Jump to content
Dogomania

Zrezygnowany chudziutki Amberek z zamojskiego schronu. Ma dom w Warszawie :)))))))))


agat21

Recommended Posts

Amberek dostał 50 zł od Sowy - bardzo dziękuję!

Wczoraj już nie dopisałam, że p. Magad bardzo chwaliła Amberka, że jest w domu bardzo grzeczny, że nie budzi rano wszystkich jakoś bardzo wcześnie, tylko czeka, aż domownicy się obudzą i dopiero wtedy hajda na spacer. Wczoraj na spacerze spotkali p. Ninę z jej terierem :) Terier oczywiście rzucił się z jazgotem na Amberka, na co ten się odszczeknął! No i dobrze, niech się broni przed intruzami :D

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Alaskan malamutte napisał:

Posłanko, miseczki i mięciutka kołderka do wymoszczenia legowiska dzisiaj pojada do Amberka. Lucuś nigdzie się nie wybiera :-)))On tylko sprawdza, czy wszystko jest na swoim miejscu :-)))

20210104_104738.jpg

20210104_104828.jpg

20210104_104855.jpg

Ależ wspaniała wyprawka! Dziękuję Asiu ! :)))

Link to comment
Share on other sites

  • agat21 changed the title to Zrezygnowany chudziutki Amberek z zamojskiego schronu. Po ucieczce odnalazł się, jest w DT w Warszawie - PROSZĘ O POMOC logistyczną - będę mieć mieć mniej czasu z powodu operacji mojego psiaka

Przepraszam za ten wpis ale myślę ,że jest to ważne zwłaszcza dla właścicieli czworonogów ,które strasznie przechodzą takie wybuchy.

PETYCJA - ZAKAZ SPRZEDAŻY I UŻYWANIA FAJERWERKÓW PRZEZ CAŁY ROK

https://secure.avaaz.org/community_petitions/pl/sejm_rzeczypospolitej_polskiej_zakaz_sprzedazy_i_uzywania_fajerwerkow_w_calym_kraju_caly_rok/?cvlibob&utm_source=sharetools&utm_medium=copy&utm_campaign=petition-825961-zakaz_sprzedazy_i_uzywania_fajerwerkow_w_calym_kraju_caly_rok&utm_term=vlibob%2Bpl

  • Like 2
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, b-b napisał:

Przepraszam za ten wpis ale myślę ,że jest to ważne zwłaszcza dla właścicieli czworonogów ,które strasznie przechodzą takie wybuchy.

PETYCJA - ZAKAZ SPRZEDAŻY I UŻYWANIA FAJERWERKÓW PRZEZ CAŁY ROK

https://secure.avaaz.org/community_petitions/pl/sejm_rzeczypospolitej_polskiej_zakaz_sprzedazy_i_uzywania_fajerwerkow_w_calym_kraju_caly_rok/?cvlibob&utm_source=sharetools&utm_medium=copy&utm_campaign=petition-825961-zakaz_sprzedazy_i_uzywania_fajerwerkow_w_calym_kraju_caly_rok&utm_term=vlibob%2Bpl

Bardzo dobrze, że tu wrzucasz. To samo chodziło mi po głowie już wiele razy.

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dzisiejsze wieści od Amberka są takie, ze karma mu smakuje, zjada bez problemu. Bardzo mnie to cieszy. Będzie można zamówić większy worek, jak ten zostanie zjedzony. Mam nadzieję, że mu się poprawi sytuacja z drapaniem. Dzisiaj został na cały dzień sam, bo p. Magda pracowała poza domem. Bardzo grzecznie siedział w domu, być może również dlatego, że p. Magda zapomniała zamknąć drzwi do sypialni.. i Amberek się tam "rozgościł" :D

I dziś wieczorem wreszcie kąpiel. Oby przyniosła ulgę.

  • Like 7
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Poker napisał:

Superasty piecho. Ma bardzo poczciwy wyraz twarzy.  Oby DT się zakochał na zabój.

"Oby DT się zakochał na zabój."

Tego szczerze  DT życzymy !!! Amberek jest naprawdę super psem, oby zdobył ich serca tak, jak zdobył nasze!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...