łapkę oszczędzać. A dziś poślizgnął się i ta łapka mu odjechała. Aż zamarłam. O rany, mam nadzieję, że się nic nie zadziało złego. Tak bardzo bym chciała, żeby dobrze wszystko się zrosło i żeby mógł nor normalnie na niej chodzić.

Agatko, może bucika trzeba założyć? Tego typu:

Buty dla psa S & P Boots | tanio w zooplus

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Alaskan malamutte napisał:

Agatko, może bucika trzeba założyć? Tego typu:

Buty dla psa S & P Boots | tanio w zooplus

Dzięki Asiu, ale on niestety nie znosi bucików. Próbowałam już kiedyś, żeby sól nie wyżerała mu zranionej łapki, ale spacer polegał na tym, że się kładł i próbował tak długo ściągnąć butka, aż mu się udało. Muszę na niego jeszcze bardziej uważać.

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, agat21 napisał:

Dzięki Asiu, ale on niestety nie znosi bucików. Próbowałam już kiedyś, żeby sól nie wyżerała mu zranionej łapki, ale spacer polegał na tym, że się kładł i próbował tak długo ściągnąć butka, aż mu się udało. Muszę na niego jeszcze bardziej uważać.

Rozumiem...To może rzeczywiście bandażuj, jak napisała KrystynaS..może skarpetka taka dziecięca z antypoślizgiem?? Sama nie wiem....

Mój poprzedni malamut Kazan [*] też nie znosił butów, ale w skarpetce chodził....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...