Jump to content
Dogomania

Zrezygnowany chudziutki Amberek z zamojskiego schronu. Ma dom w Warszawie :)))))))))


agat21

Recommended Posts

29 minut temu, Tianku napisał:

Waleriany, Puszcza Mariańska, Długokąty, Radziwiłów, Budy Zaklasztorne, Franciszków, Mrozy 

tu powiesiłaś plakaty? czy jeszcze gdzieś? Pani z Przytuliska w Mszczonowie też chcę coś powiesić tylko przekażę jej gdzie już wiszą żeby nie dublować

 

Tak. Dopisz jeszcze miejsca, które odwiedziła Agat21. 

Poproś Panią z Mszczonowa aby podała po powrocie, gdzie była. Mam w planie pojechać, nowu w środę. 

  • Like 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Zagrodowy pies polski napisał:

Tak. Dopisz jeszcze miejsca, które odwiedziła Agat21. 

Poproś Panią z Mszczonowa aby podała po powrocie, gdzie była. Mam w planie pojechać, nowu w środę. 

Mika bardzo dziękuję za ponowny wyjazd.Bardzo proszę jeszcze rozwieś plakaty gdzie tylko jest to możliwe.Z wątku wynika,że Hotelik zawiadomił o zaginięciu Amberka sąsiadów ale dobrze by było i tam rozwiesić plakaty jeżeli ich nie ma.

Jeżeli chodzi o zwroty za dojazd to na pewno złożymy się i oddamy pieniążki.

26 minut temu, Nesiowata napisał:

Niestety - Dunaj  nie odpisuje...

ionas -

Może jeszcze odezwie się.Szkoda bo mieszka w tamtych okolicach.

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Anula napisał:

Mika bardzo dziękuję za ponowny wyjazd.Bardzo proszę jeszcze rozwieś plakaty gdzie tylko jest to możliwe.Z wątku wynika,że Hotelik zawiadomił o zaginięciu Amberka sąsiadów ale dobrze by było i tam rozwiesić plakaty jeżeli ich nie ma.

Jeżeli chodzi o zwroty za dojazd to na pewno złożymy się i oddamy pieniążki.

Może jeszcze odezwie się.Szkoda bo mieszka w tamtych okolicach.

 Dunaj byla i jest chyba 

soltysowa ..wojtowa ? w swoim okregu 

lata temu

 

Link to comment
Share on other sites

Był telefon w sprawie nagrody za psa i złapanego psa - w tej kolejności. Z miejscowości Budy Klasztorne. Rozmawiałam z panem, opis psa średnio się zgadzał, więc poprosiłam o zdjęcie. I to nie jest Amberek. Mimo, że uszy klapnięte i brązowy. To może niestety być jego własny pies, którego chyba chciał przehandlować za 300 zł. :( No nic.

Link to comment
Share on other sites

11 minut temu, agat21 napisał:

Był telefon w sprawie nagrody za psa i złapanego psa - w tej kolejności. Z miejscowości Budy Klasztorne. Rozmawiałam z panem, opis psa średnio się zgadzał, więc poprosiłam o zdjęcie. I to nie jest Amberek. Mimo, że uszy klapnięte i brązowy. To może niestety być jego własny pies, którego chyba chciał przehandlować za 300 zł. :( No nic.

jezu....................................................

Link to comment
Share on other sites

26 minut temu, agat21 napisał:

Był telefon w sprawie nagrody za psa i złapanego psa - w tej kolejności. Z miejscowości Budy Klasztorne. Rozmawiałam z panem, opis psa średnio się zgadzał, więc poprosiłam o zdjęcie. I to nie jest Amberek. Mimo, że uszy klapnięte i brązowy. To może niestety być jego własny pies, którego chyba chciał przehandlować za 300 zł. :( No nic.

Co za skurw.... Tylko psiaka żal 

Link to comment
Share on other sites

Wpłaty na koszty poszukiwań.

Anula -30 zł   /14.12./

tianku - 30 zł  /14.12/

elik - 30 zł   /15.12/

alma591 -  20 zł   /15.12/

Tola - 20 zł   /15.12/

Tola - 20 zł   /16.12/

Poker - 30 zł   /16.12/

-------------------------------

RAZEM:   180 zł      wydatki druk 50 szt. plakatow 

                     - 55 zł

--------------------------------

Zostaje:     125 zł

 

Brak opisu.

Link to comment
Share on other sites

Był artykuł o poszukiwaniu Amberka w e-wydaniu Głosu Żyrardowa i Okolic. Wersji papierowej tej gazety nie ma od pewnego czasu.

https://zyrardow.eglos.pl/aktualnosci/item/37678-pomoz-znalezc-ambera

Wcześniej był w czwartkowym wydaniu Głosu Skierniewic i Okolicy. Widziałam, kupiłam gazetę.

Miało być w w ITS ale nie znalazłam. Może było w e-wydaniu ale nie wiem jak szukać.

  • Like 1
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Ta Pani z Mszczonowa powiesila plakaty z Kamionie i w Wygodzie jeszcze gdzies miala powiesoc ale niestety nie wiem gdzie a na wiadomosc nie odpisuje ale mowila ze w Mszczonowie jeszcze powiesi z tego co zrozumialam 

Edit. 

Pani odpisala ze powiesila jeszczd w Puszczy i na wjezdzie do Mszczonowa

Jutro jak da rade to pojezdzi i powiesi w Mszczonowie i za

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...