Jump to content
Dogomania

Zrezygnowany chudziutki Amberek z zamojskiego schronu. Ma dom w Warszawie :)))))))))


agat21

Recommended Posts

1 godzinę temu, limonka80 napisał:

Nie pisałam wczoraj, bo nie miałam żadnych dobrych wieści, a liczyłam że dziś stanie się cud i Amber się odnajdzie.

Moja koleżanka zrobiła wczoraj ok. 180 km jadąc najpierw jak to określiła " górą" przez Belchów a wracając do Głowna "dołem" robiąc koło wokół Puszczy Mariańskiej. Rozwiesiła 9 plakatów w  Witkitkach, Wręczy i Korabiewicach (mogłam przekręcić nazwę).  Objeżdzała głównie boczne i polne drogi, licząc że trafi na Amberka ,ale ani śladu.

Przejeżdzając przez wsie rozmawiała z ludźmi, pokazywała zdjęcia ale też nic. Nie ma doświadczenia w takich poszukiwaniach, ale jest bardzo kontaktowa, - przepytała kilkadziesiąt osób - i dlatego bardzo mnie martwi że nikt nie widział Amberka. Zazwyczaj jestem optymistką, myślę pozytywnie ale po wczorajszej rozmowie z moją przyjaciółką poczułam niepokój, ona też była zmartwiona, mówiła że to nieprzyjazne okolice dla błąkających się psów, poza tym jeśli wygłodzony, wyziębiony pies nie ma schronienia to nie wróży nic dobrego.  Przykro mi że nie mam lepszych wieści.

Bardzo podziękuj koleżance. To duży teren.

Amberek nie jest psem, który ciągnie do ludzi, może dlatego nie tak łatwo go zobaczyć. Co nie znaczy, że go tam nie ma.

Link to comment
Share on other sites

Słuchajcie,skupcie się na jak największym oplakatowaniu.Wtedy więcej ludzi dowie się o zaginięciu i będzie mogło rozglądać się za psem.Jeżdżenie i szukanie go raczej nie ma sensu.Też trzeba jeszcze oplakatować tam gdzie znajduje się Hotel bo Amber może wracać na to miejsce,które poznał.

Brak dostępnego opisu zdjęcia.

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ja też uważam, że  szansą na odnalezienie Amberka są i plakaty i ulotki, powinno je  zobaczyć  jak najwięcej osób. To straszne, że nie ma żadnego świeżego śladu, serce pęka:( Nawet nie wiemy, czy faktycznie na tej drodze to był Amberek:( 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, kiyoshi napisał:

 Tianku zrobiła od razu takie ogłoszenie na olx ;) i wyrózniła ;)

 

1 godzinę temu, Tyśka) napisał:

Tak, ogloszenie juz jest od Tianku. Ja przegladam olx na znalezionych, ale na razie bezskutecznie.

 

12 minut temu, Tianku napisał:

Ogloszenie

Jak mozesz to wyróżnij bo ja tylko na tydzien wyroznilam i juz sie zakonczylo

Tak zaraz wyróżnię na miesiąc.Trzeba to ogłoszenie odświeżać aby było na pierwszych stronach.

Jest 27 stron wątku i ciężko się przebijać przez te 27 stron.Czy udało by się na pierwszej stronie utworzyć post informacyjny i tam powstawiać wszystkie informacje a także ogłoszenia? Tak by było najprościej.

Już wyróżnione do 19.01.21. Koszt to 50,88zł.Jak nie mogę pojechać to chociaż tak pomogę.

  • Like 4
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...