Jump to content
Dogomania

Zrezygnowany chudziutki Amberek z zamojskiego schronu. Ma dom w Warszawie :)))))))))


agat21

Recommended Posts

Niestety nie udało mi się porozmawiać z hotelem.

Na miejscu przejechałam koło 50 km. Teren trudny bo

domy i gospodarstwa miejscami w lesie, dolina rzeki i las. Coś widać

tylko na polach.  Na piechotę zrobiłyśmy kilka kilometrów bo bałam

się utknąć samochodem

Link to comment
Share on other sites

Plakaty będę załatwiać jutro. Wcześniej wysłałam do drukarni plik z plakatem który został zapisany w word. Kiedy tam poszłam i kobieta wyświetliła plik okazało się, że jest urwany kawałek numeru telefonu. Jutro trzeba od nowa wysłać plik ale ten zapisany w pdf.

Kupiłam koszulki . Musiałam 100 szt bo w hurtowni na osiedlu. Ale niedrogo i myślę, że się przydadzą. Nie kupiłam takera tylko dobre długie pinezki. 

Jak ktoś będzie wieszał plakaty to weźmie sobie w hoteliku ile pinezek będzie potrzebował. Taker może się zawieruszyć. Ktoś będzie wieszał, zapomni oddać. Myślę, że pinezki to dobre wyjście. Tak wieszałam plakaty Zorki i dałam radę.

Jutro pójdę do redakcji tygodnika ITS w sprawie ogłoszeń.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Gdzie on może być ? Może w pobliżu rzeki ? Bo przecież musi pić. Albo może jest tam gdzieś jakaś stadnina koni - tam jest klub jeździecki? A może gdzieś na cmentarzu przycupnął ?

A ulotki i plakaty będzie miał kto rozwieszać ? Bo to też sporo pracy. I na tablicy  sołtysa jeśli jest , i w sklepach, w szkole, kurierzy, listonosze, wywóz śmieci.

Link to comment
Share on other sites

Ogłoszenie cały czas jest i na stronie hotelu i na zaginionych i znalezionych psach skierniewickich. Nikt go nie usunął, jest informacja o nagrodzie.

https://www.facebook.com/photo?fbid=2672548969667180&set=gm.1794997467342426

Okolica hotelu jest codziennie sprawdzana. Wszyscy w okolicy wiedzą o ucieczce psa już od pierwszego dnia. Tam się wszyscy znają. Jeśli tylko pojawi się jakiś ślad psa, będzie wiadomo. Dalsze poszukiwania bez cienia choćby informacji, że pies gdzieś był widziany, są nie do wykonania. Tam nie ma niestety ludzi do tego.

Wiem, że wiele z Was obwinia hotel za to, co się stało. Jest mi z tego powodu cholernie przykro. To jeden z najlepszych hoteli, w jakich miałam swoje psy. Wszystkie miały tam troskliwą opiekę i serce wszystkich domowników. Zefirek, Trevor, Trek, Piegusek, Szanta, Neruś... Pech i nieszczęśliwy wypadek mogą się zdarzyć każdemu. Gdyby Amber chociaż delikatnie sprawiał wrażenie psa uciekiniera, nie zostałby na pewno sam z sunią w ogrodzie. Przecież i Wy nie chciałyście wierzyć, że on uciekł! I ja - jak do mnie Aga zadzwoniła z tą informację - myślałam, że żartuje. Oni sami na początku przecież przeszukiwali każdy kąt, bo myśleli, że pies gdzieś jest.

Czy naprawdę jak jest jakiś winny to jest łatwiej? Fajniej? Tak mi przykro, jak czytam te niektóre Wasze komentarze.

Mnie moje psy uciekały 4 razy. Poszukiwania na dużo mniejszym terenie, w mieście, na osiedlu, nie dawały rezultatów.

A jak w takim terenie? W dodatku nikt, poza dwoma osobami, nie wziął pod uwagę, że Amberek mógł po prostu takie życie prowadzić zanim trafił do schronu. Może on w ogóle nie żył przy człowieku blisko, może nigdy go nie potrzebował? Sprawiał wrażenie przerażonego, przytłoczonego. A może właśnie ta bliskość człowieka go przerażała? Nie tylko inne psy?

Bardzo Wam dziękuję za wszelką pomoc, zwłaszcza dziękuję za działanie. Ja nie mogę niestety wziąć znowu urlopu, zostawić mojego chorego psa i jechać szukać Amberka czy wieszać plakatów. To, co mogłam dla tego psa zrobić - zrobiłam i robię. Dziękuję tym, którzy to rozumieją.

Link to comment
Share on other sites

21 minut temu, KrystynaS napisał:

Bakusiowa podziękowania dla Ciebie za zaangażowanie w poszukiwania Amberka.

Gdzie on jest? Teraz po 3 dniach to już może być daleko od hoteliku. Albo całkiem blisko gdzieś ukryty. Może ktoś zabrał go do domu bo szedł tak samopas a jest naprawdę ładny.

On sam z siebie nie podejdzie do człowieka. Chyba, że człowiek ma jedzenie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...