Jump to content
Dogomania

Zrezygnowany chudziutki Amberek z zamojskiego schronu. Ma dom w Warszawie :)))))))))


agat21

Recommended Posts

Dnia 30.12.2020 o 19:26, beka napisał:

Witajcie. Czytałam ze sa potrzebne szelki. W miasteczku Wilanow mieszka Gosia z Psorcolor, która szyje super szelki. Ma gotowce lub może uszyć na miarę, rowniez antyucieczkowe. Maksio z Zamościa poleca . Warto sie z nią skontaktować. 664923311.

https://m.facebook.com/psorcolor/

Tu jest post o szelkach.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, agat21 napisał:

Spokojnie, trzeba dać czas ludziom. ;) Może tak się przywiążą do Amberka, że nie będą chcieli go oddać :) Ale nic na siłę i nic pochopnie. To musi być ich własna i przemyślana decyzja.

oczygwizdek,ale pomarzyć można

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, agat21 napisał:

W ogóle fajnie, że obok domu takie fajne spacerowe tereny, Amberek nie musi chodzić po chodnikach, trawnikach, między samochodami.. Po drugiej stronie ulicy, przy której teraz mieszka już zaczynają się pola :)

ja na te pola dojeżdżam rano z Ursynowa, bo tam jest super  teren. 

Link to comment
Share on other sites

Amberek ma się bardzo dobrze, drapanie na szczęście nie wraca, jest dużo lepiej. P. Magda napisała mi, że jest bardzo grzeczny, ale wczoraj chciał na spacerze pobawić się z jakimś innym psem, czyli polatać sobie z nim, a tu nic z tego.. no i był lament! :D Trzeba mu zakupić linkę, na której mógłby sobie trochę pohasać i być pod kontrolą. Nie dziwota przecież, że chce trochę swobody jednak bidul mieć. Rozejrzę się w zooplusie, może razem z karmą kupimy od razu.

Brak opisu.

  • Like 6
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Ewa Marta napisał:

Zapytam koleżankę, której pożyczałam jakiś czas temu 5 metrową taśmę. Zrobioną z super surówca, łatwego do mycia. jeśłi może mi szybko oddać, to chętnie pożyczę Amberkowi. Kupiłam ja w maxi zoo dla mojego Rokusia. Nie była tania, ale jest super.

Dziękuję Ci bardzo, ale 5 m to trochę za mało dla Amberka, żeby mógł sobie pobiegać z innym psiakiem ;) P. Magda musiałaby biegać razem z nim, a powiedziała, że nie jest tak szybka :D

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, agat21 napisał:

Dziękuję Ci bardzo, ale 5 m to trochę za mało dla Amberka, żeby mógł sobie pobiegać z innym psiakiem ;) P. Magda musiałaby biegać razem z nim, a powiedziała, że nie jest tak szybka :D

Z jednej strony szkoda, z drugiej fajnie, że 5 metrów to dla niego za mało:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...