Jump to content
Dogomania

Rozliczam-można kupić nie licytowane rzeczy :)


Kmicic666

Recommended Posts

czy moja paczka już poszła? bo nie mam żadnego powiadomienia o wysyłce, a zawsze takie dostawałam na maila. Jeśli jeszcze nie została wysłana, to poproszę o wysyłkę dopiero po Nowym Roku, bo jutro wyjeżdżam na dwa tygodnie i będę miała kłopot z jej odebraniem.

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, lunarmermaid napisał:

Paczka u mnie, ale nie mam jednego tuszu do rzęs. Miały być 3 a są 2.. Brak jest nr 36 lub 48 . 

Bo to są te same tusze.Kapnąłem się przy pakowaniu rzeczy w torebki.Na szczęście miałem na tyle sztuk że dla każdego starczyło kto zalicytował.W ferworze walki zapomniałem zedytować to info za co mega serdecznie przepraszam :(
 

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Kmicic666 napisał:

Bo to są te same tusze.Kapnąłem się przy pakowaniu rzeczy w torebki.Na szczęście miałem na tyle sztuk że dla każdego starczyło kto zalicytował.W ferworze walki zapomniałem zedytować to info za co mega serdecznie przepraszam :(
 

Tak mi się wydawało, patrząc po zdjęciach. Nie ma problemu, jeden wystarczy :) 

Link to comment
Share on other sites

22 godziny temu, Kmicic666 napisał:

na dzień dzisiejszy numeru 48 nie ma ale postaram się je mieć na następny bazarek :)

Ten za pół roku? ;)

Mam nadzieję, że jednak będzie szybciej. Kosmetyki Oriflame jak zwykle wysokiej jakości. Wypróbowałam wiele rzeczy z konkurencyjnego Avonu, ale zawsze najchętniej wracam do Ori :)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 26.12.2020 o 11:11, Koki-99 napisał:

Ten za pół roku? ;)

Mam nadzieję, że jednak będzie szybciej. Kosmetyki Oriflame jak zwykle wysokiej jakości. Wypróbowałam wiele rzeczy z konkurencyjnego Avonu, ale zawsze najchętniej wracam do Ori :)

Już nie jedna osoba mi mówiła że muszę częściej się pojawiać dlatego postaram się o to :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...