Jump to content
Dogomania

Zrezygnowany chudziutki Amberek z zamojskiego schronu. Ma dom w Warszawie :)))))))))


agat21

Recommended Posts

Sorry, że tak późno, ale na dobre wieści każda pora dobra :)

Amberek coraz bardziej przywiązuje się do nowej rodziny, często ich zaczepia, żeby zwrócić na siebie uwagę. Spacery bardzo lubi, skacze po śniegu jak zając, ale jak jest bardzo duży mróz, to nie wychodzą na bardzo długo, bo marzną mu łapki. :/ Apetyt dopisuje, i - co najważniejsze! - nie wygryza sobie już tej tylnej łapiny :) Wet chyba naprawdę rozsądny, bo po przejrzeniu badań krwi Amberka sprzed paru tygodni, zalecił powtórkę, żeby sprawdzić, czy te przekroczone parametry wróciły do normy oraz zalecił badanie pod kątem tarczycy.

No chyba jest fajnie :))

Brak opisu.

  • Like 12
Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, elik napisał:

Powiem więcej - jest bardzo fajnie!

 

9 godzin temu, Poker napisał:

suuuuper

 

4 godziny temu, Nadziejka napisał:
Cuda cuda cudenka 

 

1 godzinę temu, Gabi79 napisał:

Po prostu zajebiście!!!

 

18 minut temu, Ewa Marta napisał:

Jest wspaniale:)

Amberkowego życia w nowym domku  jednym słowem określić nie sposób, zebrałam więc w całość opis, może choć w części odda nasze zachwyty :)  ze zdjęcia wprost bije spokój i szczęście <3

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

19 godzin temu, Sara2011 napisał:

Agat21, nie wiem czy pamiętasz ale rejestrowałam czipa Amberka w Safe Animal na Ciebie, wtedy kiedy zaginął. Jeśli trzeba go przerejestrować już na nowych właścicieli to podeślij dane, chyba że wolisz jeszcze zaczekać.

Tak, oczywiście, że pamiętam. Państwo mają sami przerejestrować Amberka na siebie jak będą u weta. Zapytam niedługo czy to zrobili. Jednym z punktów umowy adopcyjnej, jaką podpisaliśmy jest zarejestrowanie chipu Amberka na nowych właścicieli.

Link to comment
Share on other sites

No to mam następcę Amberka. Jeszcze troszkę odczekam, a potem będę Was prosić o zgodę na przeznaczenie pieniędzy, jakie zostały po Amberku dla tego biedaka.  Z wyjątkiem 100 zł, które bardzo chciałabym przeznaczyć na dwie sunie, które Kiyshi wyciąga z Wojtyszek niebawem.

Zapraszam na wątek kolejnego zamojskiego biedaka: Dropiatek

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

  • agat21 changed the title to Zrezygnowany chudziutki Amberek z zamojskiego schronu. Ma dom w Warszawie :)))))))))

Dzisiejsze wieści od pana Huberta: "Witam. Zrobiliśmy badania Amberowi krwi po katem tarczycy i ogólne Amberowi i wszystko jest Ok. Z badań kału wyszło ze ma pasożyty ale to nic groźnego i bierze tabletki na nie więc myśle że szybko się uporamy z tym :) Poza tym wszystko dobrze. Coraz bardziej się z nami zżywa, jest radosny na spacerach i chętnie do nas podchodzi żeby go pogłaskać albo podrapać"

Na moje zachwyty, że Amberek tak fajnie się miewa i nadzieję, że tym razem robale uda się wytłuc do końca, oraz pytanie, czy i państwo się zżyli już z Amberkiem, odpowiedź padła taka: "Tak, już bardzo. Bardzo się cieszymy że jest z nami :)"

Ha! :))))

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...