Jump to content
Dogomania

Zrezygnowany chudziutki Amberek z zamojskiego schronu. Ma dom w Warszawie :)))))))))


agat21

Recommended Posts

1 minutę temu, agat21 napisał:

Dexterka nie ma miejsca. U niej miał być zresztą i tak kojec zewnętrzny.

Cholera... nawet zewnętrzny kojec u Magdy byłby dobry bo to osoba której można zaufać ale trudno

 

W razie czego jeśli ktoś ma pomysł, namiary to piszcie, ja jestem w pracy ale siedzę po prostu na dyżurze, prawdopodobnie nic się dzisiaj nie będzie działo więc mam czas-mogę nawet dzwonić tylko gdzie? 

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, kiyoshi napisał:

Cholera... nawet zewnętrzny kojec u Magdy byłby dobry bo to osoba której można zaufać ale trudno

 

W razie czego jeśli ktoś ma pomysł, namiary to piszcie, ja jestem w pracy ale siedzę po prostu na dyżurze, prawdopodobnie nic się dzisiaj nie będzie działo więc mam czas-mogę nawet dzwonić tylko gdzie? 

Iza,ja mam nr.tel.do hop mogę podać na pw i mam do Murki.Najpilniejsza sprawa to znaleźć miejsce.

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, Anula napisał:

Iza,ja mam nr.tel.do hop mogę podać na pw i mam do Murki.Najpilniejsza sprawa to znaleźć miejsce.

Ok. Mogę dzwonić tylko poczekajmy czy Tysia już się z hop nie skontaktowała i czy Agat nie ma nic przeciwko? 

5 minut temu, Moli@ napisał:

Sowa ma rację..., warto zapytać Panią która przygarnęła i wzięła do mieszkania wałęsającego się psa!

 

Nie wiem.... Raczej ta osoba wzięła go awaryjnie... ale kto wie ;) 

 

PS a może spytam też Anecik? 

Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, Jo37 napisał:

Czy dobrze znasz ten hotel.

Ja tam miałam psa , tam są też kojce. Mam mieszane odczucia, awaryjnie na chwilę bym tam może psa dała ale nie na dłuższy pobyt. Jeśli Amber ma skłonności do ucieczek to bym ten hotel sobie odpuściła.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...