Jump to content
Dogomania

Zrezygnowany chudziutki Amberek z zamojskiego schronu. Ma dom w Warszawie :)))))))))


agat21

Recommended Posts

Dnia 13.02.2021 o 20:43, Sara2011 napisał:

Agat21, nie wiem czy pamiętasz ale rejestrowałam czipa Amberka w Safe Animal na Ciebie, wtedy kiedy zaginął. Jeśli trzeba go przerejestrować już na nowych właścicieli to podeślij dane, chyba że wolisz jeszcze zaczekać.

Mam jednak prośbę. Wet, u którego Amberek teraz bywa, zarejestruje go na nowych ludzi, tylko najpierw muszą być usunięte moje dane z bazy - powodem jest rodo. Czy możesz mnie wykasować? I podaj proszę ile to wszystko kosztowało od początku. Przepraszam, że dopiero teraz pytam. Jakieś zaćmienie na mnie wtedy naszło, że od razu nie zapytałam, przepraszam :(

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Amberek już przerejestrowany na pana Huberta :)

Sara2011 - bardzo bardzo Ci dziękuję

Wiosenne kwiaty - rozpoznasz je na zdjęciach? - Facet

A poza tym Amberek ma się znakomicie, nie drapie się już wcale, skończył brać leki na robale, za chwilę będzie kolejne badanie czy już wreszcie na dobre się ich pozbył. Na spacerach "ma dużo energii" - jak okreslił to pan Hubert :)

Bardzo się cieszę :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pozostaje jeszcze kwestia finansów po Amberku. Wiecie już zapewne, że oprócz dropiatego krzywołapka Pongo biorę pod opiekę starego schorowanego psa, również z zamojskiego schronu, który zapewne dożywotnio będzie już w hotelu u kikou. Oto jego wątek Biedak

Schedę po Amberku chciałabym zatem przekazać jednemu z nich, albo obu po trochu - w zależności od sytuacji. Chciałabym jeszcze trochę odczekać, bo nie wiem który będzie potrzebował większego wsparcia. Także jeśli nie macie nic przeciwko jeszcze dokładnie nie określę w tej chwili komu przypadnie ile pieniędzy, ok?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.03.2021 o 10:37, limonka80 napisał:

Bardzo się cieszę ze szczęścia Amberka. Takie zakończenia dodają człowiekowi sił, zwszcza że początki nie były łatwe....

oj, działo się ;) film by można było o tym nakręcić albo książkę napisać " Niewiarygodne przygody Amberka Wędrowniczka" ;) ;)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...