Jump to content
Dogomania

Zrezygnowany chudziutki Amberek z zamojskiego schronu. Ma dom w Warszawie :)))))))))


agat21

Recommended Posts

41 minut temu, Sowa napisał:

Najgorszą ostatecznością jest azyl Na Paluchu - został odłowiony w Warszawie. Ale nie po to Agat wyciągała go z jednego azylu, aby trafił do drugiego.

Chciałabyś oddać psa do schroniska? Dopiero co się z niego wyrwał.

Link to comment
Share on other sites

Nie chciałabym. Powrót do azylu to najgorsza krzywda dla tego psa.  Ale problem w tym, że nikt go nie może zatrzymać. Sama mam 78 lat i nie prowadzę już auta - przerosła mnie nawet ewentualna opieka nad małą sunią. I nie znam nikogo w Krakowie, kto woziłby mnie z psem do weta.

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, Moli@ napisał:

Obraz może zawierać: pies, tekst „22:19 AA facebook.com Zdjęcia z posta użytkownika Nina Το.. Nina Tomczyk Hlonda Ostoja Wilanów PILNE!!!!Przed chwilą znaleziony na patio przy Hlonda 2a. Przerażony, ale nakarmionyi bezpieczny czeka na swojego właściciela! Zdjęcia z posta użytkownika Nina Tomczyk w grupie Hlonda Ostoja Wilanów 43 min temu 4 Zobacz pełen rozmiar Więcej opcji to! Dodaj komentarz 16”

 

On  mieszkał kiedyś  w domu z człowiekiem..., pozostawiony sam, zamknięty w kojcu przy pierwszej okazji będzie próbował zwiać.

Szukajcie hotelu który naprawdę zapewni mu kontakt z opiekunem, codzienne spacery

 

Moli...... 

Link to comment
Share on other sites

Mam plan awaryjny. W razie W Anecik go przyjmie. Do domu. Chyba, że będzie fikał do innych psów, to wtedy wyląduje w ogrzewanym pawilonie z kojcami. Ale nie sądzę. Tylko co ja mam powiedzieć jutro w robocie.. Że znowu potrzebuję wolnego. Dzisiaj cały dzień zajęty Amberkiem, jutro też. Boszzee :(

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, agat21 napisał:

Mam plan awaryjny. W razie W Anecik go przyjmie. Do domu. Chyba, że będzie fikał do innych psów, to wtedy wyląduje w ogrzewanym pawilonie z kojcami. Ale nie sądzę. Tylko co ja mam powiedzieć jutro w robocie.. Że znowu potrzebuję wolnego. Dzisiaj cały dzień zajęty Amberkiem, jutro też. Boszzee :(

Uwielbiam anecik za to, że oprócz tego, że prowadzi hotel ma też wielkie serce. 

Link to comment
Share on other sites

11 minut temu, agat21 napisał:

Mam plan awaryjny. W razie W Anecik go przyjmie. Do domu. Chyba, że będzie fikał do innych psów, to wtedy wyląduje w ogrzewanym pawilonie z kojcami. Ale nie sądzę. Tylko co ja mam powiedzieć jutro w robocie.. Że znowu potrzebuję wolnego. Dzisiaj cały dzień zajęty Amberkiem, jutro też. Boszzee :(

A może płatny transport, żebyś nie musiała jechać. Trochę kasy jest a resztę

dozbieramy. Też dorzucę się.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...