Jump to content
Dogomania

Zrezygnowany chudziutki Amberek z zamojskiego schronu. Ma dom w Warszawie :)))))))))


agat21

Recommended Posts

1 godzinę temu, agat21 napisał:

Zapomniałam o tej łapce, ale chyba wydobrzała, bo p. Magda też nic nie wspomina. Więc chyba dobrze.

Szampon przywiezie dla Amberka Mta82 - dzięki :))))

Adresówka wiem, ze może być jakakolwiek, ale w sklepie, w którym kupowałam mu karmę, były tylko takie do grawerowania.

Amberek był naprawdę w okropnym stanie po wyciągnięciu ze schronu. Aga nie wymyśliła tego sobie, że on nie reagował na człowieka w żadnym pozytywnym znaczeniu. Szedł tylko do jedzenia. Ja też to widziałam. Przez drogę w samochodzie był jakby otumaniony, jego oczy były takie "puste". Nie chcę nawet myśleć jaka tego była przyczyna.

Natomiast mam ogromną prośbę, żeby dać już spokój ze spekulacjami na tym wątku.

Popieram, najważniejsze, że Amberek  cały, zdrowy, zaopiekowany i chyba już szczęśliwy.

Widocznie tak musiało być, podobno nic się nie dzieje bez przyczyny.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, Tyśka) napisał:

Byla, miala wydarzenie na fb. Tylko brakowało ludzi do pomocy w terenie, bylo ich niewiele.

Tyśka nie można mówić, że nie było ludzi do akcji poszukiwawczej. Wręcz odwrotnie. Ala123 zrobiła wydarzenie na fb i w odpowiedzi na to ludzi do poszukiwań było wielu. Przyjeżdżali ludzie z Łodzi z fb którzy działają na stronie zaginione Łódź i Okolice. Z dogomanii była Olena I Zagrodowy PP. Byli ludzie ze Skierniewic, z wiosek  i nawet ze wsi z której Zorka zaginęła. Były osoby które bardzo się poświęciły szukając Zorki. Teren oplakatowany w promieniu wielu kilometrów. Było wiele sygnałów ale zawsze to nie była ona. Po długiej akcji poszukiwawczej wysłałam 120 kopert z pismem przewodnim i plakatami do wszystkich sołtysów wsi z gminy Skierniewice i wszystkich gmin sąsiadujących. Myślałam, że może to coś da nic z tego.

Ala zrobiła wydarzenie na wiosnę po upływie ponad dwóch lat ale być może przez pandemię nie było chętnych chociaż najpierw obiecali.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Przepraszam w takim razie, jakoś źle zakodowałam w głowie. Pamiętam tylko, ze Ty i paru innych dogomaniakow pomagało odnaleźć Zorkę, a tak poza tym byla cisza, niewiele się działo na wydarzeniu i na wątku suni. W takim razie żal wielki, jakoś łudziłam sie, ze może Zorka się nie odnalazła, ale odnajdzie jak udałoby się wznowić poszukiwania na szersza skalę... a tutaj okazuje się, że jednak poszukiwania byly wieksze niż mi się wydawało... smutno mocno. Jakoś nie mogę pogodzić się z nieodnalezieniem Zorki.

Ale, już EOT. Nie chcę spamować na wątku Amberka.

Link to comment
Share on other sites

9 minut temu, Tyśka) napisał:

Przepraszam w takim razie, jakoś źle zakodowałam w głowie. Pamiętam tylko, ze Ty i paru innych dogomaniakow pomagało odnaleźć Zorkę, a tak poza tym byla cisza, niewiele się działo na wydarzeniu i na wątku suni. W takim razie żal wielki, jakoś łudziłam sie, ze może Zorka się nie odnalazła, ale odnajdzie jak udałoby się wznowić poszukiwania na szersza skalę... a tutaj okazuje się, że jednak poszukiwania byly wieksze niż mi się wydawało... smutno mocno. Jakoś nie mogę pogodzić się z nieodnalezieniem Zorki.

Ale, już EOT. Nie chcę spamować na wątku Amberka.

Możemy przenieść sie na wątek Ali.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, agat21 napisał:

Postaram się jeszcze dziś dowieźć, chociaż nie mam dziś samochodu, ale fajnie by było żeby Amber  jeszcze dziś wykąpał się w 

Mogę odebrać szampon przy metrze Imielin i zawieźć Amberkowi. Tyle, że samochód będę miała ok. 18.

Link to comment
Share on other sites

18 godzin temu, agat21 napisał:

Amberek coraz pewniejszy w nowym miejscu - próbuje wskakiwać na kanapę i do łóżka :D  Pani Magda mówi, że leży jak aniołeczek na swoim kocyku przy kanapie, ale jak się na dłużej spuści go z oka, to hyc! :D

   536451055_emotka-mech2.gif.5d3fc100e54f20b9b5ca14adbe52a80b.gif Wszak nie od dziś wiadomo, że kanapa czy łóżko to naturalne środowisko psa.

Może być jeszcze fotel.emotka - śmiech1.gif

  • Like 3
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

51 minut temu, Ewa Marta napisał:

Mogę odebrać szampon przy metrze Imielin i zawieźć Amberkowi. Tyle, że samochód będę miała ok. 18.

Dzięki kochana, ale już jestem w autobusie do Wilanowa. Metro nie jeździ, chciałam się przesiąść z M2 ale właśnie zamknęli stacje M1, było kolejne samobójstwo na stacji centrum.

Link to comment
Share on other sites

Prezenty od Mta82 przekazane :) Amberek przywitał mnie przy drzwiach z merdającym ogonkiem :) Podchodził pod ręce, żeby sprawdzić, co dobrego przywiozłam. Inny pysio już zdecydowanie. Nie udało mi się zrobić dobrego zdjęcia, bo wiercipięta straszny, a ja nie chciałam zbyt długo tam przebywać i narażać na zbyt intensywne kontakty.. 

  • Like 5
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

58 minut temu, bakusiowa napisał:

Agat21, na moim koncie pojawiła się wpłata 30 zł dla Amberka od MikAga.

Przelałam na Twoje konto.

 

Dziękuję bardzo.

Za chwilę czeka Amberka badanie krwi ogólne i pod kątem alergii. Jutro p. Magda rozezna się w lecznicy z Hlonda co mogą zrobić, a z czym trzeba gdzie indziej. Jutro też powinna przyjść już zamówiona karma.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...