Jump to content
Dogomania

Zrezygnowany chudziutki Amberek z zamojskiego schronu. Ma dom w Warszawie :)))))))))


agat21

Recommended Posts

44 minuty temu, Onaa napisał:

A może ktoś z tego osiedla przygarnie Amberka ? Na apel tej pani co go znalazła, ponoć zgłosiły się dwie osoby, które mają go poznać. Zgłosił się też jakiś pan Maciej na dt.

Koniecznie to trzeba sprawdzić. Może wcale nie trzeba go będzie daleko przewozić. Oby!

Link to comment
Share on other sites

To normalnie cud, że nic mu się nie stało, Amberku farciarzu :)

Ktoś go chyba gdzieś przetrzymał, za czysty jest na szwędanie.

Może ogłaszać go dalej na zaginione-znalezione, jak miał kiedyś dom, to może ktoś znajomy go zauważy. Może sprawdzić w schronisku, gdzie i kiedy był odłowiony.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

24 minuty temu, Tyśka) napisał:

A hotelik Poker w okolicach Lublina? Wiem że becia_lublin i Lubelscy działacze umieszczają tam bezdomniaki.
https://www.facebook.com/hotel.poker/

Jeszcze znajomi polecili mi Azorię: https://www.facebook.com/azoriahotel/

Tylko kompletnie nie wiem jak cenowo.

A przeglądałaś Azorii profil? Tam jest zatrzęsienie psów.

Brak dostępnego opisu zdjęcia.

 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Aldrumka napisał:

Agat napisała, że oferta DT nieaktualna

Sorki, nie zauważyłam. A może to warto byłoby sprawdzić. A nóż byłby to dobry DS lub choćby DT dla Amberka.

Cytat

Na apel tej pani co go znalazła, ponoć zgłosiły się dwie osoby, które mają go poznać.

 

Link to comment
Share on other sites

A w innych hotelach jest inaczej, zwłaszcza tych tańszych i ukierunkowanych bardziej na bezdomniaki, również dogomaniackich?  Myślę, że ciężko o komercyjny hotelik, w którym jest mniej niż 10 psów. Podesłałam, bo może akurat... można zadzwonić i popytać: ile jest maksymalnie psów, ile jest teraz, jak wygląda opieka nad psiakami. Ja tam nie byłam, wiem jedynie, że Lubelskie fundacje umieszczają tam psiaki i polecają.

W woj. łódzkim i mazowieckim nie znam hotelików ani żadnego nie kojarzę, niestety. Nie jestem w stanie pomóc.

Link to comment
Share on other sites

Obecnie przez najbliższe dni Amberek będzie u Pani, która go znalazła. Jest biedak bardzo zmęczony. Praktycznie cały czas śpi. Od czasu do czasu odszczekuje się tylko szczeniakowi, który zaczepia go do zabawy, albo ma pretensje, że Amber zajął mu posłanie. Zawiozłyśmy Amberka na kąpiel do zaprzyjaźnionego hotelu pod Konstancinem, niestety miejsc nie ma, ale Amberek będzie czysty i będzie mógł zostać przez chwilę w domu. Potem pani Nina pójdzie z Amberkiem do swojego weta, żeby go obejrzał, zwłaszcza łapkę, na którą lekko kuleje i uszy, po których się drapie.

Osoby, które na fb zgłosiły się jako chętne rozmyśliły się. Niedługo będę dzwonić do hotelu poleconego przez Iwnę. Na razie właścicielka hotelu gdzieś pojechała załatwiać sprawy. Pani Nina będzie też szukać wśród znajomych, może zdarzy się kolejny cud i ktoś go adoptuje. Nie chciała przyjąć nagrody i uparła się, że sama zapłaci za kąpiel i weta. Też chce coś dobrego dla Amberka zrobić, chociaż mówiłam jej, że zrobiła już najlepsze co mogła: zauważyła go i nie zostawiła bez pomocy :) Pewnie przed nią mnóstwo ludzi go widziało, bo duże osiedle i gęsto blokami usiane, ale tylko ona nad nim się pochyliła. Wspaniała osoba :)

  • Like 13
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, jankamałpa napisał:

Mogę przejąć wątek jeśli się zgodzisz chodzi mi szczególnie o prowadzenie finansów, rozliczenia.  W szkaniu hotelilu nie pomogę nie mam żadnych znajomości hotelikowych. Na priv podaje nr telefonu do siebie, kontakt po 19 bo jestem dziś w pracy:(.

