Jump to content
Dogomania

Zrezygnowany chudziutki Amberek z zamojskiego schronu. Ma dom w Warszawie :)))))))))


agat21

Recommended Posts

6 minut temu, agat21 napisał:

Przed chwilą rozmawiałam z panią, która go znalazła. Jutro rano po niego jadę. I teraz zasadnicze pytanie: do jakiego hotelu mam go zawieźć? Do Murki?! 

Nie chcesz do Miedniewic?

Dobrze, że w poście podałam też swój numer telefonu bo hotelik nie odbierał.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

12 minut temu, agat21 napisał:

Przed chwilą rozmawiałam z panią, która go znalazła. Jutro rano po niego jadę. I teraz zasadnicze pytanie: do jakiego hotelu mam go zawieźć? Do Murki?! 

Do takiego, skąd nie zginie, a Murka ma miejsce? 

Omatko, aż nie wierzę  :))))

Link to comment
Share on other sites

Dodatkowo bardzo proszę o przejęcie opieki na Amberkiem. Tyle osób się przejęło jego losem, że na pewno odpowiednia osoba się znajdzie. Ja w tej chwili mam na głowie operację mojego psa, nie będę mieć dostatecznie czasu, żeby zająć się Amberkiem i szukaniem mu domu. To wszystko spadło na mnie naraz. Jutro wezmę znowu urlop i pojadę po niego i zawiozę go gdzie trzeba. Proszę o pomoc w znalezieniu mu hotelu. 

Link to comment
Share on other sites

24 minuty temu, bakusiowa napisał:

Nie chcesz do Miedniewic?

Dobrze, że w poście podałam też swój numer telefonu bo hotelik nie odbierał.

Miedniewice nie są w stanie zająć się psem, którego trzeba trzymać w kojcu cały czas. Poza tym chyba szkoda gadać w ogóle na ten temat. 

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, agat21 napisał:

Miedniewice nie są w stanie zająć się psem, którego trzeba trzymać w kojcu cały czas. Poza tym chyba szkoda gadać w ogóle na ten temat. 

Agat, rozmawiałam z Iwoną (Iwna5702), może polecić hotelik niedaleko Piaseczna, o ile jest miejsce. Jeśli chcesz podam Ci tel do Iwony.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, KrystynaS napisał:

Znalazł się !!! Cały i zdrowy !!! I to w Warszawie. Ze 100 km od hoteliku. Przepraszam ale nie mogę uwierzyć, znalazł się tak przypadkiem. Ogromne dzięki dla osoby, która wstawiła link

Trochę mniej niż 100 km. Tak myślę że on może i był w Radziwiłowie bo był sygnał, że był widziany w okolicy dworca PKP  i czy czasem nie wsiadł do pociągu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...