Jump to content
Dogomania

Zrezygnowany chudziutki Amberek z zamojskiego schronu. Ma dom w Warszawie :)))))))))


agat21

Recommended Posts

4 godziny temu, Tianku napisał:

Kochani bo zapomniałam ale ogłoszenie Amberka jest wyróżnione przez Anulę w zaginionych do 19 stycznia może macie jakiegoś psiaka zaginionego do podmiany a jak nie to zapytam tej Pani co pomagała wieszać plkatay wiem że jakiegoś udostępniała dajcie znać

 

no i chyba trzeba by zrobić akcję zdjęcia plakatów

Też o tym myślałam - moje ogłoszenie na gumtree (to z niego skorzystała p.Nina dzwoniąc do Bakusiowej, a w sumie myślałam, że tam nikt nie zagląda, robiłam je tak bez przekonania) też jeszcze jest wyróżnione przez jakiś czas, muszę sprawdzić przez jaki.

Zdejmowanie plakatów - no właśnie. Chyba jestem na to skazana, bo jak je wieszałam, to wiem mniej więcej gdzie.. Ale nie zrobię tego na razie, musi poczekać.

Link to comment
Share on other sites

Za szelki p. Magda chce zwrotu kasy tylko połowy ceny, czyli 50 zł. Czekam na konto, żeby jej przelać.

Podpytałam też jak Amberek się dogadał z jej partnerem. Wszystko ok. Dzisiaj rano nawet "gadali sobie" - cokolwiek to oznacza, bo Amber do gadatliwych jednak nie należy :D

Link to comment
Share on other sites

20 minut temu, agat21 napisał:

Za szelki p. Magda chce zwrotu kasy tylko połowy ceny, czyli 50 zł. Czekam na konto, żeby jej przelać.

Podpytałam też jak Amberek się dogadał z jej partnerem. Wszystko ok. Dzisiaj rano nawet "gadali sobie" - cokolwiek to oznacza, bo Amber do gadatliwych jednak nie należy :D

Może Amberek z czasem się rozgada.

Pani Magda i jej partner to muszą być super zajebiści ludzie, bez dwóch zdań.

Link to comment
Share on other sites

U mnie na Bemowie już wczoraj o godz. 23 jakiś idiota zaczął strzelać a mój adopciak panicznie się tego boi. Z trudem udało mi się go namówić do paru siknięć bo wiał do domu, ledwo go utrzymałam. Ja mam 80 lat a on mimo 12,5 lat i średniego wzrostu siły ma dosyć.

Cieszę się, że Amber znalazl wreszcie bezpieczną przystań.

Link to comment
Share on other sites

30 minut temu, KrystynaS napisał:

Oszszsz te pacany z tym strzelaniem. U mnie to jakby trwały działania wojenne na linii frontu

Mam nadzieję,że o 19 trochę będzie spokoju.

Ogólnie przetrwać ten czas to dla psiaków jest wielką traumą a schrony się zapełnią.

Link to comment
Share on other sites

18 minut temu, Anula napisał:

Mam nadzieję,że o 19 trochę będzie spokoju.

Ogólnie przetrwać ten czas to dla psiaków jest wielką traumą a schrony się zapełnią.

Anula czy masz jakiegos psiaka na podmiane do wyroznionego ogloszenia Amberka w zaginionych czy popytać kogoś?

Link to comment
Share on other sites

Zostanie w DT. Skarb im się trafił, dotrze z czasem  :)

U mnie nie walą specjalnie, zresztą nie mam problemu, Kula do walki się rwie ewentualnie. Dziwna sprawa, ale ŻADEN z moich psów nie bał się strzału, a trochę ich było, przeróżnych. No żaden. Ptaki też się nie płoszyły nerwowo.

Link to comment
Share on other sites

U mnie też strzelają strasznie :( Chyba chcą zdążyć przed godziną policyjną, co to niby nie jest policyjna. Moje zwierzaki trochę się denerwują, ale nie mają trzęsiączki, jaką miała moja poprzednia sunia. Ona po prostu przez kilka dni drżała co chwilę, o wychodzeniu z domu nie było mowy. Raz jej zaaplikowałam jakiś specyfik od weta. Było jeszcze gorzej, myślałam, że psina mi zejdzie. Co za durny sposób celebracji, musi być huk, dym i kupa smrodu - i dopiero homo sapiens ma radochę. Z obawą myślę o ptakach w parku i pobliskim lasku. Ile z nich dostanie dziś zawału? :(

Myślę, że Amber na szczęście jest tak spokojny, że strzały nie zdenerwują go.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Elegant z Amberka.  Mam nadzieję  , że DT stanie się DS.

Zapięłabym smycz na obu kółkach , bo wygląda na to ,że ma dwa karabinki. Co będzie jak chłopak pociągnie i karabinek puści albo sam z siebie np. pęknie. Już łapałam psa z takiego powodu.

W nowym roku życzę Amberkowi i wszystkim osobom z nim związanym wszelkiego dobrodziejstwa , a szczególnie zdrowia.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, wiolhelm170 napisał:

A zawiadomilas policję? Żeby przyjechac muszą mieć zgłoszenie. 

Nikt nie odbierał, zapewne "patrolowali teren"...tylko gdzie??? :( Musieli słyszeć te wystrzały, to nie duże miasto, tylko mała 3-tysięczna miejscowość, a komisariat w linii prostej dość blisko

3 godziny temu, Anula napisał:

Mam nadzieję,że o 19 trochę będzie spokoju.

Ogólnie przetrwać ten czas to dla psiaków jest wielką traumą a schrony się zapełnią.

Straszne to :( :( U nas od kilku dni strzelają, a o 19 to się zaczęła prawdziwa kanonada, chyba na przekór zakazom...szkoda, że nie pomyślą o biednych zwierzakach i zatrutym powietrzu...o nie posprzątanych opakowaniach po petardach nie wspomnę...straszne śmietnisko na chodnikach co roku 1 stycznia :(

Ale co tam wystrzały, najważniejsze, że Amberek bezpieczny, piękny w super-szelkach i tą "najstraszniejszą" noc w roku spędzi w domku, przy człowieku :) 

Raz jeszcze składam Wam noworoczne życzenia - dużo zdrowia i radości, w tym także radości z cudownego Amberkowego domku :)

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

15 godzin temu, Tianku napisał:

Anula czy masz jakiegos psiaka na podmiane do wyroznionego ogloszenia Amberka w zaginionych czy popytać kogoś?

Ja nie mam psiaka,który byłby poszukiwany.Gdzieś na dogo był banerek chyba imię psa Zorka ale nie mogę znaleźć.Nic trudno przepadnie,najważniejsze,że Amber się odnalazł jakimś cudem i w Nowy Rok jest w domu,co by było gdyby pozostał na dworze w tą strzelaninę.

Znalazłam u ala123:

ZORKA ZAGINĘŁA !! Poszukiwana w Skierniewicach i okolicy

zor-2-kopia.jpg

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Anula napisał:

Ja nie mam psiaka,który byłby poszukiwany.Gdzieś na dogo był banerek chyba imię psa Zorka ale nie mogę znaleźć.Nic trudno przepadnie,najważniejsze,że Amber się odnalazł jakimś cudem i w Nowy Rok jest w domu,co by było gdyby pozostał na dworze w tą strzelaninę.

Zorka jest na olx Skierniewice. Odszukam link trochę później. Teraz jest na olx komunikat, że jest usterka.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...