Bardzo Ci dziękuję. Wrócę do Ciebie, jak się sytuacja z hotelem wyklaruje.

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Gabi79 napisał:

Miałam takie przeczucie patrząc na to zdjęcie po znalezieniu, że Amberek to domowy, kochany piesek. W schronisku i w hotelu był przerażony, nie zdążył jeszcze się "otworzyć". Moim skromnym zdaniem on szukał drogi do dawnego domu, dlatego uciekł, a nie dlatego, że chciał gdzieś się włóczyć.  

Może tak być. Może on w ogóle nie znał życia "pozamieszkaniowego". Tego nie dowiemy się nigdy.

Link to comment
Share on other sites

17 minut temu, agat21 napisał:

Obecnie przez najbliższe dni Amberek będzie u Pani, która go znalazła. Jest biedak bardzo zmęczony. Praktycznie cały czas śpi. Od czasu do czasu odszczekuje się tylko szczeniakowi, który zaczepia go do zabawy, albo ma pretensje, że Amber zajął mu posłanie. Zawiozłyśmy Amberka na kąpiel do zaprzyjaźnionego hotelu pod Konstancinem, niestety miejsc nie ma, ale Amberek będzie czysty i będzie mógł zostać przez chwilę w domu. Potem pani Nina pójdzie z Amberkiem do swojego weta, żeby go obejrzał, zwłaszcza łapkę, na którą lekko kuleje i uszy, po których się drapie.

Osoby, które na fb zgłosiły się jako chętne rozmyśliły się. Niedługo będę dzwonić do hotelu poleconego przez Iwnę. Na razie właścicielka hotelu gdzieś pojechała załatwiać sprawy. Pani Nina będzie też szukać wśród znajomych, może zdarzy się kolejny cud i ktoś go adoptuje. Nie chciała przyjąć nagrody i uparła się, że sama zapłaci za kąpiel i weta. Też chce coś dobrego dla Amberka zrobić, chociaż mówiłam jej, że zrobiła już najlepsze co mogła: zauważyła go i nie zostawiła bez pomocy :) Pewnie przed nią mnóstwo ludzi go widziało, bo duże osiedle i gęsto blokami usiane, ale tylko ona nad nim się pochyliła. Wspaniała osoba :)

Wielkie ukłony dla Pani Niny.

Dla Ciebie Agat nie tylko ukłony, ale ogromne podziękowania za to jeździsz, załatwiasz, rozmawiasz, poświęcasz swój czas. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Alaskan malamutte napisał:

Bardzo się cieszę, że Amberek się znalazł. Wielkie ukłony w stronę pani Niny. Agatko, jankamałpa, jeśli będzie taka potrzeba mogę pomóc w prowadzeniu wątku. Ogłoszenia, rozmowy z potencjalnymi chętnymi na adopcję mogę wziąć na siebie. 

Asiu, gdybyś się zgodziła poprowadzić dalej wątek, szukać domu itp. byłoby cudownie. Jankamałpa pisała chyba tylko o prowadzeniu finansów. A byłoby dobrze, gdyby jedna osoba zajęła się sprawami Amberka, że tak to ujmę całościowo. Poza tym Ty poznałaś Amberka, jest bliski Twojemu sercu. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pozwolę sobie na sugestię

po tych perypetiach z ucieczka - moim zdaniem, Amber powinien być wyadoptowany do mieszkania w bloku/kamienicy, a nie do domu z ogrodem, gdzie może swobodnie hasać i znów  hopnąć przez płot.

Radość wielka, że jest i miód na serce, że są ludzie gotowi bezinteresownie pomagać <3

  • Like 3
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, kajtek napisał:

Pozwolę sobie na sugestię

po tych perypetiach z ucieczka - moim zdaniem, Amber powinien być wyadoptowany do mieszkania w bloku/kamienicy, a nie do domu z ogrodem, gdzie może swobodnie hasać i znów  hopnąć przez płot.

Radość wielka, że jest i miód na serce, że są ludzie gotowi bezinteresownie pomagać <3

Też jestem tego zdania. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...