Jump to content
Dogomania

Zrezygnowany chudziutki Amberek z zamojskiego schronu. Ma dom w Warszawie :)))))))))


agat21

Recommended Posts

  • 1 month later...
Dnia 3.04.2021 o 22:48, agat21 napisał:

To była sesja relaksacyjna, nawet ze specjalnym wałeczkiem pod głową. 

A teraz jeszcze akcent sportowy :D

 

IMG_4477.jpg

 

Dnia 3.04.2021 o 22:47, agat21 napisał:

Dzięki za życzenia. W prezencie świątecznym i ja coś mam ;) 

Tadam! 

 

IMG_4570.jpg

IMG_4511.jpg

IMG_4528.jpg

                       coeur nounours GIF - Télécharger & Partager sur PHONEKY

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Właśnie przed chwilą przejeżdżałam przez osiedle, na którym mieszka Amberek i zobaczyłam go jak szedł z panią chodnikiem :D Pięknie, posłusznie przy nodze szedł, wygląda fajnie i żywotnie, tzn.krok miał taki żwawy :) Ale się ucieszyłam! Miły widok.

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Dzisiaj bardzo krótka relacja ze spotkania z Amberkiem, bo bardzo dużo się dzieje. Amberek ma się pysznie, jest już bardzo przywiązany do swoich ludzi, a oni do niego. Pan Hubert mówił, że bardzo ich pilnuje i nawet jak na krótko zostaje z kimś innym - nawet znajomym - na przykład pod sklepem, to cieszy się ogromnie jak zobaczy znowu swojego ludzia. :)) 

Zresztą Amberek wyglądał na bardzo zapatrzonego w pana Huberta psiaczka, chociaż przywitał się ze mną dość ładnie, to jednak oficjalnie i widać, że jestem - jak cała reszta - tylko małym dodatkiem do jego świata, który stanowi pan Hubert i jego dziewczyna. Super! :))) 

20210918_163657.jpg

  • Like 6
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ale wspaniałe wieści od Amberka. Ma swój świat czyli dom i rodzinę i jest szczęśliwy ze swymi ludźmi. Czego chcieć więcej. Pięknie wygląda, sylwetka, futerko, spojrzenie. A wszyscy inni w tym i Ty agat są tylko tłem, dodatkiem do jego świata.
Szczęśliwy Amber na spacerze ze swoim Panem 1536910226_emotka-umiech.gif.d89eaeb30f2bc8a1d98d065d896f26c8.gif. Piękny

Link to comment
Share on other sites

Dnia 18.09.2021 o 17:24, Nesiowata napisał:

Dzięki Agat za wieści o chłopaku.  Chyba już kiedyś pisałam, że on dobrze wiedział dlaczego ucieka. I do tego znał dobrze kierunek.

Wspaniale widzieć Amberka tak szczęśliwego.

Widać uciekając chciał wziąć los w swoje łapki.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 3 months later...
  • 5 months later...

Nie wiem, dawno nie słyszałam się z rodziną Amberka. Wiecie są takie rodziny, że po pierwszych kontaktach, po wizycie poadopcyjnej wiadomo, że jest cudnie, że będzie dobrze. I można odetchnąć z ulgą i zająć się innymi psami. Tak jest w przypadku Amberka. Wiem, że brak wieści to po prostu dobre wieści. 🙂

Link to comment
Share on other sites

Dnia 7.10.2022 o 20:30, agat21 napisał:

Nie wiem, dawno nie słyszałam się z rodziną Amberka. Wiecie są takie rodziny, że po pierwszych kontaktach, po wizycie poadopcyjnej wiadomo, że jest cudnie, że będzie dobrze. I można odetchnąć z ulgą i zająć się innymi psami. Tak jest w przypadku Amberka. Wiem, że brak wieści to po prostu dobre wieści. 🙂

                                                              🍀🍀🍀🍀

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...